Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

No to taki miałem poprzednio, nie dało się go założyć na kierownicę od góry bez zdjęcia metalowej części.

 

Do koloru do wyboru,linkowany to max tani,od ok. 5$ są już z miękkim elementem :

 

 

 https://pl.aliexpress.com/item/WOSAWE-Cycling-Bicycle-Bell-Aluminium-Alloy-Invisible-bike-Handlebar-Alarm-Loud-Horn-Road-Bike-Environmental-Safe/32824922522.html?spm=a2g17.search0104.3.65.1RObVM&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10152_10065_10151_10344_10068_5000016_10345_10342_10343_10340_5060016_10341_5130016_10541_10084_10083_10304_10307_10301_10539_5080015_10312_10059_10313_10314_10534_100031_10604_10603_10103_10605_10594_10596_10142_10107,searchweb201603_14,ppcSwitch_2&algo_expid=8e282451-a882-4c4a-a506-2e9638fa4f9f-10&algo_pvid=8e282451-a882-4c4a-a506-2e9638fa4f9f&rmStoreLevelAB=3

 

Jak już wspominałem, pełno tego.

 

 

 

Udanych nowych ząbków po tym karbonie życzymy :]
 

 

Dalej robisz z siebie durnia,i pijesz do tych podkładek ?

Edytowane przez Quell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyleciały Chwyty Esi Chunky - całe tutejsze forum pieje z zachwyty nad nimi...ja jestem z deka rozczarowany. Fakt faktem jeszcze nie jeździłem, ale organoleptycznie nie dostrzegłem jakichś ogromnych różnic in plus w stosunku do innych silikonów. No i mogli by się postarac o jakąś folijkę. Niby opakowanie fajne i ładne, ale chwyty w nim gołe. Ja wiem, że to chwyty i zaraz pojawią się jakieś przybrudzenie itp ale to już moje zadanie. A tutaj chwyty golutkie, gdzieś tam w paczce się otarły o coś i malutka skaza już. Pierdoła...pierdoła do maksa, jak przetarłem to prawie nie widać.....ale lubię jak towar w dodatku nie taki tani jest zabezpieczony w 100%

 

Błotnik Face Fender XL  - he he niezłe jaja. Jak go wyciągnąłem to mało ze stołka nie spadłem :) Zwykła tekturka, którą sie zgina i na paskach przczepia pod amora. Kurcze , lubię markowe rzeczy, jestem w stanie sporo zapłacić fajne gadżety...ale tu ...no nie wiem, może to faktycznie nie zwykły plastik tylko jakiś kosmiczny i kształt z Matrixa 

 

Śruby tytanowe Torx do tarcz  12 sztuk..drogie jak ....ale fajne, prawie nic nie ważą

Śruby tytanowe do zacisków- jeszcze droższe ale zarąbiste 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyleciały Chwyty Esi Chunky - całe tutejsze forum pieje z zachwyty nad nimi...ja jestem z deka rozczarowany. Fakt faktem jeszcze nie jeździłem, ale organoleptycznie nie dostrzegłem jakichś ogromnych różnic in plus w stosunku do innych silikonów. No i mogli by się postarac o jakąś folijkę. Niby opakowanie fajne i ładne, ale chwyty w nim gołe. Ja wiem, że to chwyty i zaraz pojawią się jakieś przybrudzenie itp ale to już moje zadanie. A tutaj chwyty golutkie, gdzieś tam w paczce się otarły o coś i malutka skaza już. Pierdoła...pierdoła do maksa, jak przetarłem to prawie nie widać.....ale lubię jak towar w dodatku nie taki tani jest zabezpieczony w 100%

 

Błotnik Face Fender XL - he he niezłe jaja. Jak go wyciągnąłem to mało ze stołka nie spadłem :) Zwykła tekturka, którą sie zgina i na paskach przczepia pod amora. Kurcze , lubię markowe rzeczy, jestem w stanie sporo zapłacić fajne gadżety...ale tu ...no nie wiem, może to faktycznie nie zwykły plastik tylko jakiś kosmiczny i kształt z Matrixa

 

Śruby tytanowe Torx do tarcz 12 sztuk..drogie jak ....ale fajne, prawie nic nie ważą

Śruby tytanowe do zacisków- jeszcze droższe ale zarąbiste

I pomyśleć że bardzo podobny plastikowy zginany błotnik mocowany do goleni w Decathlonie kosztuje niecałe 12 PLN [emoji6] Przypuszczam że efektywność pracy jest dokładnie ta sama.

