Skocz do zawartości

Chociemir

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 012
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Chociemir

Wymiatacz

Wymiatacz (10/13)

 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Conversation Starter
 • Reaktywny

Ostatnio zdobyte

183

Reputacja

 1. Skąd pomysł o "zamieszaniu" skoro tylko rozmiar S będzie odpowiedni? Na tym rowerze -porównując z wieloma innymi rowerami- pozycja jest stosunkowo pochylona. Jeśli pozycja ma być "wyprostowana" to raczej trzeba szukać czegoś innego. Informacja na temat rozmiaru kół jest podana na stronie Canyona.
 2. Ta jest mała: https://www.canyon.com/pl-pl/gear/accessories/transport-and-travel/bikepacking-and-bikebags/canyon-top-tube-bag/10005997.html Przed zakupem przykręcanej torby warto byłoby sprawdzić czy pasuje rozstaw śrub.
 3. Skoro nie podałeś budżetu, to pewnie jest bez znaczenia. Więc może coś takiego: https://www.assos.com/eu/equipe-rs-johdah-winter-jacket-s9-targa-11-30-384-10.html
 4. Nie wiem na czym polega "pomyłka" " po zjechaniu do lasu czy na jakąś polną drogę", ale jeśli na braku komfortu to sa dostępne amortyzowane sztyce i mostki.
 5. Są jeszcze Michelin Power Gravel: https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-gravel#sizes i Vittoria Mezcal 44 mm: https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/vittoria-mezcal-tnt-graphene-2.0-700-składana-składana-opona-żwirowa/138246543/p Te drugie trudniej jest znaleźć. Z czego to wynika nie wiem, być może wycofali je z oferty.
 6. Ale ja doskonale wiem jak wygląda tekst w wersji oryginalnej...
 7. Sugeruję przestać -najdelikatniej rzecz ujmując- brnąć w to dalej...
 8. w tym budżecie można kupić karbonowego Canyona na 105 - rozmiar 3XS powinien pasować. Tyle, że trzeba poczekać: https://www.canyon.com/pl-pl/road-bikes/endurance-bikes/endurace/cf/endurace-cf-7/2735.html?dwvar_2735_pv_rahmenfarbe=R076_P02 Od czasu do czasu warto zaglądać na ich stronę, bo pojawiają się pojedyńcze sztuki z szybkim terminem np. jeśli ktoś zrezygmował z zamówienia.
 9. Naprawdę przestań wprowadzać w błąd: . Zastawiając M-kę w Grailu z odpowiednik w Domane czyli 56: reach w Domane to 37,7, w Grailu 405. Już porównanie tego jednego parametru wystarczy, żeby stwierdzić, iż geometrie tych ram dzieli przepaść.
 10. Wprowadzasz w błąd: 1. Grail(w obu wersjach) jest daleko od "geometrii typowej dla rowerów szosowych" 2. Domane i Grail mają zupełnie inna geometrię,
 11. Jeszcze chwila, a strach będzie otworzyć lodówkę z obawy, że gravel z niej wyskoczy. Do wymienionych przez założyciela tematu oczywiście rower szosowy będzie bardziej odpowiedni.
 12. Myśę, że przykład zachowania jakie tu widzimy czyli jeżdżenie za ludźmi i węszenie kto ma ile centymetrów błota na korbie czy brudny tyłek byłby świetnym przypadkiem do analizy dla forum o profilu innym niz rowerowe...
 13. To "wkładanie nosa" w czyjś rower i takie przejmowanie się tym, czy ktoś ma błotniki czy nie, wygląda co najmniej dziwnie... żeby nie napisać chorobliwie...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...