Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Owijka założona, można powiedzieć że jest mniej więcej gotowy :)

 

 

czy możesz zdradzić co to za bar end wtyka się w kierownicy dziurki i z jakim indexem i gdzie go dostać można aby w dziurki lemondki wepchnąć własnej? Mam sramowskie pokrętła które czynią owadzie czułki z kierownicy, a napęd 7ś, ale pewnie można było by kasety lekko porozbierane używać 8 lub 9s na starym tym bębenku...Dura ace raczej mi nie pasuje czasem jakieś sięp ojawia 10 albo 9s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem rozglądać się za obuwiem 29+. I teraz co następuje. A następuje parę rozbieżności ;)

 

Maxxisa Annały... Są dostępne od ręki u PL dystrybutora, ale nie widzę jakoś za bardzo w sklepach (poza nielicznymi wyjątkami). I teraz proszę o teorie kolegów. Wersja 120tpi EXO - 380pln w detalu, 120tpi EXO/TR - 350pln..  :blink: co lepsze, w katalogu bikeworld ceny zgoła inne... na stronie dysrty tez pod tabelka cena od...  :wacko: pewnie pomyłka, ale jakiś taki kapeć w gębie zostaje.

 

Następny kwiatek: Panaracer GruBY Zwinny. U Włochów jest za 50eur. A przytaczana tu wcześniej opona budżetowa Chaoyang też jest - za 20eur. A bieżnik ten sam. Ok, Japończyk zwijak, a Chinol drut, ale:  :teehee:

 

Czy któryś z kolegów ma może jeszcze jakieś typy na urwanie kompletu papuci, oprócz Knarda, w dobrej cenie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Przykład tzw-nego parabox'a.

 

TRP ma podobny:

 

trp-parabox-zoom.jpg

Alternatywnie mogą byc hydrauliczne zaciski na linkę, jak TRP HY-RD, lub Juin Tech R1.

 

I tak najbardziej pojechany był tego typu bodge od Formuli:

 

324-brake-adaptor-hydraulic-disc-cyclocr

 

A co do samych hydraulików na linkę, to ugniatałem w weekend HY-RD i baaaardzo mi się podobywały :D

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...