 

wy-TAPATALK-owane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I pomyśleć że bardzo podobny plastikowy zginany błotnik mocowany do goleni w Decathlonie kosztuje niecałe 12 PLN Przypuszczam że efektywność pracy jest dokładnie ta sama.

I żaden tak naprawdę nie chroni niczego... Rama, amortyzator i twarz zachlapane tak samo, jak i bez nich. ;) Kupiłem, założyłem dwa razy, teraz leży i się kurzy. Czasami jedynie ass-savera zakładam, żeby nie mieć mokrego pampersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żaden tak naprawdę nie chroni niczego... Rama, amortyzator i twarz zachlapane tak samo, jak i bez nich. ;) Kupiłem, założyłem dwa razy, teraz leży i się kurzy. Czasami jedynie ass-savera zakładam, żeby nie mieć mokrego pampersa.

Ass saver chroni tyłek przed zamoknięciem, natomiast ten przedni też jednak trochę ogranicza ilość błocka na twarzy, osobiście poczułem różnicę po założeniu.

 

wy-TAPATALK-owane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że bardzo podobny plastikowy zginany błotnik mocowany do goleni w Decathlonie kosztuje niecałe 12 PLN [emoji6] Przypuszczam że efektywność pracy jest dokładnie ta sama.

 

wy-TAPATALK-owane

 

a biały w promocji to nawet niecałe 8 PLN :)

 

https://www.decathlon.pl/botnik-flash-mtb-przedni-id_8327793.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a biały w promocji to nawet niecałe 8 PLN :)

 

https://www.decathlon.pl/botnik-flash-mtb-przedni-id_8327793.html

Ale wiesz, reklama dźwignią handlu. Face Fender kosztuje tyle bo inżynierowie korzystali z technologii kosmicznych przy analizie trajektorii lotu błota spod kół roweru [emoji6]

 

"Brytyjscy inżynierowie spędzili długie godziny analizując trajektorię lotu błota wyrzucanego spod koła w danym zakresie prędkości obrotowej. Badanie kierunku, w którym wyrzucane są nieczystości spod opon umożliwiło takie wyprofilowanie błotników, które za pomocą minimalnej objętości materiału chroni użytkownika przed nieprzyjemnościami wynikającymi z jazdy w wilgotnym terenie."

 

wy-TAPATALK-owane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, reklama dźwignią handlu. Face Fender kosztuje tyle bo inżynierowie korzystali z technologii kosmicznych przy analizie trajektorii lotu błota spod kół roweru "Brytyjscy inżynierowie spędzili długie godziny analizując trajektorię lotu błota wyrzucanego spod koła w danym zakresie prędkości obrotowej. Badanie kierunku, w którym wyrzucane są nieczystości spod opon umożliwiło takie wyprofilowanie błotników, które za pomocą minimalnej objętości materiału chroni użytkownika przed nieprzyjemnościami wynikającymi z jazdy w wilgotnym terenie."

PBgWEJi.gif   NoCoupons.gif  R4Axp_s-200x150.gif

 

Wszystkie moje ulubione GIFy pasują...

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o rowerówkę to jak dla mnie Decathlon to kicha totalna. Mały asortyment, poza promocją ceny z kosmosu, towar delikatnie mówiąc średni.

Kupowałem u nich opony Michelina, cena za komplet bezkonkurencyjna. Te błotniki też taniutkie, patrzyłem też ostatnio na pompkę z ciśnieniomierzem i różnica między tą z Decathlona a identyczną z Ali to 10pln, więc chyba cenowego dramatu nie ma.

 

wy-TAPATALK-owane

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...