Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

My patrzymy na ten sam rower? Wsadził korbę 105, czyli miał pełną grupę. Zmienił przerzutkę na GRX żeby mieć sprzęgło.

Zrobiłem dokładnie tak samo w swoim Gravelu. Korba FSA wyleciała i wpadła Tiagra, co dało mi pełną grupę. Potem zmieniłem tył na GRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.dd1b83c630eccad5a35bee053ebe8ea3.png

Za takie coś, to się należy nie powiem co.

Nazwy sklepu nie podaję, ale jak ktoś chce, to sobie znajdzie. Nie zamówię nic od nich, mimo że to dobry i sprawdzony sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że o to chodzi. No tak, to jest jedna z najbardziej wkurzających rzeczy w ofertach...
KASETA SUNRACE 10-RZ (nie Shimano SRAM Campagnolo)
Łańcuch XYZ 12-rz (jak SRAM Eagle, Shimano XTR)

🤬🤬🤬

Wieszałbym na tym łańcuchu za jaja... 😜

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak.

Jest to najgorszy proceder, używany przez niedorozwiniętych Januszy na OLX. No ale że normalny, chyba całkiem spory sklep robi taki numer... Co gorsze, w pierwszym momencie się na to złapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja leję na tytuły ofert i zawsze sprawdzam, jaki producent i numer części jest podany w opisie/specyfikacji. :) Jak jest to możliwe, zaznaczam również opcję "szukaj w opisie", bo zazwyczaj żeby uniknąć pomyłek czy nieporozumień wyszukuję właśnie po PN-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, TheJW napisał:

Dlatego ja leję na tytuły ofert i zawsze sprawdzam, jaki producent i numer części jest podany w opisie/specyfikacji.

Co gorzej w ostatnim czasie na allegro już inaczej się nie da, jak tylko olewać nazwy oferty i próbować wywnioskować z opisu co jest sprzedawane. Po wprowadzeniu tej cholernej bazy towarów i kodów producentów zrobił się już niewyobrażalny bajzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 09:30, TheJW napisał:

A, że o to chodzi. No tak, to jest jedna z najbardziej wkurzających rzeczy w ofertach...
KASETA SUNRACE 10-RZ (nie Shimano SRAM Campagnolo)
Łańcuch XYZ 12-rz (jak SRAM Eagle, Shimano XTR)

🤬🤬🤬

Wieszałbym na tym łańcuchu za jaja... 😜

Zawsze można skrzyknąć grupę i walić do takich cymbałów po sto zapytań dziennie o to czego nie sprzedają. Czasem sam sie tak bawie. :D

Poza tym zzawsze można zgłaszać naruszenie zasad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie bikemoto w galerii metropolia w Gdańsku stoi sobie Romet Key, rozmiar ramy 15" za 3899zł brutto. Taki jak z tego linku, w ciemniejszym malowaniu: https://www.dobrerowery.pl/romet-key-1

Gdyby ktoś szukał fulla na pograniczu XC i trail dla niskiej osoby, to moim zdaniem bardzo atrakcyjna oferta. Nie ma w zasadzie żadnej miny typu hamulce MT200 czy śmietnikowe obręcze, trzeba tylko pogodzić się z standardami sprzed kilku sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z prośbą: jeśli ktoś namierzy Schwalbe Smart Sam 29 x 2,6” w brązie uprzejmie proszę o sygnał.  Coś moje google-fu się popsuło...

Serdeczny dzienks, sorrewicz za OT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo było zapowiadane jakiś czas temu ale nie byłem świadomy, że już się pojawiło. Niby grupy dedykowane do ebike/sakwiarzy, cięższe ale kaseta ma być 3x bardziej wytrzymała + ta niby bardziej płynna zmiana biegów. 

Generalnie ja ten łańcuch na pewno wypróbuję, tym bardziej, że cena jak hg701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja! Pogooglałem teraz i rzeczywiście mi się przypomniało, że dawno temu zapowiadali takie coś. No, dla kręcących więcej i liczących koszt przejechania kilometra może to mieć sens... Ciekaw jestem właśnie takiego testu, czyli klasyczny napęd 11 rzędowy, ale z tym niby kompatybilnym łańcuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zagłębiłem nieco w opis to z niego wynika, że kaseta ma grubsze, wyższe i inaczej profilowane zęby co ma wydłużyć jej żywotność (łańcuch nie będzie przeskakiwał). To by było na tyle jeśli chodzi o wytrzymałość nowych podgrup Deore i XT. Tym samym łańcuch będzie się wyciągał jak do tej pory tylko będzie się dało 3x więcej przejechać na kasecie do jej całkowitego zamordowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...