Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Greg1 napisał:

Zostaje bikepacking

Tak myślę, mam Backloadera 10 l, Frontloadera, w którym będę mógł wykorzystać wreszcie całą pojemność (w przeciwieństwie do baranka).

Torba w ramę, jakaś nieduża też wejdzie, kosztem bidonu. Jeden to i tak mało, pomyślę nad dwoma na widelcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokuten machen:

DSC_7480_copy_2016x1134_1.thumb.jpg.d67f23a511fb93f33b8a011becce0144.jpg

DSC_7478_copy_2016x1134_1.thumb.jpg.dcd75828cc7e01a6968f2150f8eb283d.jpg

DSC_7479_copy_2016x1134_1.thumb.jpg.9a68546265a9f779f2a8a18c49e6da5d.jpg

Z wizytą w osiedlowym sklepiku

Ten musztarden Tapstoun został zanabyty przy moim udziale przez mojego brata. Jak mu tłukłem 3 lata temu do pustego kasku, że po co mu rower z uginaczem, to nie słuchał. Dobrze, że teraz posłuchał, jak mu uginacz po sakwach bokiem wyszedł :D :D

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywam na wezwanie

Najlepsze foty robią nam zawsze koledzy

hdxzc2T.jpg

Noga, gacie a rower nawet rysy nie miał bo jechał po raz pierwszy na mnie

hlYeD4n.jpg

Dam radę jeszcze jeden?

I4iyudB.jpg

Pojechałem na rower a jakiś element wbił mi się do auta, debile zabrali starą latarkę a zostawili CD Dio i Iron Maiden

vvaVoTi.jpg

Tydzień w górach na rowerach

5uReOBe.jpg

:P

7SFBKnQ.jpg

Idę na rower 

Pogoda - nie idziesz

IvpjuqH.jpg

Rozmowa z majfendem z ali

ja - widzę hak a gdzie stery?

on - o F**k, sorry

ICQcmgl.jpg

po 20kg, zostały mi ze 3 koszuli, jakiś sweter, reszta sporo za duża

qDAespI.jpg

Mam czas od 21 do ~5 rano na robienie roweru, potem budzą się potwory

jnGxtlo.jpg

Magne działają perfekcyjnie z Melian M4, czego nie można powiedzieć o czujnikach Melian....

Ot6IJv2.jpg

Piękne

5CpEUWD.jpg

 

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Greg1 napisał:

Raczej ciężko będzie w nim zamontować bagażnik i sakwy, chyba, że bagażnik na sztycę.

Są montowane na tylni trójkąt, np. Thule Tour Rack (polecam od razu dokupić boczki, bo inaczej sakwy latają na boki, potrafią wkręcać się w szprychy i kasetę).
Udźwig trochę większy niż tych mocowanych do sztycy.

P1041678.thumb.JPG.8f36f4eeb2e5f3533274da8a7ddf5c8c.JPG

P1052656.thumb.JPG.edba3c3ecab3950d90501bd38bc0c316.JPG

Zdjęć z boczkami bez sakw nie mam.

Jak się sprawdzi na dłuższych trasach ciężko mi powiedzieć. Używam jedynie na jakichś kilkunastu km na/z pociągu.
Na pewno trzeba by skorygować ciśnienie w damperze.

22 godziny temu, spidelli napisał:

Dzięki, w opony kompletnie nie umiem 😉 strzelałem na oślep.

Moje doświadczenia, to im szersze tym lepiej, im bardziej płaski profil tym lepiej, no i ciśnienie nie za duże.
Agresywność bieżnika mniej istotna. Kenda kross supreme 35mm szła lepiej niż Ritchey megabite 38mm, Schwalbe mondial evo 42mm całkiem nieźle sobie radzą jak na trekkingowe.

 

@Sobek82

Wybacz ale nie mam ostatnio nadmiarowych zdjęć, jakoś tak nie chce mi się pstrykać, choć sterta nowych części zaczyna o to prosić ;)

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sobek82 napisał:

oval'a nie poczułem, po prostu jedzie.

Z owalami to jest tak, że nie czuje się jego obecności, dopiero jak się przesiądziesz nazot do okrągłej zębatki to poczujesz jego brak - tylko pojeździj z nim dłużej ;) 

Aaaaa i jeszcze jedno Sobuś, taki głos błagalny od ludu, bo my Cię tu wszyscy jak jeden mąż szanujemy i tolerujemy, ale weź Ty może wrzucaj po jednym zdjęciu z każdego roweru, co? Bo ja to tak sobie myślę, że tego i tak nikt nie ogląda, tylko czemprędzej skroluje do kolejnych postów - ale może jestem odosobniony ;) 

image.thumb.png.da0a66ee7673c1c9b77bff85c9276823.png

Edytowane przez akkwlsk
  • +1 pomógł 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...