Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 03.06.2026 uwzględniając wszystkie działy
-
9 punktów
-
9 punktów
-
9 punktów
-
7 punktów
-
6 punktów
-
6 punktów
-
5 punktów
-
5 punktów
-
4 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
Ale marvelo ma . Ale, ale Zawsze przecież można pojechać konkretny wyścig z topką, samemu się przekonać, a z odległego miejsca rzucić pytaniem, co się stało? Każdy z czuba ( gdzie wielu z nich ma przeszłość klubową i stosowne treningi za sobą) przecież w prosty sposób odpowie.Wyścig/ konkrety zawsze weryfikują wszelkie domysły/braki/piwniczenie w internetach, żeby znaleźć odpowiedź na tak istotny i prosty temat Tylko po co? Wygodniej jest siedzieć po forach, rzeźbić jakieś teorie " pod kątem dojścia prawdy" dla rozrywki, czy zaspokojenia potrzeby swojej atencji ,mając w tyteuszu doświadczenie większości, która ma z tym niejednokrotnie od długiego czasu praktyczną styczność Próba rozmowy z takimi osobami to tylko strata czasu On Ci znajdzie miliony filmów, które może nakręcić każdy3 punkty
-
3 punkty
-
3 punkty
-
2 punkty
-
@Eathan coś Pan wcześniej nie patrzył na ekran SBL ? Przed tą wiekopomną 😉aktualizacją SBL "przyciski" na ekranie były statyczne. Teraz jest tak jak powinno , czyli dla przykładu radar wykryje ruch , załączy miganie - otrzymujemy komunikat zwrotny w postaci podświetlonego "guzika " .2 punkty
-
@Eathan po pobieżnym przeleceniu Edka stwierdzam co następuje - jeszcze tego nie mamy . @michalr75 to jest bardzo grząski grunt. Nie chcemy chyba aby dochodziło do słownych przepychanek w stylu wyższość PO nad SPD😉 ( jak w innym sławetnym temacie ). Każdy śmiga na tym co uważa za stosowne. Lubisz telefon na kierowniku , szanuję to i się nie czepiam. Jesteś ortodoksem , latasz z papierową w mapniku - podziwiam i też nie będę z tego powodu prowadził krucjaty. My śmigamy z bardziej lub mniej rozbudowanymi komputerkami z gps ....... taka nasza wola. Nikogo nie nawracamy , dzielimy się tylko technicznymi spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnego typu " szpeju " . Przerywanymi od czasu do czasu malutkimi "humorystyczno- ironicznymi wrzucikami " .2 punkty
-
Na początek knota, chyba, że dziura jest monstrualnych rozmiarów. Poza tym "lepsze", nie "leprze" i nie zażywaj dętek, że względu na ryzyko zadławienia;)2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
Poprosiłem ejaj, żeby poprawił to zdjęcie, ale odpisał, że większego piękna nie widział i nie ma co poprawiać. Znając skąd ejaj bierze swoją wiedzę (uczy się od innych) wychodzi na to, że już ktoś wcześniej tak o mnie napisał.2 punkty
-
Ten Attabo Torre to jest wyjątkowo fajnie wyposażony cross. 1x11, powietrzny uginacz i waga w okolicy 13 kg. to niezły ewenement w tym budżecie na próżno szukać coś podobnego nawet za ~3000 zł. jeśli chodzi o crossy, tu chyba nawet sztywna ośka jest z przodu jeśli dobrze widzę.2 punkty
-
2 punkty
-
Miałem coś składać/zlecić złożenie, ale jakoś tak po przemyśleniach, badaniach rynku, sztywnego budżetu, testach dwóch rozmiarów (tutaj mega pochwała dla sklepu) i błysku w oku przyszłego użytkownika wyciągnąłem karciochę z kieszeni i... Kross Level 5.0 Cues ma nowy dom2 punkty
-
2 punkty
-
Gdyby spływał i ściekał, to by się tak nie osadzał. Z opisu wynika, że masz go aplikować, jak oliwkę - na ogniwo po kropelce i tyle. I dać oczywiście mu wyschnąć. Jeśli od razu po aplikacji robisz jazdę, to nie będzie działać, wosk w przeciwieństwie do oliwki, musi odeschnąć i nie można zaplikować go na minutę przed jazdą. Ale jeśli tyle go zostaje na łańcuchu po aplikacji to przetrzyj ten nadmiar. Zrób parę obrotów napędem, by to, co weszło w ogniwo, lepiej spenetrowało przed wyschnięciem, a to, co na zewnątrz można wytrzeć.1 punkt
-
