Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, gdybym pił, to pewnie siłą rzeczy by człowiek wziął łyka. No ale że nie piję, to jest mi to kompletnie obojętne. Tylko trochę drogo wychodzi :D 

5 minut temu, Eathan napisał:

@TheJW wygodniejszy od strzykawek jest ten patent

Screenshot_1.jpg

Ja jakoś średnio przepadam za tymi smarownicami i strzykawkami. Wiadomo, jest to wygodniejsze, ale na koniec i tak trzeba ubrudzić palec. Wolę pojemnik i do tego pędzelek, którym nakładam smar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście daltonistami, prawda? :D A tak na serio, to ja wiem że te rowery są w stylu "Freak". Mają być krzykliwe.

W mojej głowie jest tylko jeden rower, który autentycznie budził moje obrzydzenie i niesmak. Na dodatek był to rower poważnego Pana Szosowca.

Ładny, szosowy biało/ niebieski Corratec. Do tego jasno zielone pancerze, czerwone końcówki pancerza, jasno niebiesko/ pomarańczowa owijka. Z tego co pamiętam, to chyba też czerwone, aluminiowe śruby. Połączenie było tak obrzydliwe, że ciężko było na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2022 o 13:44, marcesco napisał:

Biżuteria do Rondla.

20220219_132413.jpg

Wczoraj sobie przypomniałem to zdjęcie i uznałem że może też kupię. Ładna rzecz. Potem zobaczyłem cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, skom25 napisał:

Wczoraj sobie przypomniałem to zdjęcie i uznałem że może też kupię. Ładna rzecz. Potem zobaczyłem cenę

W DE jest taniej. No i ważne info dla gryzigramków - 11g na mojej kuchennej wadze (obejma Rondo - 26g).

To jest ciekawostka: https://worldofmtb.de/material/best-of/sitzzone/klemme/tune-wuerger-skyline/

Koniec offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peaty's Foam Degreaser

Muc-Off Ceramic Dry

Korki kierownicy PRO

 

Degreaser wygląda i pachnie jak... Degreaser. Jak to mówi przysłowie "wygląda jak kupa, pachnie jak kupa, to musi być kupa". "Foam" to tylko ze względu na atomizer, bo to płyn jak każdy inny. Wyjdzie z tego piana, nawet jak się wleje szampon do włosów.

Do oleju jest dodana lampka UV. Można sobie kontrolować czy olej nadal jest na łańcuchu. Cóż za genialny pomysł :D 

 

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ile ma córka @abdesign, ale żebyś chwilę później nie miał treningu z radiowozem na plecach :D No i potem się tłumacz, że zaczepiałeś dziecko, bo ktoś kiedyś na forum napisał że kupił córce niebieskie buty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwe ludzie no. :) a to już nie łaska zaczepić typa co ma niebieskie buty (no takich jest w opór rower też nic nie powie bo na różnych jeżdżę - ale ułatwię - koszulka molteni raczej rzadka - mam ich z od groma więc zazwyczaj w nich jeżdżę)  i powiedzieć cześć Artur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odmachuję zawsze, a nawet macham sam :D

Oczywiście to było w formie żartu. Sam się zastanawiałem kiedy spotkam w swoich okolicach @wkg. Tylko z nim problem był większy, bo wiedziałem tylko tyle, że miał chyba Kellysa i dwie manetki XT :D 

Ze mną będziecie mieli trudniej, chyba że namierzycie zielonego Eskera 4.0 z aluminiowymi śrubkami.

A żeby nie było zupełnego offtopa:

- Koszulka Quest Magnetic

- Spodenki Quest Strip

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...