Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Wczoraj dopiero trafiłem na temat, przed chwilą dopiero skończyłem czytać. Cóż, witamy, w nowej rzeczywistości 2021 :)

Na forum witamy nowych użytkowników i zapraszamy do dyskusji.

18 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Widzisz ja na początku, również dostałem bana na 7dni, za wykopanie starego tematu.

Widzę srogi był tam regulamin. Tutaj to by był 1pkt. ostrzeżenia, a automatyczny ban jest dopiero jak się nazbiera 5 punktów. I to na 24h, nie na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Co prawda nie udzielałem się ani na tym (ani nawet na tamtym forum), ale w związku z całą sytuacją postanowiłem się zarejestrować. To, co się tutaj dzieje jest niezwykle ciekawe - w szczególności z mojej perspektywy. Bo od dłuższego czasu obserwuję, co się dzieje z tym człowiekiem i poszukuję wszelkich nieścisłości w jego działalności ;) A to jest kolejny dowód na to, jak bardzo oderwany jest od rzeczywistości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co forum "Szajs-Bajk" można przeglądać, baza danych jest tam dość spora i łatwa do przeszukiwania. Byłem mocno zdziwiony tym że jako zalogowany użytkownik na wszystkich urządzeniach które posiadam nie potrafię dostać się do treści forum bo napis ZABLOKOWANY skutecznie to uniemożliwia, ale wejście w tryb prywatny lub incognito omija blokadę i pozwala przeglądać treść. Ale pewnie Wy już znacie ten sposób obejścia blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam kolegów :D. Dlaczego mnie to nie dziwi ?. 

Już od pewnego czasu miałem wrażenie  że tamto forum schodzi na psy (i to wcale nie z winy uczestników) i moja aktywność była coraz mniejsza.

Bo jeżeli komuś po paru latach aktywności (kilkaset pkt)  za odpowiedź na czyjegoś  posta   "niekoniecznie" wali się ostrzeżenie i próbuje  się moderować-zatwierdzać każdą wypowiedź to trzeba mieć niezły odlot a ludzi traktować jak marionetki. Niektórym pomyliło się moderowanie z cenzurą i złośliwością.

I z  wielką przyjemnością do niego nigdy wiecej nie wrócę.

ps.

Z grzeczności nie wymienię personaliów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, Deco_10 napisał:

Wygląda na to, że Szaj chyba już odblokował forum bo nie ma komunikatu o zbanowaniu ale wygląda na to, że życie na tamtym forum mocno ucierpi..

Mądry Polak po szkodzie, chociaż mówią, że szkoda to jest jak krowa do studni nasra :icon_wink:

Co to się robi - ruch tu jak na Marszałkowskiej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...