Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozartt HRX z górną zamkniętą klatką. Nie ma, aktualnie model HRX dostępny jest z małą otwartą klatką i drugą otwartą klatką na owalną zębatkę, dzwonie do Generała Mateusza.

Mateusz, sprawa jest  B)  ;) 

Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy z modelem HRX z dolnym TACO, oraz z górną zamkniętą klatką, może kierować się do Mateusza ( 4Freeride ) :thumbsup:     

_Piotrek.jpg

Edytowane przez _Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zakładaj radiator na scalaka XL6009E1. Nawet z prądem 1A grzeje się tak, że prawie cyna pod nim pływa. Na małe prądy się nadaje, ale jak chcesz coś w granicy 1A lub więcej to może być za mało.

Jak potrzebujesz większego przepływu prądu to musiałbyś poszukać przetwornicy na LM2587

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 09:38, KrisK napisał:

@niuti w XT nie narzekam na wpinanie na podparcie też.... Ale jak jedziesz sobie enduro i osoba przed tobą stanie na początku ścianki powiedzmy sobie na takim myszołowie w Myślenicach...  To wpięcie się na czymś takim jest nie zawsze oczywiste.  Poza tym chodzi o podparcie po bokach buta. Czucie jest inne imo lepsze. Inna sprawa że moje bytu je były  jakiś super twarde więc jak masz jakieś twarde buty trochę mniejsze to będzie miało znaczenie.

Co do łożysk to żebyśmy się dobrze zrozumieli. Są w tych chińczykach zajefajne. One się kręcą bez żadnego oporu.  Czy się da rozebrać? Podobno tak i podobno łożyska można wymieniać bez problemu. Ja nie rozbierałem jeszcze. Kupiłem je na próbę żeby nie wydawać na cranki nie wiedząc czy zrobi mi ta platforma różnice więc nie próbowałem psuć na razie. Jak się zatrą to sprawdzę. 

Mam spidery 3 od nv  i nie zauważyłem żeby piny jakoś mocno niszczyły podeszwy  nie jest tak że wpięty stoisz całym ciężarem na pinach. Nie ma problemu z wspinaniem i wypinaniem.  Jeszcze się ich uczę ale na  ściankach gdzie odstawiałem nogę niechlujnie się wspinałem w nie "automatycznie"  jak w odpowiednim miejscu postawisz nogę to się wpina sama po chwili.  

Na ten moment jestem bardzo zadowolony z kultury pracy. Ale mogę zmienić zdanie jeszcze 🤣.  To dopiero dwie jazdy. 

Kolego jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu ? Masz je dalej ? Zastanawiam się właśnie nad kupnem, tylko nie wiem czy podejdą do moich butów, bo mam bardziej buty xc i się zastanawiam czy w ogóle jakieś spd z klatką wejda w grę czy też podeszwa będzie przeszkadzac we wpinaniu. Ewentualnie czy ktoś wie czy taki but da się spiąć z którymś SPD np Saint ?

035ecc694653b3e287f011e602d7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kupuję za granicą, więc jak już takiego zakupu dokonałem, to się pochwalę. Gumki i kij od miotły do projektu two4player dla mojego 10-latka.
Zakupy z tradeinn.com. Naczekałem się prawie jak by to szło z Chin, ale w końcu jest. Skusiła mnie cena, bo mimo 30 PLN-ów za wysyłkę, jestem kilkadziesiąt PLN-ów do przodu.
 

 

IMG20230726150506.jpg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... Trochę tego jest. 20230726_135222-01.jpeg.fbb89ab1a93a151515ba889a41fc3e96.jpeg

Zasadniczo to oto cudo wiszące na wieszaku u Kamila  z  The Bike Hole  a wisiał bo wyleciały hamulce Shimano wpadły formuła Cura 4 (wielka niewiadoma ale kusiło sprawdzić jak nie spasują to zmienię na Magury) Wyleciał cały napęd od Shimano i został  zamieniony na jedyny słuszny czyli  srama gx. No i tarcze wpadły od chińczyka 🤣 bo też złote są... Dawali prawie darmo to zobaczę co warte. A no i piasta tylna dt 350.  Tak że nowy rower ze sklepu prosto do serwisu 🙈 ale może nie będzie wkurzał a cieszył.  Choć pewnie suport i przednia piasta będą do wymiany znając życie. 

Do tego...

20230726_200353-02.thumb.jpeg.0c6f0e3a21c827b5d25e69bd8a396908.jpeg

Wyleciały  maxxisy założyłem Continentale...   (Jak by ktoś chciał to leżą i czekają na kupca 🤣 zresztą jak i reszta zdjętych śmieci) 

Jeszcze do tego...  Bagażnik spindera na rowery bo 807 odmówiła współpracy i musiałem coś na szybko kupić (to też się liczy jako zakup rowerowy? 🤣). Padło na kombi więc bez bagażnika ani rusz.  Docelowo robi się bus który będzie woził rowery wygodnie ale na razie musi być Madzia z bagażnikiem. 

Teraz będę musiał się pozbyć starego a najlepiej kilku bo miejsce się kończy 🤣🤣🤣🤣

 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wpadły formuła Cura 4 (wielka niewiadoma...

Cura 2 to jedne z najlepszych hamulców jakie miałem. Jedyna wada jak dla mnie to mała odległość klocków od tarczy i notoryczne dzwonienie. Za to siła, modulacja, łatwość serwisu, wygląd - wszystko na celujący:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...