Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

BRAAAAP! Si! :) Jutro odbieram i walki z TL ciąg dalszy.

 

Btw.

Jak rozplotłem stare koła to obejrzałem te piasty Quanta (co kiedyś niektórzy twierdzili ze to Quando z literówką). Nie są takie złe! Parę tysięcy na nich nawinąłem i nadal się trzymają. Miałem obawy co do tylnej ale całkiem ładnie nadal to cyka. Wagowo jakieś +100g w stosunku do Hope Fatsno.

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kolejna, ciekawie zapowiadająca się impreza przełajowo-gravel'owa w UK. Tym razem Szkocja:

http://www.granfonduro.cc/


____________________________________________________________

I jeszcze Marin Pine Mountain 2 na bikepacking.com

http://www.bikepacking.com/bikes/marin-pine-mountain-2-review/

marin-pine-mountain-2-22.jpg



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wooyek nie wiem jak z rozpiętością Twojej cyklozy, ale nie myślałeś o rozszerzeniu tematyki bloga poza enduro?  Wiem, że liznąłeś już faty, może przyjdzie też kolej na węższe gumy? Oczywiście nic na siłę, ale z tego co widzę Twój blog rozwija się w tempie rakietowym - przybywa wyświetleń, producenci jak widać się do Ciebie odzywają. Styl pisania masz przyjemny, masz zadatki na polskiego radavistę :D

 

Przemyśl temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Wooyek nie wiem jak z rozpiętością Twojej cyklozy, ale nie myślałeś o rozszerzeniu tematyki bloga poza enduro?  Wiem, że liznąłeś już faty, może przyjdzie też kolej na węższe gumy? Oczywiście nic na siłę, ale z tego co widzę Twój blog rozwija się w tempie rakietowym - przybywa wyświetleń, producenci jak widać się do Ciebie odzywają. Styl pisania masz przyjemny, masz zadatki na polskiego radavistę
 

Dzięki, ale siła i jakość przekazu płynie właśnie ze specjalizacji ;) Oczywiście tematyka nie będzie (już nie jest) ograniczona do typowego "książkowego" enduro, bo każdy inaczej definiuje to określenie. I blog ma pokrywać wszelkie możliwe definicje - stąd też znalazło się miejsce dla fatów, a w przyszłości też np. bikepackingu. W sezonie pewnie pojawi się nawet coś o maratonach czy DH. Więc dopóki mówimy o rowerach MTB użytkowanych zgodnie z przeznaczeniem - spoko. Ale pisanie o szosie, trekkingu czy kolarstwie miejskim raczej zostawię innym specjalistom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

gdzieś tu chyba były rozważania na temat ergonomii myszatej? Pamiętam takie zdjęcie z porównaniem dwóch opcji ustawienia...

Myszata była wielokrotnie tu omawiana, ale pewnie chodzi CI o porównanie Lorda vs Ivana.

Wg wyznaczników Miszczuf Netu wstępnie powinieneś ustawić ją tak by dolne chwyty były skierowane w kierunki osi tylnego koła.

A po prawdzie sam musisz znaleźć swoją idealną pozycję (choć na myszowatej trudne). Moim własnym patrząc na foto już widzę, że z dolnych chwytów bym nie korzystał ;) Za stromo.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...