Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

😤🤬😭 Kupiłem kapturek do zaworu powietrznego widelca fox. Odkręcił się dziś na wycieczce. Kawał się wracałem, ale było tyle kałuż na trasie, że zrezygnowałem. Tu następuje rymowana wiązanka przekleństw w różnych językach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po wymianie napędu na 1x10 uznałem, że 32T z przodu, to trochę za mało i za namową kolegi z forum dokupiłem na Ali (pierwszy raz w życiu) blaty Deckas 34T i 36T. W korbie wymieniłem na ten większy (ledwo się zmieścił) i jest git

2. szczotka do czyszczenia kaset ParkTool

3. siodło na jakiś miękki Accent

4. zacisk sztycy z oryginalnego marinowskiego na ProX

5. Knog Scout, czyli alarm i lokalizator w jednym 

6. po rekomendacjach z forum kupiłem uchwyt na telefon Gub85

7. sakwę pod ramę Deuter na sakwę pod ramę Deuter ;)

 

Edytowane przez mpogor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i dziś przetestowałem, jestem zachwycony, z założenia na trasy wkoło dzwona, ale chyba uda mi się tak skompletować szpej, że będę jej używał częściej niż plecaka, a ten mam całkiem dobry, bo też EVOC Trail pro 16 M/S. Jednak ta nerka daje niesamowity komfort i jest świetnie przemyślana. Szkoda, że tak późno się zdecydowałem na jej zakup.
Do tego multi tool Park Toola z skuwaczem i zacisk sztycy, zainwestowałem w Bikeyoke Squeezy i również żałuję, że tak późno, z ichnim ochraniaczem na zacisk jest już pełna ochrona ;)
20240525-203922.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niuti kupowałem na Bikeinn, z wysyłką wyszło 73€ do DE, wybrałem wersję bez bukłaka, bo mam jeden w domu, ale i tak jeżdżę lokalnie bez niego, bidon na ramie i dodatkowa butelka w plecaku/nerce mi styknie. Na dłuższe wypady biorę plecak i bukłak i bidon na ramie. Nerkę wybrałem bardziej na odsłonięcie pleców, ale lubię mieć kurtkę przy sobie i jakieś narzędzia, do tego telefon oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semtex napisał:

Kupiłem i dziś przetestowałem, jestem zachwycony, z założenia na trasy wkoło dzwona, ale chyba uda mi się tak skompletować szpej, że będę jej używał częściej niż plecaka, a ten mam całkiem dobry, bo też EVOC Trail pro 16 M/S. Jednak ta nerka daje niesamowity komfort i jest świetnie przemyślana. Szkoda, że tak późno się zdecydowałem na jej zakup.
Do tego multi tool Park Toola z skuwaczem i zacisk sztycy, zainwestowałem w Bikeyoke Squeezy i również żałuję, że tak późno, z ichnim ochraniaczem na zacisk jest już pełna ochrona ;)
20240525-203922.jpg

Długo się na niego szykowałem, ale ostatecznie wybrałem plecak Deuter Race-X. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mpogor napisał:

Długo się na niego szykowałem, ...

U mnie zdecydowały kieszenie na pasie biodrowym, bardzo wygodna sprawa, w jednej mam rain cover i klucze a w drugiej telefon, do kluczy i telefonu mam w ten sposób dostęp bez zdejmowania plecaka. Wcześniej miałem telefon w spodniach, ale jakoś nie był tam bezpieczny, przy jakimś upadku, w tej kieszeni na pasie biodrowym wydaje mi się być jakiś bezpieczniejszy. Miałem wersję L/XL, ale była dla mnie za duża, sprzedałem i kupiłem S/M, ta wielkość dla mnie jest idealna. Do tego zintegrowana, w razie potrzeby wyjmowalna, ochrona kręgosłupa. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siemalysy @Semtex kusicie tą nerką oj kusicie :D. Jakby ta cena była mniejsza, może trafi sie jakaś wyprzedaż, ale .....bidony w ramie, podsiodłówka z dętką, pompką, mt, telefon w spodenkach, na plecach.....baton🤔...na upartego i kurtkę tam upcham :D. Dookoła komina nie wiem co jeszcze by można tam dać jak do 5km się sklep znajdzie a na daaaaalekie tripy albo w góry już 2 plecaki stykną 🤣

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...