Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 29.05.2026 w Odpowiedzi
-
17 punktów
-
15 punktów
-
13 punktów
-
9 punktów
-
8 punktów
-
7 punktów
-
7 punktów
-
5 punktów
-
4 punkty
-
4 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
@sznib Taki uśmiech w środku tygodnia? Chyba w plecaku są jakieś procenty. Się opiera.2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
Do rodziny 1040/1050 jest stabilna 31.29 . Wydali też nową betkę 31.301 punkt
-
Potwierdzam, co pisze @keltu Mam to siodełko, w wersji szerokiej, takiej do jazdy prawie wyprostowanej, w szerokiej wersji, i bardzo sobie chwalę. wcześniejsza wersja, ale kształt niemal identyczny jak z linku https://allegro.pl/produkt/wittkop-medicus-pro-6-3-siodelko-rowerowe-bab0df89-f2bb-4ecb-aca9-a50703e999d3?offerId=17929227557 Trzeba tylko sprawdzić, jak mocno jesteś pochylony. Im mniej, tym możesz pójść w szersze.1 punkt
-
Nic z tym nie zrobisz. Projektant ramy najwyraźniej średnio się przyłożył do roboty. Ja w takiej sytuacji bym napisał do producenta i zobaczył co odpiszą. Jak Ci łańcuch spadł, to nie dziwne że jest podrapana. Natomiast sama odległość łańcucha od ramy jest conajmniej niepokojąca.1 punkt
-
@tsharek Pomogłeś Kupiłem tą opaskę i dzisiaj po 80 minutach jazdy nie kapnęła ani jedna kropla potu 👍1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Nie wyrzuce, zżyłem się emocjonalnie z tym chinskim gównem skarpeta odpada bo jest nacik na sensory, paczka od fajek to faktyczynie może być dobry pomysł tyle jej koszt może przewyższac koszt licznika1 punkt
-
1 punkt
-
@smw44199 - no i nadal nie rozumiesz, więc dalsze tłumaczenie jest bez sensu. Co do liczby uczestników i zebranych pieniędzy - jakby ludzie nie zaczęli się po drodze rozjeżdżać, mając dość czekania, tylko zostali na finał imprezy w Skansenie Parku Śląskiego, to zapewne dokupiliby więcej cegiełek już na miejscu, bo nie każdy zdążył zrobić to przy starcie. Ale widocznie twoim zdaniem siła nabywcza kilkuletniego dziecka jest większa niż dorosłego. Że nie wspomnę o zwyczajnych mieszkańcach, którzy utknęli na skrzyżowaniach nie tylko w prywatnych samochodach, ale i komunikacji miejskiej. Bo autobusy też stały i czekały tak samo jak indywidualne blachosmrody, a nawet dłużej, ponieważ autem sobie zawrócisz i objedziesz, a zbiorkomem nie. A później jeden z drugim wejdą na lokalne wiadomości, przeczytają, że "to była impreza taka i taka, organizowana przez taką i taką instytucję" i na pewno będą zainteresowani wspieraniem ludzi, przez których pół miasta było przyblokowane. I tak, jeździłem w masach krytycznych czy zorganizowanych wycieczkach jeszcze w czasach, kiedy o takich wydarzeniach dowiadywało się od kolegi w sklepie rowerowym, a nie z fejsa czy insta. @Tyfon79 - o to to. Na zamkniętym terenie niech się ludzie bawią, jak chcą. Niech robią wyścigi przedszkolaków, seniorów, kogokolwiek tylko im się zamarzy, konkursy na najładniejszy rower, najładniejsza koszulkę, najładnieszego pieska w koszyczku na kierownicy. A było na to nadto miejsca i czasu na zakończenie. Bez zamykania jedynej drogi wyjazdowej z osiedla na pół godziny dla tych, których to wcale nie obchodzi, a także bez uprzykrzania życia tym, którzy chcieli wziąć udział w szczytnym celu, ale organizatorzy im to bardzo skutecznie obrzydzali.1 punkt
-
