Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Piła VII? :D


 

 

Mary daje mniej kontroli nad kolem na wertepach niz prosta kierownica, ale moze to byc kwestia szerokosci, nie ksztaltu. I dziwnie sie na niej jezdzi na stojaco, jakby sie nie bylo o co zaprzec rekami.

Szczególnie to drugie wydaje mnie się kompletnie odmiennym uczuciem do mojego:) Ja mam wrażenie, że właśnie na stojąco, na podjazdach, szarpiąc się z rowerem - na feeglu (15*) mam lepszy chwyt i większą kontrolę niż na klasycznej kierownicy. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

A 36-cio calowy tandem już był? Chiba nie bił :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

University-of-Iowa-bikes-Josh-Van-Stippe

 

Dodatkowo kilka innych, tytanowych "wparwek" studenciaków z Iowa University

 

W sumie to fajny uniwerek...

 

I jeszcze powtórka z Eriksena z kastomowym Maćkiem. Smaczki juz były na zdjęciach ale wrato raz jeszcze poogladać i poczytać. Pono jeden z najpopularniejszych bajków NAHBS 2014...

 

Mocna sztuka, ręcznie robiona korona, podkowa i sterówka amora, przerabiane piasty i tylna oś w standardzie 12x197mm... Miał chłop zacięcie :D

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie lekko nagiąć temat i zamieszczam takiego stacjonarnego dziwoląga - wywalić podstawę, dodać mechanizm żyroskopowy rodem z segwey'a i jazda! ;) I może trochę cenę zmniejszyć, bo ta wynosi, bagatela, 12.000$...

 

ciclotte1.jpg

 

ciclotte2.jpg

 

ciclotte3.jpg

 

ciclotte4.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie lekko nagiąć temat i zamieszczam takiego stacjonarnego dziwoląga - wywalić podstawę, dodać mechanizm żyroskopowy rodem z segwey'a i jazda! ;) I może trochę cenę zmniejszyć, bo ta wynosi, bagatela, 12.000$...

 

ciclotte1.jpg

 

ciclotte2.jpg

 

ciclotte3.jpg

 

ciclotte4.jpg

Za bardzo przypomina rower z South Park 

90842-south-park-IT-gif-ginger-segue-3ar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli my nadal przy młodzikach - Jackson'a(bynajmniej nie Majkela) Państwo znają?

 

http://m.youtube.com/watch?v=9aimt8dmLng

 

Tu kilka chwil później:

 

http://m.youtube.com/watch?v=4jV_nIprQ5Y

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać newsa, w 650b czy tu...Vee zapowiedział produkcję semi-fatów 3,25x650b i to jest to co mi się podoba :D

 

Here’s where things really start to get interesting – the Trax Fatty, their new 869g 29+ tread, is also going to be offered in a 27.5″ version as well. The 29″ variety is 3″ wide,  while the 27.5″ tire will bump up to 3.25″. Who makes a bike for this new tire size? No one, yet. But according to Vee yet is the key word as there are a handful of big manufacturers that have expressed interest and are waiting on a tire. Who those manufacturers are we don’t know, but we can tell you the coming year will be exciting.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiedziałem gdzie napisać newsa, w 650b czy tu...Vee zapowiedział produkcję semi-fatów 3,25x650b i to jest to co mi się podoba :D

 

No ale te Vee to już 2 razy się pojaVEEły tutaj, pierwszy raz miecha temu :)

 

Smarkace nie do wyrąbania są :) Duch Bendera wiecznie żywy... Aż starch pomyśleć co bedzie za lat kilka :)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...