Skocz do zawartości

Carraluch

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Carraluch w dniu 7 Listopada 2017

Użytkownicy przyznają Carraluch punkty reputacji!

Reputacja

696 Doskonała

O Carraluch

 • Tytuł
  Pro

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://carraluch61@gmail.com

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Darek
 • Skąd
  Nowy Sącz

Ostatnie wizyty

1 234 wyświetleń profilu
 1. Bębenek cykał mi jak koniki polne a opony brzęczały nisko jak trzmiele.
 2. Polana pod Starym Wierchem nad Szlachtową (nartostrada z Przehyby).
 3. Jeśli to czujnik na korbę, to trzeba dobrze założyć dekielek. Trochę to mało intuicyjne. Sprawdź czy strzałka na dekielku wskazuje na symbol zamkniętej kłódki. Te czujniki to straszne badziewie, za delikatne do ostrej jazdy po kamieniach i błocie. Jeden nabrał wody, drugi popękał. Trzeciego już nie kupię, bo ceny są z kosmosu.
 4. Muzyka wprost genialna, zrobiła mi dzień i fajeczka na postoju też Gratulacje.
 5. Tarcze hamulcowe shimano, te bez pająka wpadają w rezonans. Mam tak w jednym rowerze przy prędkości 20 - 24 km/h. W drugim przy około 30 km/h.
 6. Jak zwykle ciekawie. Jest akcja, jest ekstremalna pogoda, jest też tajemnica O jakiej książce mowa, w której opisane są owe "pagórki"? Myślałem, że chodzi o "Grobowiec w Sewilli", ale raczej się myliłem.
 7. Słabi zawodnicy jesteście. W 1989 stałem tydzień po lodówkę "Polar" - na mrozie oczywiście. Przywieźli 10 sztuk, ale tylko dla kombatantów.
 8. Starcie tytanów intelektu. Jeśli mogę coś doradzić (wiem, że to totalny odjazd), czytajcie Hrabala w tych tekstach znajdziecie mądrość, humor, pogodę ducha, której ja Wam nie dam.
 9. Myślę, że to tak jak za komuny z dolarami. Można je było posiadać ale kupowanie było zabronione.
 10. Po pierwsze, jazda na rowerze traktowana jako hobby, sport, rekreacja - jest w tej chwili zabroniona. Część kolegów uznaje ten fakt, a część wypiera :). Po drugie na forum ścierają się dwa światopoglądy. Jeden wyznaje za najwyższą wartość, prawa jednostki. Drugi uznaje, że w imię dobra wspólnego dopuszczalne i czasami wskazane jest ograniczenie tych praw i samoograniczenie (nie oceniam, która postawa lepsza). Oczywiście nic nie jest czarno białe, więc wyznawcy praw jednostki jako wartości najwyższej, paradoksalnie wykazują się dużym zaufaniem do państwa i mechanizmów jakimi się ono posłu
 11. Nie wiemy co się wydarzy w najbliższym czasie. Nie wiedzą też tego lekarze, ale prognozy nie są najlepsze. O wszystkim przekonamy się za 7-10 dni, jeśli wierzyć lekarzowi od którego dostałem list/instrukcję, którą załączam. Jeżeli do świąt sytuacja się nie pogorszy dramatycznie, to wspaniale. Może jednak warto na wszelki wypadek, bez paniki, przygotować siebie i bliskich na kryzys. Wszystkich sceptyków przepraszam. Nikogo nie chcę irytować czarnowidztwem, więc darujcie mi docinki. Każdy zrobi jak mu rozum dyktuje. Super_instrukcja_2.pdf
 12. @abdesign - bardzo współczuję, to jest zawsze szok i ciężko się z niego otrząsnąć. A wszystkim burzycielom zastanego porządku chciałem powiedzieć, że zanim się zburzy, to warto mieć jakiś plan co dalej. Pamiętam jak wszyscy byliśmy za likwidacją PGR-ów. Opinia była jednoznaczna. Nierentowne, marnotrawią środki, demoralizują ludzi, pijaństwo itd.... Jak pomyśleli tak zrobili i co, jakie były koszty społeczne? Czytaliście o pokoleniach wykluczonych, o dzieciach, które do dzisiaj noszą żal za krzywdy? Wiecie co się stało z ziemią, kto ją dzisiaj uprawia, kto dostaje dotacje unijne? Bardzo wi
 13. W górach pusto, zimno i smutno. Czekamy... Zdjęcie z dzisiaj - pasmo Jaworzyny Krynickiej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...