Skocz do zawartości

michalr75

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 189
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana michalr75 w dniu 12 Listopada 2019

Użytkownicy przyznają michalr75 punkty reputacji!

Reputacja

479 Doskonała

O michalr75

 • Tytuł
  Stały bywalec

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Michał
 • Skąd
  Warszawa

Ostatnie wizyty

286 wyświetleń profilu
 1. Bo miał być z tego ogromny opad a było ogromne g.... .
 2. Bo taki fajny klimacik z wieczora złapałem nad Wisłą.
 3. No to jest nowa propozycja wyborcza, dać PADowi kolejne dwa lata władzy. Nie wiem już co jest bardziej absurdalne, pomysł z wyborami korespondencyjnymi czy pomysł o przedłużeniu kadencji PAD o 2 lata. Ale żeśmy sobie władców wybrali, masakra.
 4. Lasy miejskie warszawy właśnie zamknęli: Wawer, Bielański, Kabaty, Bemowski itd. lasymiejskie.waw.pl
 5. Mimo że gościa nie trawię i sam jego widok powoduje odruch wymiotny, to tutaj dał pewne pole manewru, czyli wciąż chodzi o to żeby się nie gromadzić. Choć myślę że państwu przede wszystkim chodzi o wspomniane represje, czyli trzymanie ludzi za mordy. Co ciekawe wciąż lubimy być trzymani jako społeczeństwo bo nikt się nie buntuje. Wyraził jednocześnie zrozumienie, że każdy ma potrzebę wyjścia na krótki spacer, ale nie może się to odbywać w taki sposób, jak miało to miejsce w ostatni weekend, kiedy w parkach miejskich zobaczyliśmy bardzo duże grupy osób. "Na szczęście te osoby przestrzegały
 6. Jak większość ostatnio ustanowionych rozwiązań anty-COVIDowych. W mojej ocenie walą na oślep.
 7. Jeśli to do mnie to wstałem o 6:15 starego czasu, wyjechałem o 7:00 przez szuter nad Wisła na Gocław i dalej do Wesołej, na Zagórze i z powrotem - w domu byłem o 10:00 starego czasu, po drodze spotkałem 2 rowerzystów i praktycznie żadnego pieszego.
 8. Panuje jakieś dziwne przeświadczenie, ze jak ktoś chce iść pojeździć czy pobiegać to naraża zdrowie innych i ten argument jest często podnoszony jak ktoś zakazuje innym wychodzenia. Osobiście uważam jednak ze główne niebezpieczeństwo stanowi grupowanie się, i póki tego nie robimy, zachowujemy względne bezpieczeństwo. A grupujemy się np w sklepach. I tu dochodzimy do kolejnego absurdu jakim są wprowadzone godziny dla seniorów. No bo wyobraźmy sobie ze jeden zarażony senior rozsiewa wirusa po sklepie do którego następnie wchodzi duża grupa innych seniorów łykających zarazę jak młode pelikany. Ro
 9. Cały czas to sformułowanie daje szerokie spektrum interpretacyjne: "zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego" Niezbędną potrzebą jest ruch i tyle w temacie. Poza tym co nie jest jasno zabronione (a uprawnianie sportu w tym rozporządzeniu nie występuje, chyba że transport) - należy uznać za dozwolone.
 10. Paradoksalnie w obecnych warunkach to zupełnie nie jest przekonujące
 11. Jak zwykle, regulacje są niejasne i nielogiczne. Tak jak napisał @wkg - można się przejechać DDRem ale jak wyjedziesz do pustego lasu i Cie dziabną to już będzie nielegalne i zabronione. Absurd goni absurd.
 12. "zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego, w tym uzyskania opieki zdrowotnej lub psychologicznej, tej osoby, osoby jej najbliższej w rozumieniu art. 115 § 11 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. z 2019 r. poz. 1950 i 2128), a jeżeli osoba przemieszczająca się pozostaje we wspólnym pożyciu z inną osobą – także osoby najbliższej osobie pozostającej we wspólnym pożyciu, oraz zakupu towarów i usług z tym związanych;" To jest tak szerokie ze w zasadzie można się tym podeprzeć przy każdej aktywności na powietrzu.
 13. Wczoraj zmarł facet, 37 lat, zdrowy jak koń, półtora tygodnia i został z niego tylko proch. Polecam tez do poczytania, niech każdy sam wybiera swoją dalszą ścieżkę postępowania. https://kobieta.onet.pl/koronawirus-we-wloszech-ludzie-umieraja-w-samotnosci/rejn6br
 14. Ciekawe założenie. Poza tym mówimy wciąż o rozporządzeniu które nie ma nawet mocy ustawy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...