Instrukcja z netu: Jak aplikować smar PRO WAX na łańcuch? Myjemy dokładnie napęd. Najlepiej posłużą do tego dedykowane środki do czyszczenia napędu. Szczególnie polecamy do tego piankę Fenwick's lub produkty marki Bike7(Degrease/Chain Clean) Kiedy łańcuch już jest czysty i suchy, nakładamy na każde ogniwo pierwszą warstwę smaru Zostawiamy napęd na 3 godziny Po upływie wyznaczonego czasu ponownie nakładamy w ten sam sposób kolejną warstwę na łańcuch Po pierwszej aplikacji wosku, kiedy przyjdzie pora na kolejne smarowanie, wystarczy jednorazowe nałożenie PRO WAX na każde ogniwo łańcucha Po kilku tygodniach (w zależności od warunków pogodowych, liczby jazd) lub jeśli czujesz, że Twój łańcuch pracuje mniej płynnie, całkowicie odśwież Pro Wax stosując metodę dwuwarstwową. Z Twojej fotki nie wynika, że aplikacja była "na każde ogniwo", raczej lało się po całości, c'nie?1 punkt
-
To wygląda raczej na wulkanizowaną warstwę gumy, ale ręki uciąć sobie nie dam. Co do trzymania ciśnienia, to w środku jest dętka. Stan opony nie ma na to wpływu. Rysa na obręczy? Masz na myśli tą pionową kreskę? To łączenie obręczy, normalna rzecz w tanich kołach.1 punkt
-
@nctrns to muszę na spokojnie przelecieć bo w 1040 też powinno być. @dfq te do ebajkow rzuciło mi się o oczy dziś rano jak na szybkiego przelatywałem po Edku. Ps. Te do Boscha itp są , serwisówki nie ma. Dopiero ma wejść w przyszłej aktualizacji. Z wielkiej ciekawości @nctrns jak masz to wrzuć fotkę. Nie dodali tego ani 31.29 ani 31.30 . Jest samo wsparcie " ajków" . Dotyczy to zarówno 1040 jak i 1050.1 punkt
-
@Eathan rodzina 1050 ma ten sam cykl wydawniczy co 1040. Równocześnie wskakuje na oba.1 punkt
-
Niektóre banknoty z PRL są warte tyle co nowy komplet kół razem z oponami, więc przed wpychaniem ich w oponę warto sprawdzić na Allegro;)1 punkt
-
@zekker - Dostaniesz identyczny rezultat odwracając korbę NDS o 180 - aby obie były po tej samej stronie. W ten sposób równoważenie się skoku nóg zostanie zniwelowane, więc w każdym cyklu obie nogi będą musiały się podnieść tym technicznym ruchem. W korbach shimano to jest do zrobienia trywialnie. W innych nie wiem. EDIT: I jeżeli się zdecydujesz, przejedź tak ze 10km, coby się odpowiednio zmęczyć. EDIT2: I też porównaj tętna, moce, czasy itd. @kaido2 Ty znowu tak samokrytcznie? Wiemy, że @marvelo nogę ma i ścigał się z całkiem sensownymi rezultatami. O Tobie wiemy tyle, że pedałujesz, ponoć, z kolegami. Wyniki, panie, wyniki.1 punkt
-
To tylko kwestia czasu i chęci, Można z Sobieszowa ruszyć na wschód, choć wstępnie na południe wspinając się w górę rzeki i przejechać stopniowo aż w rejon Błotnika za Przesiekę potem wracać i jeśli fantazja została dorobić jeszcze zachodnią część, nad Sobieszowem albo zostać i zawinąć do samochodu..1 punkt
-
Podczas biegu ciągnięcie nogi do góry ma za zadanie jedynie przygotować ją do następnego kroku, który dopiero stanowi fazę napędową. Samo ciągnięcie nie wnosi bezpośrednio nic do napędzania ciała. A Ty chcesz zmusić tą nogę do wykonywania aktywnej pracy z obciążeniem, co już nie jest naturalne, bo w biegu jedynym obciążeniem dla nogi może być tylko but (a i tu dba się o to, by był jak najlżejszy).1 punkt
-
1 punkt
-
Attabo Sano 4.0 - są w wersji męskiej i damskiej https://sportano.pl/p/687465/rower-crossowy-meski-attabo-sano-4-0-28-czarny?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22232996138&utm_content=732820249623&utm_term=&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=22232996138&gbraid=0AAAAABJRqqVnni8JPwq7CYPYJi7q_rIGl&gclid=Cj0KCQjw2_TQBhCnARIsAF3-XhxAeOfbVfQ3ulVnGKh-yFXSUJuQcD0Rk3zkYmwEZQUQzmRYAR-CJPcaAq1bEALw_wcB https://sportano.pl/p/687507/rower-crossowy-damski-attabo-sano-4-0-28-szary Żaden rekreacyjny rowerzysta nie wykorzystuje trzech tarcz z przodu, eszyscy jeżdżą tylko na środkowej więc w tym Lazaro praktycznie rzecz biorąc mielibyście napęd 1x8 a w Attabo macie 1x9 i do tego hamulce hydrauliczne1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
@sznib Taki uśmiech w środku tygodnia? Chyba w plecaku są jakieś procenty. Się opiera.1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
