Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, TheJW napisał:

Mnie bardziej zastanawia - po co? Ktoś kradnie sztyce z siodełkami? Zwykła obejma na imbus nie wystarczy?

Jak przypniesz rower za sztycę to najłatwiej jest ją wyjąć i ukraść rower🫠

Co do zaqpów, lutowane mocowania.

DSC06967.thumb.png.dbeeebfececddfe5e4f0271a3181313d.png

DSC06974.thumb.png.3466339c5641d8d39dc53217199b27fa.png

 

DSC06971.thumb.png.a165866af6ba2fd48614485695711702.png

 

DSC06972.thumb.png.c2ae7ff0c08e1aaa90e2376044edbf79.png

 

DSC06973.thumb.png.78c7a077469b13fbb5816ed4bc79782b.png

 

  • +1 pomógł 7
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TheJW napisał:

Mnie bardziej zastanawia - po co? Ktoś kradnie sztyce z siodełkami? Zwykła obejma na imbus nie wystarczy?

Załóżmy że masz siodełko Brooksa, lub jakieś inne nie z tych tanich, imbus to żaden problem , nie mówiąc już o obejmie na zacisk. Jak to mówią okazja czasem czyni złodzieja.

10 godzin temu, marcesco napisał:

To naprawdę działa tylko w poziomie?

Tak, cały myk polega na tym że trzeba rower położyć kapslem NutFixa w górę by można go było odblokować,  jeśli rower przypniemy tak by było nie możliwe ułożenie go w pozycji jak wyżej to sztycy nie można odblokować. Ten zacisk wpadł mi w ręce na wyprzedażach za małą kasę więc go założyłem i z nim śmigam. Z tego co wiem Abus coś podobnego zrobił do kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bogus napisał:

Ostatnio zakupiona ponoć jedyna do tej pory dostępna w Polsce manetka DT Swiss L3 w wersji Open/Lock. 🙂

Muszę przyznać, że jej działanie, przynajmniej na "sucho" bardzo mi odpowiada.

Podpowiesz gdzie kupiłeś?

W dniu 5.02.2024 o 16:31, Wojcio napisał:

Żonie na imieniny niebieskie pedały CrankBrothers Stamp 7 small. Są piękne jak biżuteria. I cena w fizycznym sklepie Centrum Rowerowe była mega okazją.

Sobie na urodziny zamówiłem nową dużą pompkę, ale jeszcze nie doszła.

 

 

IMG_5009.jpeg

W jakiej były cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klameczki Tiagra 4720 chyba w dobrej cenie 700 zł (w komplecie linki, przewody, wykończenia), zaciski Ultegra (niestety standard Post Mount wymaga rzeźby), ratunkowy zestaw przewodów SM-BH90-JK-SSR w razie jakbym coś za krótko uciął 😎

GRX z poprzedniego wpisu pójdzie do drugiego gravela, tam będzie tylko plug'n'bike, a w Cortince trzeba będzie się wykazać 😉

DSC_0837_copy_2016x1134.thumb.jpg.b5c5f73d751e65f59722fe1ca54145c4.jpg

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bromboszja już zrobiłem interes życia na krótkich, Ali mnie ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje. Rękawiczki okazały się za małe, ale w programie Choice mam 15 dni na darmowy zwrot. Zgłosiłem chęć zwrotu, a Ali zwróciło mi kasę bez konieczności odsyłania produktu. Dodatkowo za rękawiczki dałem 21 zł w promocji, a zwrócili mi 37 zł. :D

Dzięki za opinię o długich. Zobaczymy ile kilometrów wytrzymają u mnie.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to teraz, po tym poście, się rzuci pół Polski ze zwrotami ;) i najdalej za 2 dni okaże się, że program zwrotów nie dotyczy naszego pięknego kraju.

To dla nich taki deal, że raczej pół Polski to może być za mało. ;

Dotarł mi bidon z bocznym uchwytem. Chiński. 

image.png.520e7a453cb9f0d16252cd1f05748b8a.png

Oraz tani, złoty łańcuch. Też chiński. ;)

IMG-20240130-093052.jpg

Ciekawe czy chociaż 3 miesiące pojeździ.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Dokumosa uciąg według DT to 10,8 mm. Miałem Oneloca, ale chciałem coś na wspólnej obejmie z klamką hamulcową i to jest najlepsze rozwiązanie jakie znalazłem. Niestety na rynku nie ma alternatywnych manetek, więc trzeba trochę kombinować. Największym plusem jaki odczuwam po zmianie to zdecyzowanie lżejsze działanie i do tego manetka zajmuje mniej miejsca od Oneloca.

Zakładam, że te 0,8 mm nie ma wpływu na działanie lub jest błędem pomiaru jednego i drugiego producenta 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...