Skocz do zawartości

wkg

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9 485
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  26

Ostatnia wygrana wkg w dniu 18 Marca

Użytkownicy przyznają wkg punkty reputacji!

Reputacja

2 983 Doskonała

O wkg

 • Tytuł
  Emeryt

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Witek
 • Skąd
  Warszawa

Ostatnie wizyty

1 705 wyświetleń profilu
 1. To bardzo przydatna informacja. Trzeba tylko chwilke pomyslec. Byles zainteresowany to odpowiedzialem. Inni wciaz maja wybor.
 2. Po zmianie kol z pedalami od zawsze. 11,8 teraz z ciezkimi vittoriami i 120 ml mleka na opone. W porywach 11,6
 3. To jest jedyna kwestia. Widziałeś egzamin w USA i ich kodeks drogowy ? I dają radę: proszę, przepraszam, dziękuję.
 4. Kolego - jest zupełnie odwrotnie. Widocznie za słabo ciśniesz. Przy dużej sile działającej na łańcuch - nie ma bata - przednia nie zrzuci. Sanki szoruja po łańcuchu i tyle z tego. Oczywiście to jest "błąd" ale takie "błędy" się popełnia.
 5. Przednia pzrerzutka działa zawsze źle w takich sytuacjach - Alivio, XTR - jeden pies. To nie kwestia przerzutki tylko łańcucha. Ja mam z przodu SLX i działa tak samo kiepsko w takich sytuacjach. Właśnie w napędzie 1x nie trzeba Czytaj uważnie.
 6. Tak. Jak to zrobimy wcześniej to jasne. Jak się spóźnimy i mamy nadzieję, że wypchniemy ale nadzieja okazuje się płonna to przechlapane bo na napiętym łańcuchu przednia nie działa. Są jeszcze inne - na przykład dylemat: przerzutka czy blokada. Oczywiście - wszystko można zrobić wcześniej ale nobody's perfect.
 7. No to 1 kontra reszta świata No, kolego, to dziwy nad dziwami.
 8. Zapewne, ale odnosze się do omawianego Scotta
 9. @Przecietny Nie, zupełnie się nie rozumiemy : ) W pierwszym przykładzie - mam 13t, nagle podjazd - jeden ruch kciukiem i mam 4 biegi lżej. I to nienieszcząco - zmienia się biegi na nienaprężonym łańcuchu. Tu przewagi żadnej nie ma. Drugi przykłąd to za trudny bo nie wiem o co chodzi : ) Jak jest przewrócone drzewo to albo przeskakuję albo staje. Jak uskok to skaczę z dusza na ramieniu (bo kiepski ze mnie skoczek). Chodzi o to, że przednia przerzutka to zło. Czasem na podjeździe siłowo wypychanym nie ma szans zrzucic na młynek bo łańcuch jest naprężony i ma gdzies przerzutkę. Po
 10. Nie wiem jak oni to zrobili ; ) Węgiel a ciezszy od mojego alu Gatea 50 o przeszło pół kg. Pewnie koła
 11. Nie. Egzaltacji i popisów. Najbardziej razi mnie egzaltacja.
 12. Czekaj, chyba sie nie zrozumieliśmy, ja pisałem o 2x gdzie w takim trudnym, interwałowym terenie gdzie masz czasem kilka a czasem pod 30 km/h w napędzie 2x musisz wachlować przednią przerzutką. Tu napęd 1x (czyli właściwie 3x, to prawie to samo) rządzi - cały czas jeżdzisz na blacie 30 czy 32 którego w 2x nie ma. Dlatego 2x to taki "warszawski", z młynkiem od wielkiego dzwonu.
 13. Dyskusja raczej nie ale mocne zdziwienie tym strzeleniem z liścia. Zawsze tylko tak przyjmujesz polecenia ?
 14. A jeden porządny niedolot pod 90 kg kolesiem i po nich Że o żebrach i obojczykach nie wspomnę
×
×
 • Dodaj nową pozycję...