Skocz do zawartości

Carraluch

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Carraluch

 1. Folia z firmy "The Trail", rower Canyon SpectralON.
 2. W moim karbonowym Canyon'ie przy odklejaniu folii ochronnej (folia dedykowana do zabezpieczenia ram rowerowych), z górnej rury pięknie zszedł lakier. Na pytanie o gwarancję na takie uszkodzenia otrzymałem odpowiedź, że to moja wina i "lakier się odparzył". Nie powiem, ubawiłem się setnie tym werdyktem, tym bardziej, że Canyon fabrycznie zabezpiecza ramy folią w newralgicznych miejscach. To tak dla przestrogi.
 3. Bo dzisiaj zaś, było jak trzeba, zjawiskowo, epicko i troszeczkę kozacko
 4. Niby fajnie, śnieżek, zmrożone ścieżki, ptaszki śpiewają - a na koniec powrót do domu, w śnieżnej brei z mokrą dupką. Nie idźcie tą drogą.
 5. Na początek, powolutku, asfaltem, bez napinki a błotko na szlakach niech podsycha.
 6. Przyczynek do dyskusji o pieszych na ścieżkach rowerowych i nie tylko.
 7. Ameryki pewnie nie odkryłem. Dosyłam gpx dla zainteresowanych. 2021-12-21_608296397_Dookoła_Tatr.gpx
 8. Proszę bardzo. Zrzut ekranu słabo czytelny chyba jednak. Dziwne, bo ten link powinien działać. https://www.komoot.com/tour/608296397?ref=wtd
 9. Tak, wariant z Suchej Hory szlakiem żółtym na Magurę Witowską znam. Dalej czarnym szlakiem do Witowa. Wariant z Oravicy do doliny Chochołowskiej mnie zaciekawił, bo krótszy i nigdy tamtędy nie jechałem. @Kemusi - dziękuję. Poniżej w linku propozycja nie koniecznie asfaltem. https://www.komoot.com/tour/608296397?ref=wtd @zajonc - to nie jest próba nakłonienia Cię do zmiany planów. Raczej luźna wariacja na temat
 10. @forscher - dziękuję za odpowiedź, ale moje pytanie (mało precyzyjne widać), dotyczyło przejazdu "na skróty" odcinka Oravice -> Dol. Chochołowska, jak w linku poniżej: https://www.komoot.com/tour/608310547?ref=wtd
 11. Cześć, trasa zacna. Przy okazji chciałem zapytać, czy ktoś jechał odcinek Oravice -> Chochołowska, tak jak na mapie? Wydaje się to przejezdne, ale nie mam pewności, czy nie ma jakiegoś zakazu? https://www.komoot.com/tour/608310547?ref=wtd
 12. Ciekawa argumentacja... i to ma wpływ na jego zdolność pojmowania świata?
 13. @Q_u napisałeś: "Nie zrozumie tego ten co siedzi na etacie i co miesiąc dostaje regularną wypłatę". Chciałem zapytać dlaczego? Mniej kumaty jest?
 14. Bez komentarza. Koledzy mentorzy, ze znanego kanału i brakło trochę refleksji. Piętnujemy?
 15. @MikeSkywalkerCo do pomiaru pulsu, to może mój jakiś jest leniwy. Przy niższych zakresach wszystko jest OK, ale jak puls jest powyżej 150, to mój egzemplarz reaguje z dużym opóźnieniem w porównaniu z pomiarem z pasa. Widzę to na średnich. Różnice są w granicach kilkunastu uderzeń. Instinct jest na tyle dobry, że nie chciałbym innego. @provayder- no czarny, to się rozumie, że pasuje. Ja mam, ciężko powiedzieć jakiego koloru. Taki niebieski ale nie błękitny (może to modry jest)
 16. Nie wiem, czy było, ale dobra propozycja dla niezdecydowanych. Nie pasuje, nie odsyłaj - zjedz
 17. Używam od 8 miesięcy. Mogę polecić, bo: jest odporny na uszkodzenia. Tarcza jest wpuszczona w obudowę, więc wykonywanie codziennych czynności nie grozi jej porysowaniem. obudowa wykonana jest z jakiegoś twardego tworzywa, bardzo odpornego na uszkodzenia obsługa jest prosta i niewiele się traci z tego powodu, że nie jest to ekran "dotykowy" bateria jest na tyle pojemna, że wytrzymuje rejestrację śladu ponad 14 godzin, co w moim przypadku jest wystarczające. nie ma żadnych problemów z wykrywaniem satelitów, nie gubi śladu. cena w miarę przystępna. dopinguje do codziennej aktywności Na minus można zaliczyć mało elegancki wygląd. Do garniaka go nie założysz. Ponadto pomiar pulsu bez zewnętrznego czujnika należy traktować bardzo umownie.
 18. Schwalbe Eddy Current - rear. Dedykowana opona do elektryków. Dzisiaj założona i "zamleczona". Kawał solidnej gumy, która ma wytrzymać moją jazdę po kamieniach. Jestem zaskoczony łatwością z jaką dała się zamontować. Kilka dosłownie ruchów pompką stacjonarną i wskoczyła na rant. Ostatnio jeździłem na "Maxxis Minion DHR II, 2.6"" które wytrzymały jedynie po 1000 km. i padły. Jedna rozdarta z boku, druga pocięta na powierzchni czołowej.
 19. Tak też się ogląda - przyjemnie, nawet bardzo przyjemnie.
 20. Wszystko wokoło się zwarzyło, tylko ja na wszelki wypadek nie
 21. bo miało być krótko i szybko, a wyszło przyjemnie i leniwie, mniam mniam
 22. Bo jak pisał Harasymowicz "...zapach liści szedł mi do głowy jak wino..."
×
×
 • Dodaj nową pozycję...