Skocz do zawartości

Ranking

  1. siemalysy

    siemalysy

    Użytkownik


    • Punkty

      48

    • Liczba zawartości

      2 466


  2. Sobek82

    Sobek82

    Użytkownik


    • Punkty

      42

    • Liczba zawartości

      7 662


  3. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      28

    • Liczba zawartości

      11 148


  4. KrzysiekCH

    KrzysiekCH

    Użytkownik


    • Punkty

      18

    • Liczba zawartości

      480


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 12.06.2021 w Odpowiedzi

  1. Ludzie tam schodzą, skaczą do tej wody i pływają w niej. Akurat w tym nie skaczą z góry. Chyba, że ja nie widziałem. Po prawej stronie jest łagodne zejście do wody. A jak się dobrze przypatrzeć to w oddali widać płynącą osobę. Wszędzie są tabliczki o zakazie kąpania, ale ludzie mają je w nosie Bo pod płotem
    16 punktów
  2. Bo z most ku diabelski młyn Pozdrow'er
    16 punktów
  3. Bo w końcu można uderzać w trochę wyższe góry :-), ale do naprawdę fajnych tras to jeszcze jednak kilka tygodni trzeba poczekać
    16 punktów
  4. Ruiny (prawie) 200 letniego Spichlerza nad Narwią w Nowym Dworze Mazowieckim.
    15 punktów
  5. Bo super, że woda czyściutka i zimnaaaaa PS. Nie piłem - schładzałem silnik.
    14 punktów
  6. 13 punktów
  7. 12 punktów
  8. No, właśnie przerażające... Bo port, to jet poezja!
    12 punktów
  9. Bo już niedługo dnia zacznie ubywać trzeba korzystać.
    11 punktów
  10. I zadbana, stalowa jednostka z piękną anodą ! Cała Twierdza Modlin jest obłędna ... Bo ta jednostka też obleci mimo, że plasticzana i z kadru mi wypływa ...
    10 punktów
  11. Bo ja wiedziałem czym się skończy złożenie gravela:
    10 punktów
  12. Bo troszku zarosło, a po drodze spotkałem zwierzątko ... Piżmoszczur Trawiasty ... : )
    9 punktów
  13. 4 punkty
  14. Gór Wam zazdrościmy, ale zamki też mamy!
    4 punkty
  15. Bo musiałem potestować nowy obiektyw
    4 punkty
  16. Bo zastawiłem pułapkę na niedźwiedzia
    3 punkty
  17. Bo czwarty mostek z rzędu - tym razem na Słupi.
    3 punkty
  18. Szczerze - od lat jeżdżę na odsłoniętym damperze i jeszcze nigdy nie miałem problemu z kurzem, błotem i kamieniami, wiadomo trzeba przetrzeć po jeździe i tyle. Tutaj nawet odwrotnie, jak tam jakiś kurz się jednak dostanie to jak mam go wyczyścić? Więc jak dla mnie to rozwiązanie problemu, który nie istnieje, przynajmniej u mnie :-).
    2 punkty
  19. Przejechałem całą wanogę gravel, 600km po tracku gpx na apce mapy.cz i jestem naprawdę zadowolony. Super dokładne prowadzenie, gdzie czace wahoo się gubiło. Poza zapasem energi którą trzeba mieć ze sobą, innych wad smartfona nie widzę 😉
    2 punkty
  20. Bo trochę wiało, trochę mi się nie chciało, trochę mnie rowerzyści z brodami wpienili to usiadłem na chwilę ...
    2 punkty
  21. 2 punkty
  22. Bo fragment jednego z moich ulubionych singielków
    2 punkty
  23. Można też sprawdzić ma stronie producenta opony, co poleca. Np Maxxis nowe opony MTB robi w wersjach na szerokie obręcze i twierdzi, że dopasowanie jest istotna dla kształtu balona i jego zachowania na łukach. Na moje oko jednak w tym przypadku będzie ok.
    1 punkt
  24. Moja opinia jest taka że za dużo by wymieniać w tym romecie, za drogo to wyjdzie. Kierownica co najmniej na Al, a lepiej na karbon, sztyca z tym amorem na karbon, widelec na Al, a znów najlepiej na karbon. Koła i opony tez pewnie cholernie ciężkie, przód z prądnica. Chociaż jeżeli będzie ci dobrze jeździło na tej ramie i budżet pozwoli, to dlaczego nie.
    1 punkt
  25. 1 punkt