Kross 7.1 którego podałem jest najlżejszy. Osprzęt jest jaki jest. Najlepszy amor co istotne. Przy twoich wymaganiach osprzęt to min. Amortyzowane siodełko to pewien plus. Jeszcze znalazłem taką propozycję dla twojego wzrostu - Wyprzedaż! (największy skok amora 100mm + porządne przełożenia skrajne + koła 29" na plus) : https://www.centrumrowerowe.pl/rower-trekkingowy-corratec-mtc-elite-pd49238/?v_Id=300265 I taki tekst: "Z myślą o wygodzie jej geometria została optymalnie dopasowana do długich dystansów. Zapewnia stabilną pozycję podczas jazdy, a przy tym odciąża plecy i nadgarstki, a jednocześnie pozwala zachować dynamiczne prowadzenie." A tego oczekuje autorka wątku. Artykuł nt. z aktualizacją 3/2026 https://www.wysepka.pl/blog/jaki-rower-wybrac/wybieramy-rower-w-cenie-3000-5000-zl?srsltid=AfmBOoraxWO5JJywyx3bL4YliaxgId24LDVQwg1NULjM2JZJZCCG_g3W1 punkt
-
@Nela98 udaj się do dużego salonu rowerowego i przymierzaj kolejne rowery, jeszcze lepiej pożyczać ma próbę od znajomych. Fizjologi (i fizyki😉) nie oszukasz, potrzebujesz roweru na którym wygodnie siedzisz, a ręce tylko opierasz na kierownicy... Taki już może się okazać zbytnim obciążeniem twoich rąk/nadgarstków (żadne amortyzatory tu nie pomogą), ale to nie zamyka sprawy, bo ręce można wytrenować👍1 punkt
-
A widzisz. Ja przeciwnie. Więc zakładająca wątek musi przymierzyć się do propozycji - w sensie wyboru - trekking czy jednak nie ? Tylko tak dokona wyboru. Nie podzielam tych propozycji leżących dla jej wymagań. Cóż. Decyzja należy do niej spośród tutaj przedstawionych. Musi przymierzyć się do zakupu.1 punkt
-
https://www.cube.eu/pl-pl/cube-nulane-pro-grey-n-chrome/156201 https://www.liv-cycling.com/pl/rove-1-2025 Gorąco odradzam trekking w tym wieku i do takich celów...1 punkt
-
"A w tych nowych nie czujesz takiego parcia na ręce, postawa jest bardziej wyprostowana (wiadomo, że nie prosta) ale po ludzku... Wygodniejsza." Prawie, a to robi różnicę. Też tak mi się wydawało. Jednak musiałem coś i tak zmienić, aby "prawie" tak było. Rzecz w tym, aby znaleźć ten Balans parcia na ręce i 4 litery.1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Wittkop Medicus, szerokość dobrana pod pozycję na rowerze. Jeśli gravel to wybór pomiędzy 4.0 (bardziej wyprostowana pozycja) lub 7.0 (jeśli bardziej pochylona) Co prawda 200 na raz nie robiłem, ale setki już tak. I to na obu. https://allegro.pl/produkt/siodelko-zelowe-trekking-wittkop-medicus-4-0-mtb-3521c597-b2cd-4e91-9a6b-2e136009ee14?offerId=16317833407 https://allegro.pl/produkt/siodelko-wittkop-medicus-twin-7-0-135-mm-1475ae64-99b4-4af8-a962-843aad941b18?offerId=171634063971 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Owszem, ale idzie ku lepszemu. Będzie rewitalizacja linii Jelenia Góra - Lwówek Śląski, więc go ogarną. A że obecnie remontowana jest również zapora i spuszczają wodę z jeziora, to odsłaniają się takie miejscóweczki jak poniżej, które normalnie są pod wodą.1 punkt
-
1 punkt
-
Mam CC600 i generalnie największy ból tyłka to b. licha bateria oraz niedopracowany soft (z czasem pewnie będzie lepiej) oraz nieintuicyjna obsługa. Przy tej funkcjonalności wolę IGS BSC200 (tańszy, wyświetlacz mono, ale bateria starcza na kilka x dłużej, ma więcej przycisków przez co poruszanie się po nim łatwiejsze) i IMHO nadal lepsza aplikacja mobilna, bezproblemowo działające powiadomienia z tel,1 punkt
-
Eeee no nie tak się siedzi na rowerze z barankiem. Ręce na klamkomanetkach. Łokcie zgięte, takie 145 stopni i mniej, cała pozycja się obniży. Rozumiem, że po crossie może być ciężko ale trzeba. Możliwe, że wtedy trzeba będzie założyć stary mostek a może nawet dłuższy. Trzymaj pozycję tułowiem, nie rękami. Kierownica jest do kierowania nie opierania się o nią.1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
