Skocz do zawartości

Ranking

  1. niuti

    niuti

    Użytkownik


    • Punkty

      20

    • Liczba zawartości

      592


  2. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      16

    • Liczba zawartości

      11 530


  3. zekker

    zekker

    Użytkownik


    • Punkty

      15

    • Liczba zawartości

      8 338


  4. Sansei6

    Sansei6

    Użytkownik


    • Punkty

      14

    • Liczba zawartości

      4 897


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 05.09.2023 uwzględniając wszystkie działy

  1. Bo nieznośny upał i wciąż pod górę
    13 punktów
  2. Bo przeprawa nad kanałem Ł-9, jeszcze tylko kilometr przez łąkę i znów byłem na szlaku w Puszczy Kampinoskiej😉
    13 punktów
  3. Bo dla takich widoków warto było 5 km podjazd zrobić. I kilka innych wcześniej.
    12 punktów
  4. Bo prawdziwych gwiazd nie szukaj w Hollywood
    12 punktów
  5. 10 punktów
  6. Bo można w końcu odpocząć: Nie moje rowery i nie moja grupa Gdzieś mniej więcej w połowie pętli Międzygórze, po prawej poza kadrem jest Czarna Góra.
    9 punktów
  7. Bo se trasę wyznaczyłem 😱 A najgorsze, że musiałem się szybko ewakuować bo mi jedna z koleżanek do siodełka zaczęła dobierać i sobie spodenki o drut kolczasty rozprułem 🤬
    8 punktów
  8. @Mandoleran: w swej ignorancji nie byłem świadom multiplikacji Pizzerii 105 i już myślałem, że gdzieś koło Choszczna przyjdzie nam pokorbić 😉
    8 punktów
  9. Ani chybi lato ma się ku końcowi. Ściółka pachnie już jesienią...
    7 punktów
  10. Powietrza w około to tutaj nie brakuje.
    7 punktów
  11. Po ostatniej podróży z roboty w totalnej ulewie, z chińską wiatrówko-deszczówką na grzbiecie i permanentnym przemoczeniu, postanowiłem kupić "ceratę" z prawdziwego zdarzenia. Wybór padł na Bontragera, bo była przecena😄. Jej zaletą jest możliwość złożenia do własnej kieszeni, zajmuje wtedy bardzo niewiele miejsca. No i dzisiaj dotarły różowe gumy...
    3 punkty
  12. 3 punkty
  13. Bo na dole grają w siatkę plażową, a na górze chmurzysko.
    3 punkty
  14. Bo zachód słońca nie nad Narwią
    3 punkty
  15. Festiwal Górski w Lądku-Zdroju w tym roku poświęca nieco miejsca (i czasu) turystyce rowerowej z sakwami: Robb Maciąg opowie o wyprawie rowerowej przez tybetański Ladakh, Anna Winczakiewicz opowie o szlaku Alpe-Adria w Austrii i we Włoszech, ... a ja opowiem o naszych doświadczeniach z kilku dobrych szlaków rowerowych z Europy, m.in. o Szlaku Jezior w Szwajcarii, o szlakach rowerowych w Południowym Tyrolu i Trentino, w tym o Via Claudia Augusta, będzie także słówko o Alpe-Adria, może wcisnę magistralę Rudaw w Niemczech. Będzie również - a może przede wszystkim? - rowerowa Małopolska: Velo Dunajec, Velo Czorsztyn i Szlak wokół Tatr. Nie będę sobą, jeśli nie poświęcę też chwili na wyjaśnienie, czym właściwie w tych czasach jest "dobry" szlak rowerowy i dlaczego ważne jest ich budowanie Zapraszam - już w czwartek! Cały program 28. Festiwalu Górskiego: https://www.festiwalgorski.pl/harmonogram-2023/ Szy.
    2 punkty
  16. przedstawiam Eduardo Bianchi Spillo Racing
    2 punkty
  17. 2 punkty
  18. Bo spacerkiem z młodym Pozdrow'er😘
    2 punkty
  19. Bo, jak sama nazwa wskazuje, jest to droga dla gravela, co widać na załączonym obrazku
    2 punkty
  20. 2 punkty
  21. Bo tato, odpocznijmy. Pozdrow'er😘
    1 punkt
  22. Bo wrzesień też może być rowerowo udany.
    1 punkt
  23. Bo Orlica faktycznie dzika: Woda była lodowata, mimo że środek lata.
    1 punkt
  24. Zawsze stawiam piwo tylko nikt nie przychodzi 😉 Pozdrow'er😘
    1 punkt
  25. U mnie stabilnie - chleją coraz młodsi... na szczęście MO czuwa nad porządkiem
    1 punkt
  26. @Sobek82 Jak zapraszasz na miesięcznicę, to byś jakieś piwko postawił, wtedy gości miałbyś więcej Zdjęcia poniżej zrobione albo z rowerowego wypadu, albo z wyjazdu autem, ale z rowerem w bagażniku, więc chyba też się liczy.
    1 punkt
