Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten monster czy ramiak Refugio na rurkach cro-mo ceny te same, 2.6k zieleni...Ti za 4k ... ładnie. Bije to chyba cenowo takiego Tripstera atr Ti znacznie jesli mnie pamiec nie myli plus transport z usa. Czy roznica miedzy tymi ramami warta jest takiej doplaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche już typowy w nietypowości gravel GT Vantara. On-one Midge w ustawieniu "na górny chwyt", ale dolny też bardzo przydatny chociaż może nie na tyle wygodny, by robić dłuższe odcinki tylko w nim. Koła obute w Smart Samy, które po 100 km robią niesamowicie pozytywne wrażenie. Biją na głowę Rubeny Flash nawet na asfalcie, a to przecież nie ich naturalne środowisko...

gallery_146533_3339_326303.jpg

 

Miejsca na błoto jeszcze po parę mm, wiec to raczej maksymalny wymiar opon: 47 przód i 44 tył.

gallery_146533_3339_188168.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się tak wbijam w temat ale jakiś czas temu była w tym wątku Kona Sutra. Mam pytanie do właściciela, bo chyba to ktoś z forum. Może ktoś kojarzy kto to jest i mógłby pomóc mi w kontakcie. Ewentualnie może ktoś wie jakiej długości jest w tamtym rowerze mostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @4mat o ile dobrze pamiętam ujeżdża Sutrę, ale jeśli dobrze zrozumiałem i wybierasz rower na podstawie długości mostka, to lepiej poczytaj jeszcze trochę forum ;)

Dzięki [emoji2]

Bez obaw, nie chodzi o wybór roweru. Swoją drogą byłby to chyba pierwszy taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem jaki jest mostek, ale chyba krótszego się tam nie da włożyć ;) Miałem w planach dać dłuższy na próbę, ale taka wygodna pozycja mi się bardzo spodobała :) W sam raz na dłuższe trasy.

 

Edit: A jednak nie taki krótki - 60mm

Edytowane przez 4mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając nowe spedały na aledrogo domówiłem u tego samego selera zębatkę 20t, łańcuch mi spadał w puszczy wkrzańskiej szczecińskiej, jak miałem jeszcze całą kasetę 9s, to spowodowało wejście łańcucha na zębatkę 23t i jej wygięcie, co w konsekwencji uniemożliwiło mi dalszą jazdę gdyż później łańcuch blokował się o nią i wracałem do domu jak na hulajnodze. Teraz lańcuszek jest bardziej napięty po dodaniu do wyciągniętego pięć ogniw nowego ;)

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...