Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, revolta napisał:

Wiem że nie ten temat tu się chwalimy co kupiliśmy a ja chciałem zapytać gdzie mogę kupić .

chyba przegiąłem z zaciskaniem koła tylnego w ramie i teraz mam opory w obracaniu nim , dowiedziałem się że zgniatlem chyba tulej dystansowa ratchet piasta dt swiss 350

 

szukałem trochę w necie wszędzie niedostępny ,

i tu moje pytanie gdzie mogę kupić tą tulej 

do piasty dt swiss 350   15,4

Nie możesz przegiąć chyba że używasz nadludzkiej mocy i raczej nie jest to kwestia tulei tylko uszczelki korpusu stycznej z bębenkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio paczki przychodzą na zmianę - raz od Niemca, raz od Chińczyka...
Tym razem kolejna z Niemiec, ze sklepu r2-bike - który do tej pory był dla mnie tylko bazą danych w zakresie wagi części.

- 2x opona Vittoria Corsa TLR 700x28c - sporo się zastanawiałem jakie wybrać i tu pojawił się r2-bike ze swoją promocją, rozwiązując mój problem ;)
- 3x łańcuch Shimano CN-M8100 - jeden dla mnie, dwa dla kumpla
- 2x klocki hamulcowe Shimano L05A-RF - zapas do szosy
- 2x klocki hamulcowe Shimano G05A - zapas do MTB

20240131_145816.thumb.jpg.6bbb491f15512ec48f6891725b1a7a0a.jpg

Klocki wziąłem przy okazji, bo chociaż mam zapas, to coś mnie przy składaniu zamówienia tknęło, żeby zerknąć jeszcze w tę kategorię. No i się okazało, że są w takiej cenie, że tylko głupi by nie brał. ;) 5,17€ za G05A i 10,28€ za L05A-RF.
Zaskoczyło mnie, że przyszły OEMy, bo nigdzie nie było o tym mowy i nie spodziewałem się, że Niemcom chce się w to bawić. Tak czy inaczej cena świetna, a pudełka mi niepotrzebne.

Gratis dostałem oczo...bitny bidon. Przyda się na trenażer. O ile na niego jeszcze wsiądę... 😜
No i widocznie moja sława Misiożercy dotarła też na zachód, bo w pudełku była również paczka Haribo. :D

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za poleceniem @seba8121 przyszły okulary Tripout infinity, fajne, wygodne na nosie niestety jak ktoś ma łeb jak sklep to te 140mm z przodu uwierają na głowie po bokach :D aczkolwiek co dziwne tylko z prawej strony u mnie ... ciekawe czy się trochę rozjadą. Dam im parę dni i najwyżej odeślę. Poza tym naprawdę spoko

420903659_1588429795290379_4094121308655021419_n.jpg

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeżdżają zamówienia :D

1) Lampka tylna Natfire A07 (z niekompletnym uchwytem <_<, na szczęście są dwa)

2) Lampka przednia Offbondage 1000lm HR3-1000

3) Błotnik Zefal No Mud

4) Klocki hamulcowe do Magura Julie

5) Czujnik kadencji/prędkości Magene S3+

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2024 o 15:32, TheJW napisał:

U mnie ostatnio paczki przychodzą na zmianę - raz od Niemca, raz od Chińczyka...
Tym razem kolejna z Niemiec, ze sklepu r2-bike - który do tej pory był dla mnie tylko bazą danych w zakresie wagi części.

