Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Jestem ciekawy ilu z nasz czytając że soma ma brzydki widelec prychło w duchu

Jasnowidz?

Tak, MagneToFon chodzi o rurę sterową, główkę ramy. Z racji tego, że często gęsto kierownica jest dużo wyżej niż w klasycznej szosie albo musisz dać paskudną faję/mostek pod kątem45 w górę albo pierdylion podkładków (choćby przytoczone przez Cię foto). Niektórych to razi. Z drugiej należy zachować ostrożność by znów nie pójść w mocny sloping na miarę 29erowca (tak np skrzywdzono późniejsze wersje sławetnej Fargo), tak wygląda najnowsze dziecko Genesisa.
Nie, Magnetofon - nie skradłeś wątku - po on jest, dokładnie pod takie stany chorobowe. Oczywiście miło by było gdybyś przypadkiem zaopatrując się w jakieś dwukołowe antidotum pochwalił się potem w wątku, opisał wrażenia, pokazała detal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliższe mi takie draństwo jak numer dwa z posta wyżej lub w ten deseń, rzekłbym że wcale nieszpetne! 

 

 

 

Cuda panie, cuda!

 Wychodzi, ze jezeli byl zamysl schowania roweru a scianie, to wyszedl celujaco, w innym przypadku podejrzewam autora o jakis daltonizm, bo jak mozna dac rower w kolorze cegiel w tle, opony w kolorze zaprawy, a siodlo w kolorze cegiel z prawej strony..

Przypadek? Nie sadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wychodzi, ze jezeli byl zamysl schowania roweru a scianie, to wyszedl celujaco, w innym przypadku podejrzewam autora o jakis daltonizm, bo jak mozna dac rower w kolorze cegiel w tle, opony w kolorze zaprawy, a siodlo w kolorze cegiel z prawej strony.. Przypadek? Nie sadze...

 

No tez mówimy, że ten rower jest paskudnie brzydki i właściciel zapewne sie do wstydzi dlatego wybrał tło kryjące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten właściciel tak się zezłościł na ten wstrętny rower, że wystawił go za mróz

24999196815_c086684e0d_c.jpg

 

Inna skucha Somy to haki do montażu planetarki (na łańcuch lub pasek) na tej samej ramie!

23576759931_fe0bbf5846_b.jpg

 

A na kołach 650b wygląda bezdennie marnie

21437939624_f616139d78_b.jpg

 

Innymi słowy, jak kolega go nie kupi, będzie kiep i zasłuży na ekskomunikę z forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym ostatnim elongacja mostka przypomina niemieckie kroniki wojenne, chyli się ku upadkowi w dodatku na sztorc! Minetka zmiany biegów międzyplanetarnych zamontowana zdjęcie wyżej grozi kosmicznej katarstrofie z kometą kolana na pierwszym podjeździe na stojaco po kamieniach, ten rower to poprostu zamaskowana mechaniczna pomarańcza bez zasad moralnych w dodatku i z błotnikami, biada posiadaczom. cogito ergo soma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee bez sensu. Pomyśl, że kupisz taką ramę, potem musisz dokupić jeszcze mnóstwo osprzętu, męczyć się ze składaniem, dobieraniem, paprać w smarze. Wiesz, ile to kosztuje? 

 

 

Ronin jest absolutnie wspaniałym rowerem, gdyby nie te ,,strzały'' w miejscu śrub...

 

Dobrze, że ja za to ostatnio przejechałem się na Specu Sequoi i mam teraz motylki w brzuchu, ale gdybym tutaj napisał, że się nad nim zastanawiam, to podejrzewam, że armia obronców mojego portfela byłaby dużo bardziej zawzięta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś.

Nie ja. 

 

Naprawdę ciężko zrozumieć że nawet jak coś jest drogie to nie każdemu musi pasować. Choćby wizualnie? 

 

Rower ma się podobać i tyle. Zwłaszcza osobom które nie idą do sklepu kupić gotowy rower tylko umiejscowienie każdej przelotki ma dla nich znaczenie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś to zrobił po to żeby miec mozliwośc wpakowania roweru do walizki i polecenia na drugi koniec świata żeby pojeździć na własnym rowerze i myśle że wygląd samego łącznika nie miał wiekszego znaczenia.

A jest to najlepszy na świecie system łączenia rur w rowerze nie mógł wybrac nic lepszego.

 

 

 

Zwłaszcza osobom które nie idą do sklepu kupić gotowy rower tylko umiejscowienie każdej przelotki ma dla nich znaczenie  
 

 

No co ty? Są tacy?  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koleś to zrobił po to żeby miec mozliwośc wpakowania roweru do walizki i polecenia na drugi koniec świata

9b3.png

 

Ale spoko, z chęcią wyjaśnię łopatologicznie: podobny rower tj. z takimi hakami, umiejscowieniem przelotek, miejscem na opony, widelcem pod sztywną oś, w dodatku też singlowy, na hydraulice, z oponami 2,3 albo nieznacznie szerszymi gdzieś tam krąży mi po głowie. Ale nie planuję pakować go do walizki i z całym szacunkiem do najlepszego systemu łączenia rur wolałbym ramę nieskładaną. Nawet dlatego że dla mnie akurat wygląd łącznika/jego obecność ma znaczenie. Zadowolony? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...a teraz ściągamy koszule i się przytulamy bez potrzeby zrozumienia...
Czysta miłość ♥ ♥ ♥

ps: english robi takie składanie dużo dyskretniej ale jakoś nie wierzę w sztywność jego rozwiązania (szczególnie na seatstayu wielkość eskimoskiego ptaka przy minus 43*C :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...