  26. Policzyli mi 158 za koszulkę czyli taniej niż na stronie. Spodenki również tańsze bo chyba 175. Nie wiem z czego to wynika. Ale grafikę sam dostarczałem a jej autorem jest Konrad https://www.facebook.com/konrad.jhz.3 . Ja "wymyśliłem" tylko kolorystykę (swoją drogą ten niebieski na żywo jest szałowy) oraz zażyczyłem sobie wstawkę na udzie.
    1 punkt
  27. @wkg Ale o który model pytasz, o ten załączony do posta, czy o moją ramę, bo to dwie różne maszyny. Ten niebieski to rowerek dziecięcy A co do Bombtracka Beyond, to mogę odpowiedzieć: mam w tej chwili Marina Four Corners (czyli rower o bardzo podobnej geometrii) i swego czasu wsadziłem tam opony 29x2.0, więc ogólnie był to rower bardzo zbliżony do BB. W sumie dlatego zdecydowałem się na ten ramiak - bo filozofię podobnego roweru sprawdziłem już na tańszym odpowiendiki i mi się spodobało I taka rama jak Bobtrack Beyond to jest imo najfajniejsze geo do zrobienia sobie roweru, którym można robić wszystko po trochu. Mam w mieszkaniu 4 rowery (2 moje i dwa mojej lubej) i na więcej po prostu nie mam miejca A tymczasem taki Marin 4c (czy wkrótce Bombtrack Beyond) pozwala po prostu pokonać w miarę optymalnie moje ulubione typy trasy - czyli sporo asfaltu, sporo offroadu (ale głównie leśne ścieżki, gdzie amortyzator nie jes tpotrzebny i opony 45-50c spokojnie wystarczają). Do tego możliwość założenia szerokich opon przydaje się tam, gdzie w lasach czai się piach. Do tego chcę mieć możliwość założenia sakw i wybrania się w kilkutygodniową podróż. A geo tych rowerów jest bardzo wygodne - na Marinie mogę jechać cały dzień po szutrowych drogach bez bólu rąk i tyłka. Ten sloping górrurki może nadaje rowerowi agresywnego wyglądu, ale imho jego główna zaleta to mocno wystająca sztyca - więc trochę bardziej eleastyczna (średnica 27,2). Do tego baranek to też świadomy wybór na długie trasy - w moim przypadku to jedyny typ kieronicy, kóry sprawia, że moje nadgarstki wolne są od bólu w dłuższej drodze. Z prostymi zawsze kombinowałem z ergonami, gięciami, rogami a i tak kończyło się problemami. Po jednej długiej wyprawie straciłem czucie w dwóch palcach na jakieś 3 tygodnie. Z baranem nie mam takich nieprzyjeności. W lekkim terenie baran to imho nie problem z odpowiednią geo - w tych rowerach kierownica jest na tyle wysoko, że pozycja na dropach jest bardzo pewna i stabilna. Z zasięgiem do klamek tez nigdy nie miałem problemu. Wbrew pozorom na takim rowerze można spokojnie jeździć w miarę dynamicznie nawet po singlach, pod warunkiem, że na drodze nie ma wielkich kamieni i korzeni (pod Wrockiem mam sporo takich tras). OFC jakby mi zależało na wyspecjalizowanym rowerze do jazdy w terenie, to brałbym MTB. Na takim to trochę "underbiking" ale dla mnie w tym też jest sporo funu, bo ciężkich tras tak naprawdę w najlbliższej okolicy nie mam A w góry z rowerem już jeżdżę tylko z dodatkowym bagażem, więc też głównie po szutrach i bez szaleństw. Innymy słowy - taki "jack off all trades, master of none".
    1 punkt
  28. 1 punkt
  29. Bo dwie wieże w jeden dzień Więcej: https://beskidtrail.pl/gorce-petla-dwoch-wiez/
    1 punkt
  30. Bo Beskid Sądecki wyjątkowo soczysty! Więcej: https://beskidtrail.pl/soczyste-mtb-w-beskidzie-sadeckim/
    1 punkt
  31. Bo aż trudno uwierzyć, że ten uroczy lasek jest jakieś 20km od typowej Beskidzkiej rąbanki.
    1 punkt
  32. Bo znów kamieni kupa. Tym razem ruiny zamku Crange.
    1 punkt
  33. Bo jeszcze z wczorajszego nocnego kręcenia, Zalew Siedlecki o tej porze puściejszy, nie licząc owadów
    1 punkt
  34. 1 punkt
  35. 1 punkt
  36. A my tak świętowaliśmy dzisiejszy dzień
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...