Skocz do zawartości

Ranking

  1. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      27

    • Liczba zawartości

      11 532


  2. nctrns

    nctrns

    Użytkownik


    • Punkty

      16

    • Liczba zawartości

      696


  3. zekker

    zekker

    Użytkownik


    • Punkty

      14

    • Liczba zawartości

      8 338


  4. Greg1

    Greg1

    Użytkownik


    • Punkty

      14

    • Liczba zawartości

      3 338


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.05.2025 uwzględniając wszystkie działy

  1. 9 punktów
  2. Bo droga serwisowa przy autostradzie - mały rowerowy raj 🤩
    7 punktów
  3. Bo zamyśliłem się nad historią tych sanek, ktoś specjalnie wygrzebał i przywiózł na ognisko, popsuły się na spacerze i zostały porzucone? Trochę szkoda, stara dobra konstrukcja drewniana.
    6 punktów
  4. 5 punktów
  5. 5 punktów
  6. 5 punktów
  7. Bo jestem tu jedynym rowerzystą...
    4 punkty
  8. Pierwsza jazda za mną. 65 km po leśnych szutrach i asfaltach. Było wygodnie, bardzo wygodnie. Na tyle, że na trasie, po której jeżdżę regularnie udało się zrobić 15 PR i poprawić wyniki na 30, 40 i 50 km. Zdecydowanie to zasługa czerwonego koloru
    3 punkty
  9. Bo nie wyglądało na tak głębokie:
    3 punkty
  10. Bo trzeba przetestować zdolności fotograficzne nowego telefonu...
    3 punkty
  11. Bo z wywalonym jęzorem (22-23% nachylenia) ale warto się wdrapać: Ręboszewo, wiatrak.
    3 punkty
  12. 3 punkty
  13. bo na fajną DDR w lesie na Pn Jurze się natknąłęm - normalna publiczna droga przez las, asfalcik dla rowerów, szuterek dla aut 😉
    3 punkty
  14. Bo tak jakby w zastępstwie rzepaku
    3 punkty
  15. Bo jak się nie obrócić, to DP2
    3 punkty
  16. Dyskusja jest bezcelowa. Proponuje więcej treningów a mniej filmików z Jutuba i tabelek z RollingResistance. Tyle.
    2 punkty
  17. https://www.facebook.com/photo?fbid=1245400476950148&set=a.221889305967942
    2 punkty
  18. Doszły z Centrum Rowerowego. Zamówione w sobotę, wysłane w poniedziałek, doszły dzisiaj. Doręczył kurier rowerowy Czyli od początku do końca prawilnie. Kolor jest obłędny! @cervandes na żywo wygląda lepiej niż na fotach.
    2 punkty
  19. 2 punkty
  20. Bo piękny dzień się zapowiadał - i taki był
    2 punkty
  21. 2 punkty
  22. 2 punkty
  23. Bo tak sobie siedział, nawet nie uciekał, tylko jęzor pokazywał.
    2 punkty
  24. 2 punkty
  25. Albo podejść do najbliższego serwisu, bo jak to kwestia dokręcenia wkładu wentyla to jest 10 sekund roboty.
    1 punkt
  26. To się czuje - jak za bardzo jesteś wyciągnięty i "naturalnie" kładziesz ręce przed łapami to znaczy, że rower jest trochę za długi, jak się garbisz i kolanami zahaczasz o kierownicę to rower za krótki i reguluje się mostkiem i offsetem w sztycy siodełka. W dwóch szosach nie musiałem nic robić, było wygodnie od początku, w grawelu musiałem dać krótszy mostek ale będąc na granicy rozmiarów z premedytacją kupowałem większy rozmiar i byłem tego świadomy. To nie jest rocket science Romet Aspre 2 w rozmiarze XL z efektywną długością górnej rury 592 mm, przypisany przez producenta dla rozmiaru 188 cm (dziwne to gdy L jest dla 178-188 a ten tylko dla 188) też będzie dobry rozmiarowo. Romet Aspre 3 na GRX-ie 2x11 tak samo. Kross Esker 5.0 i 6.0 w rozmiarze XL z efektywną długością górnej rury 591 mm, przypisany przez producenta dla rozmiaru 181-187 cm tak samo. Jedynym problemem w rowerach z dużym slopingiem, jak np. Esker może być za krótka rura podsiodłowa, po prostu nie będziesz mógł odpowiednio wysoko podnieść siodełka, żeby dopasować do swojego rozmiaru. Wtedy lepsze są rowery z bardziej tradycyjną, "kwadratową" ramą
    1 punkt
  27. Nie nie ma różnicy, ten sam GRX. Różnice są w innych komponentach: siodełkach, kierownicach, mostkach, obręczach, piastach czy oponach. No i napis na ramie jeden jest droższy a inny tańszy. Można też się przypatrzeć ramie i jej wadze @Maciek_wwa dopisałem "Edit" do poprzedniego wpisu w trakcie jak mi odpowiedziałeś, nie wiem czy widziałeś
    1 punkt
  28. Ridley z Hiszpanii - weryfikowałeś temat dochodzenia roszczeń gwarancyjnych? Osobiście wziąłbym cube, nie widzę sensu kupowania roweru za 10k kiedy nie jest to twoja domyślna aktywność. Zresztą upgrade kit 105 di2 kosztuje 4k więc nawet jeśli za 2-3 lata uznasz, że chcesz mieć 12s to wyjdzie cię to na jedno co kupno nowego roweru dzisiaj. W sumie nawet taniej bo ultegre pogonisz
    1 punkt
  29. 1 punkt
  30. 10 wkładów wentyla za 3,99zł, klucz do wkładów 8,99zł. https://allegro.pl/oferta/10x-wklad-wklady-zaworu-detki-krotki-wentyla-12927594231 https://allegro.pl/oferta/wkretak-klucz-do-wentyli-detek-kol-opon-zaworow-wkladek-oksydowany-14708810259
    1 punkt
  31. hej cześć wszystkim. Dzięki za podpowiedzi jak do tej pory. Romet spoko ale cena na ramę L to 2 x mój budżet :D. Na ten moment stanęło na Superior xc 859 z napędem 1x10 (odpowiada mi bardzo) i rama może przyjąć większą tarczę niż obecne 32T (Ale to też jak po śmigam sobie jakiś czas). Budżet w miarę w ryzach 2400 więc spoko. Widelec podstawowy na sprężynie. Ewentualnie kiedyś do wymiany jak się zajedzie :). Dzięki jeszcze raz. Jak przyjdzie zamówienie to wrzucę fotki
    1 punkt
  32. GoogleAI... Jakbym chciał się spytać kogoś kto się na niczym nie zna to założyłbym temat na reddicie. Możesz jeszcze go spytać jakie to są 'specialistyczne narzędzia'? I od kiedy prowadzenie przewodów przez stery zwiększa liczbę otworów w ramie? Czytałeś tą listę zanim ją wkleiłeś?
    1 punkt
  33. Bo ta żółta kulka mnie goniła
    1 punkt
  34. Bo wcale tak ciepło nie było 😁
    1 punkt
  35. Bo po lewej stary, po prawej nowy - rowerowy.
    1 punkt
  36. Bo tyle razy leciałem obok, że aż w końcu przystanąłem.
    1 punkt
  37. Defy Advanced Pro, już miesiąc ze mną
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...