  27. Bo jeszcze jedno z Mam erek... Pozdrow'er 😘
    1 punkt
  28. Bo Jezioro Solińskie ma bardzo długą linię brzegową (166 km przy średnim stanie wody) i wiele malowniczych zakamarków (poniżej: Zawóz):
    1 punkt
  29. Bo warto było pomęczyć się asfaltem dla takich widoków: https://goo.gl/maps/U9XhfFU82SMjzGDw6
    1 punkt
  30. 1 punkt
  31. Bo lubię ten widok rano w drodze do pracy
    1 punkt
  32. To jak już jesteśmy przy technikaliach alli to polecam dla dobra internetowych kolegów skracać linki: https://pl.aliexpress.com/item/32870253346.html?spm=a2g0o.productlist.main.7.bed36eCy6eCyeh&algo_pvid=4a5d637a-f8c6-4e79-b13d-82d96ff5b61f&algo_exp_id=4a5d637a-f8c6-4e79-b13d-82d96ff5b61f-3&pdp_npi=3%40dis!PLN!76.16!19.33!!!!!%402145279016879382082485360d0790!65620199636!sea!PL!0&curPageLogUid=bzuafx3ZMsLx to to samo co aliexpress.com/item/32870253346.html Wszystko co (nie tylko w alli!) po znaku "?" to spam pozwalający namierzyć kto korzysta z jakiego linku od kogo (i kto to tam wie jakie jeszcze informacje sobie tam przekazuje strona).
    1 punkt
  33. Witam ponownie po około 15 latach nieobecności na forum.Dla przypomnienia... Mam na imię Ryszard jestem z Mielca.od kiedy pamiętam śmigam na rowerze ,były i zawody i dalekie trasy.Była i przerwa ,ale ze względu na wiek i problemy ze zdrowiem i otyłością wróciłem do jazdy na rowerze.Na razie rozkręcam się ,była trasa 3 cyfrowa ale za zazwyczaj są takie po ok 50 km dziennie ale to raczej w weekendy (niedziela). Na tą chwilę czyli Listopad 22r. od Lipca od kiedy wróciłem na trasę na liczniku mam nabite 1000+ km.ale nie więcej jak 2000km.Mam nadzieję że taki trend będzie nadal... Czy to Szosa czy MTB.Czy ostatnio Grawel nie ma problemu gdzie i po czym będę jeździł ważne że się ruszam.Mam nadzieję tylko że zdrowie i czas pozwoli mi na te chwile przyjemności spędzone na rowerze. Pozdrawiam. Szosa super.....
    1 punkt
  34. Witam się z wszystkimi. Na forum zaglądam od jakiegoś czasu ale formalnie dołączyłem dopiero teraz. Jestem z okolic Rzeszowa a na rowerze jeżdżę od paru lat. Zwykłe dojeżdżanie do pracy plus turystyka bikepackingowa. Najczęściej weekendowe wypady w góry z moją ekipą a w ubiegłe wakacje udało się zrealizować ambitniejszy plan, czyli samotne 470 km. w 5 dni po Beskidzie Niskim i Bieszczadach. Zawsze z pełnym ekwipunkiem czyli namiot, śpiwór, swoje gotowanie itd. Najczęściej spanie ,,na dziko''. Mój rower to budżetowy trekking Lazaro Senatore V którego od jakiegoś czasu przebudowuję. W zasadzie na dziś została z oryginału jedynie rama i widelec To efekt przemyśleń podczas wspomnianej wycieczki wakacyjnej Generalnie idę z nim w kierunku gravel. Najbliższe plany to zmiana widelca na sztywny carbon. Pozdrawiam Daniel
    1 punkt
  35. Dziękuję za komplementy, ale to nie jest aż tak trudne. Trochę cierpliwości, precyzji i naprawdę samemu można sobie gripy obszyć, zwłaszcza okrągłe. Z takimi ergo, z szerokim podparciem to już większa sztuka, np. takie: Jeśli chodzi o skórę, to ja mam z ciuchlandu (w innych regionach Polski nazywanego "szmateksem" lub jeszcze inaczej). Mam jakieś resztki starego płaszcza (szyty z kawałków różnej grubości i jakości), który wykorzystałem kiedyś do oklejenia kolumn głośnikowych (taki składany kit DIY z katalogu firmy Intertechnik), a ostatnio za 20 zł kupiłem skórzane spodnie z naprawdę dobrej jakości skóry. To mi chyba wystarczy na zabawy z obszywaniem różnych drobiazgów na wiele lat. Np. niedawno robiłem sobie gałkę zmiany biegów w samochodzie i wyszło całkiem ładnie, ale tam już konieczne było wstępne oklejenie i formowanie. W każdym razie ja polecam poszukać w takich sklepach z używaną odzieżą, bo czasem za grosze można coś znaleźć jako dawcę materiału. Może to być np. jakaś skórzana torebka, spódnica itp. Albo zapytać o jakieś ścinki u tapicera, kaletnika, szewca.
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...