Skocz do zawartości

[Zlot Jednobiegowy] Singlova 2017 - czyli 2-gi Piknik Jednobiegowy w Kraju (23-25.06.2017)


maciejas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

W zwiazku że zwodowanego telefonu nie udało się ożywić melduje się dopiero teraz, od Elki :)

 

Wielkie, wielkie dzięki dla Maciejasa i Rambola za poskładanie imprezki, przewodnictwo, logistykę i klimat ogólny.

 

W życiu by człek nie pomyślał, że w Bydzi tak można się ujeździć. Ból gir po sobotnim ciuraniu i niedzielnej poprawce bezcenny  :icon_mrgreen:

 

Podnoszenie się z podłogi i sesja Monopoly Kucyków  :teehee:

 

Jak się odgmeram popełnie reckę i jakoś tak spróbuję foty zapodać.

 

Dzięki Paniom i Panom za klimacicho i towarzycho.

 

Mareczku, jak tam rączka?

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Koszulki proszę prać na lewej stronie, w temperaturze 30 st i w łagodnych środkach pioracych. To tak, żeby nie było jak u Marka z zeszłoroczną :)

 

PPS

 

Czy ktoś Ci już pisał Adaś, że masz bardzo fajny rower :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć garść doświadczeń z ręką :)

 

na mokre otarcia psikamy co 12 godzin Octenisept, np przy odrywaniu gazy, sama radosć :)

Otarcia zamieniły się już w suche strupy co cieszy.

 

Krwiak okazał się solidny, jabłko jakie wyskoczyło na początku rozeszło się, ale całe przedramię od dołu to jeden wielki ciężki krwiak, pal licho kolor ale ciągnie i boli, strach jeździć na rowerze bo się wydaje że wibracje coś popsują albo jakiś zakrzep gdzieś popłynie.

 

Oprócz opatrunków, (dziś już bez) jem NLPZ czyli Diklofenac, próba odstawienia wczoraj to porażka okazało się że wciąż boli łokieć nadgarstek i biceps, przy dotknięciu masowaniu bardzo, NLPZ w tym wypadku ma działać nie tyle przeciwbólowo, bo to bym wytrzymał a właśnie przeciw zapalnie żeby wspomagać regenerację.

Do tego łykam diosminę czyli lek na żylaki, hemoroidy itp który ma pomóc ścianie naczyń krwionośnych.

 

Nie chwalę się i nie żalę tylko piszę, jakby ktoś kiedyś się sam nadział na grunt.

 

Oczywiście najpierw należy zawsze się konsultować z prawdziwym doktorem!!!

 

Dziękuję Marioli, która wie gdzie szukać lodu, i IBNZ za banderasowanie mi ręki!!! :)

 

Ale było fajnie!!! Zazdroszczę niedzielnej Bydgoszczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komórką  rzeczywiście chce numer telefonu, na lapku z "10" ładuje się zip... i zdjęcia

 

ocet... myślałem o zalaniu wrzącym finish linem zielonym, dobrze że tak jak hamulca nie mogłem znaleźć piły do odejmowania członków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. znalazłem w piwnicy 18, 17 i 15 były na drucie przy żarówce, ale hamulec i dzwignia jak kamień w wodę, aż się martwię że w jakiejś siateczce pusciłem do śmieci... Inbred już na szafie, rama czeka... teraz ostatnie śrubki w Tytusie, Diamancie (Maciejas założyłem na próbę te gumy 20 ;) ale będą szytki, a Jaguar wyskoczył z ostrego, dostał Kazokorbę i tylną Sorafazę oraz niesamowitą przednią przerzutkę z odwrotnym ciągiem SunTour nówka z lat 80. będzie wyprawa namiotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

kiedy następny zlot ?

 

Za rok :)

 

Jak się znajdzie ktoś kto zorganizuje...

 

Najbliższy termin SSECCX we Flandrii w marcu, a potem SSEC w Arnhem pewnie koło połowy-końcówki maja...

 

 

 

duże krajowe fora single-speed ?

 

Dowcipas  :icon_mrgreen:  

 

Osobiście znam 12 singlistów ofrołdowych w Kraju-Raju. Może 13 jeśli policzyć jeszcze jednego który zamienił rower na wędkę. Do tego jest kilku, może 2-3, którzy przewineli się tutaj i odtajnili ale osobiscie nie miałem przyjemności.

Dodatkowo 2-3 zagramanicznych a bywajacych w Polszcze jak ja.

 

Oto i cała Oficjalna Polska Scena Jednobiegowa MTB :P

 

Dopisz się, ożyw temat, zaproponuj to i owo...

 

https://www.forumrowerowe.org/topic/115672-ss-mtb-jednobiegawcze-mtb/page-10

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...