- 2x opona Vittoria Corsa TLR 700x28c - sporo się zastanawiałem jakie wybrać i tu pojawił się r2-bike ze swoją promocją, rozwiązując mój problem ;)
- 3x łańcuch Shimano CN-M8100 - jeden dla mnie, dwa dla kumpla
- 2x klocki hamulcowe Shimano L05A-RF - zapas do szosy
- 2x klocki hamulcowe Shimano G05A - zapas do MTB

20240131_145816.thumb.jpg.6bbb491f15512ec48f6891725b1a7a0a.jpg

Klocki wziąłem przy okazji, bo chociaż mam zapas, to coś mnie przy składaniu zamówienia tknęło, żeby zerknąć jeszcze w tę kategorię. No i się okazało, że są w takiej cenie, że tylko głupi by nie brał. ;) 5,17€ za G05A i 10,28€ za L05A-RF.
Zaskoczyło mnie, że przyszły OEMy, bo nigdzie nie było o tym mowy i nie spodziewałem się, że Niemcom chce się w to bawić. Tak czy inaczej cena świetna, a pudełka mi niepotrzebne.

Gratis dostałem oczo...bitny bidon. Przyda się na trenażer. O ile na niego jeszcze wsiądę... 😜
No i widocznie moja sława Misiożercy dotarła też na zachód, bo w pudełku była również paczka Haribo. :D

Łańcuch po ile wyszedł? Wysylka jest płatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mareckiabc napisał:

Łańcuch po ile wyszedł? Wysylka jest płatna?

Ok. 124 zł. Poniżej 30€ były. Minimalnie taniej można kupić na Allegro OEMy 118l, ale skoro i tak płaciłem za wysyłkę, to wziąłem. :) Koszt wysyłki to 7,50€, darmową mają tylko u siebie od bodajże 400€. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRX400, owijka Selle Italia z wkładkami żelowymi, linki przerzutki, adaptery Woolf Tooth do zacisków PM > FM

Screenshot_20240202-203049_copy_540x1260.thumb.png.90d4ffd13cfda79e5f7411107ec723b5.png

23 godziny temu, Strek napisał:

Bagażnik SKS Infinity

Mam go na krótkiej liście, czy testowałeś go już?

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spidelli Co do bagażnika, mam go dopiero od dwóch tygodni i na razie raz tylko zrobiłem z nim krótki wypad. Trochę to za mało by go oceniać,  ale to uniwersalny bagażnik, sprawia wrażenie solidnego i można go założyć zarówno do fulla jak i na ramę crossa czy trekkinga. Zakłada się go w miarę szybko , lampka przy jednym załadowaniu na usb wytrzymała ok 4 godziny i nie wyładowała się po tym czasie, można ją mocować też bezpośrednio do sztycy a nie tylko do bagażnika (mocowanie na o-ring). W komplecie z bagażnikiem jest adapter do montażu dedykowanej torby sks ale można go zdemontować jeśli jest problem z montażem sakw które mają brak możliwości przestawiania swych haków mocujących.Błotnik jest mocowany do bagażnika i można go dostać w dwóch wersjach rozmiarów. 

Edytowane przez Strek
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strek Super, wielkie dzięki, mam Ortlieby i szukałem pod tym kątem w internetach, a teraz mam bezpośrednią relację :) 

W sumie poza Topeakiem, który - jeśli mnie pamięć nie myli - jest dedykowany raczej pod ich torby (ofertę dla sakwiarzy mają żadną) i Thule, gdzie osobno trzeba kupić rusztowanie i bagażnik, i wreszcie - tym SKSem nie ma już na rynku nic. A ten jest najlepszy :) 

Edytowane przez spidelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, spidelli napisał:

@Strek Super, wielkie dzięki, mam Ortlieby i szukałem pod tym kątem w internetach, a teraz mam bezpośrednią relację :) 

W sumie poza Topeakiem...

Topeak ma swoje bagażniki mniej uniwersalne bo te do fulla nie pasują do crossowej ramy, ten z sks jak pisałem możesz stosować w bardziej uniwersalny sposób, z info na pudełku obciążenie do 12kg a waga bagażnika 975gr. Zresztą jak ktoś ma sakwy Topeak to też  bez problemu zamontuje adapter do nich na bagażniku sks (wymaga to tylko trochę dłuższych śrubek niż oryginalne).

Edytowane przez Strek
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...