Skocz do zawartości

Pietern

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  800
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Pietern w dniu 7 Kwietnia 2019

Użytkownicy przyznają Pietern punkty reputacji!

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Piotr
 • Skąd
  Z miasta

Ostatnie wizyty

623 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika Pietern

Wymiatacz

Wymiatacz (10/13)

 • Dedicated Rzadka
 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

788

Reputacja

 1. Pan Jutube chroni, radzi, pan Jutube nigdy cię nie zdradzi! https://www.youtube.com/watch?v=h19ltMus8No I dziesiątki innych instrukcji. A później trzeba jednak dupci zapytać.
 2. Rozpadła mi się torba podsiodłowa, więc przeszedłem na torbę podbidonową: Na miejsce torby podsiodłowej poszła kitajska lampka różnieświecąca: A stara lampka poszła do kosza.
 3. Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.
 4. Oczywiście "komplet" to dwa czujniki.
 5. Rzadko, bo rzadko są rowery 29" na 15" ramie, poszukaj takiego. Pięć centymetrów ponad minimum, to dużo. Po mojemu lepiej mieć rower za mały, niż za duży.
 6. "Szersza grupa" nie jest jednolita, na całe szczęście, i mój wpis umieściłem pod tym co rzeczywiście było obelżywe (podobnie jak twoje "pytania" usiłują być). Ale to ci pewnie umknęło.
 7. A ty bez sarkazmu pytasz? Co takiego ciekawego byś chciał się dowiedzieć?
 8. Ja tam myślę, że ta próba powiedzenia czegoś prawdziwym kolarzom, to kolejny wykwit wysrywów frustratów, których nie stać na porządny rower i z tejże zazdrości gardłują, bo ich boli, że szlachta nie pracuje. Przecie wiadomo, że szlachta krócej niż 100 km nie jeździ, więc oczywistym jest, że nie będzie korzystać z krótszych ścieżek dla wioskowych. Tym bardziej, że tam nierówno i trzeba uważać na pieszych, przejazdy, itp. Nawet czujnik mocy by się wk... Czego wy nie rozumiecie?
 9. Ja dostałem dowód za Gierka... To się wypowiem. Trykot to rodzaj tkaniny, z której różne rzeczy robili. Mówiło się na te rzeczy, że są "trykotowe".
 10. Aaa, no to mnie uspokoiłeś. Bo ja sobie lubię tak bez trzymanki pojechać, piersią powietrzu stawić czoła i dumnie spoglądać wokół... No, lubię...
 11. Sprzedam dwa czujniki prędkości/kadencji Xoss Vortex. Male, zgrabne i elegancko prezentujące się na rowerze. Czujniki używałem przez kilka miesięcy (600 km przejechane) i sprawowały się bez zarzutu. Sprzedaję, bo kupiłem inne, w komplecie z nowym licznikiem. Czujniki te są dwufunkcyjne i to jaką rolę będą pełnić ustawiamy w aplikacji na telefonie. Czujniki w pudełkach, bez śladów zużycia, z gumkami i podkładkami do montażu. Nigdy nie były zamoczone, czy zabłocone, są w pełni sprawne. Preferowany odbiór osobisty w Katowicach lub Chrzanowie. Cena 110 zł za komplet, bez kosztów dostawy. Dostawa i zakup najlepiej przez OLX. Odbiór osobisty w Katowicach albo Chrzanowie. https://www.olx.pl/d/oferta/czujniki-predkosci-kadencji-xoss-vortex-CID767-IDPRyNh.html?bs=olx_pro_listing
 12. Hm, to ty ustaliłeś taką wersję. Myślę, że taka ocena intencji innych jeźdźców niepotrzebnie podbija ci złość. Ja chcę tylko przypomnieć, że to nie ja straszę Krisa, albo i ciebie, jazdą bez trzymanki. Myślę, że w ogóle nikogo nie straszę, bo robię to głównie na pustych ulicach. Zainteresowało mnie co w beztrzymankowaniu "strasznego", bo zagrożenie widzę większe i częstsze w zwykłej nieuwadze.
 13. Jasne, tylko dlaczego miałby w ciebie wjechać? Chyba, że beztrzymankowcy dają tak na leśnych ścieżkach i mijają cię o kilka centymetrów. To wtedy rozumiem ból. Mnie chcieli skasować kilka razy wielbiciele gapienia się w liczniki i inne ekraniki LCD. Ale oni, jak najbardziej, trzymali ster w swoich łapach.
 14. Jeżeli pasuje i wygodne, to jaki problem. Sekciarstwo to do siebie ma, że wiele rzeczy mu nie pasuje. Nogi golo... Innych od "wiochy" wyzywajo... Trzymaj się z daleka bo jeszcze się czymś zarazisz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...