Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, chudzinki napisał:

Pomijam fakt zamontowania dwóch liczników (o ile oba to liczniki) to gdzie tu niby burdel? Lampka, uchwyt na telefon i te liczniki? Nie każdy używa roweru do dwugodzinnego wyjścia, w ciągu dnia, żeby zarejestrować aktywność na Stravie 🙃.

Toż to jest wyścigowa rakieta XC do wygrywania zawodów Pucharu Świata, a nie jakiś emerycki trekking  😉

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, chudzinki napisał:

Pomijam fakt zamontowania dwóch liczników (o ile oba to liczniki) to gdzie tu niby burdel? Lampka, uchwyt na telefon i te liczniki? Nie każdy używa roweru do dwugodzinnego wyjścia, w ciągu dnia, żeby zarejestrować aktywność na Stravie 🙃.

Dobrze, że nie wrzucam tutaj zdjęć, bo spłynęłaby na mnie fala hejtu, ale spoko, bo szybko by wyschło 🤣.

No właśnie, też nie rozumiem tej mani czystego kokpitu choćby miało być niepraktycznie i niewygodnie, rower jest do używania. Owszem w KarboŚcieżkowcu czy E-Endurówce mam tylko zatrzask pod Fenixa, ale już w na codzień używanym CroMo HTku też mam chwyt pod telefon bo mi się go niechce ściągać, mam dzwonek knoga, mam zatrzask a i lampkę jak niezdejmę akurat, no i  licznik - a nie jest to mój emerycki treking ino rower do wszystkiego. Ale dontłory, błotników, torebek czy stopek nie lubię 😉   

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jak zaczynałem się ścigać miałem na kierze pulsometr (takie to były czasy, że pierwsze nie miały funkcji ściśle rowerowych), z drugiej strony licznik i obok niego lampkę do licznika, haha. Piękne czasy.  

 

image.jpeg

Edytowane przez Punkxtr
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, itr napisał:

To najlepszy cyberk pank gadżet, w życiu tego nie widziałem wygląda jak żart , zamawiam - gdzie to można kupić, bajka!!!   Kosmos, klocki lego!!! 😀

Miałem BC 500 , pewnie nie był KoMpaTybilny z tą lampką🤣🤣🤣

Jak szukałem grafiki do wklenia zauważyłem, że o dziwo można jeszcze kupić tę lampkę w sieci. Acha, jakość świecenia ma się do rzeczywistości mniej więcej tak, jak zdjęcia obrazujące działanie chińskich (i nie tylko) lamp rowerowych w terenie. Ale nie chciałbym nikomu odbierać radości z odkrywania, jak Sigma świeci w rzeczywistości ;-D ;-D

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

patrzcie tylko na wykończenie spawów 

Ostatnio widziałem na żywo rower budżetowej marki "Madani". (https://madani-sports.eu/pl/82-rower-reatini)
Spoiny główki ramy i spoiny połączenia rury górnej i tylnego trójkąta z rurą podsiodłową - wykończenie pierwsza klasa. O rząd wielkości lepiej niż w specialized chisel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sobek82 napisał:

https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-2-0-ms-rubinowy-czarny-polysk?
Co tu się od janie pawliło?

KREK2Z28X20M004981-KR-Esker-2.0-rub_cza-p-MS-3.thumb.jpg.8bd8d7407d82ebe32ff7e9b0bebc1f57.jpg

Nawet jakbym miał wrogów to poszukałbym czegoś lepszego.

Pan specjalized ma rower w podobnej konfiguracji, który katalogowo kosztuje 6900 a ludzie na forumku o niego pytają więc gdzie problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...