Skocz do zawartości

Ranking

 1. Punkxtr

  Punkxtr

  Użytkownik


  • Punkty

   5

  • Liczba zawartości

   1 375


 2. deary9

  deary9

  Nowy użytkownik


  • Punkty

   4

  • Liczba zawartości

   1


 3. elkaziorro

  elkaziorro

  Użytkownik


  • Punkty

   3

  • Liczba zawartości

   1 893


 4. siemalysy

  siemalysy

  Użytkownik


  • Punkty

   3

  • Liczba zawartości

   2 210


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 30.11.2023 uwzględniając wszystkie działy

 1. Rama (Ritchey Ultra 50th Anniversary) ramą, ale ta figurka... No i napis w moim przypadku jest w 100% prawdziwy.
  5 punktów
 2. You have to take advantage of the good weather fethiye tours
  4 punkty
 3. Nie będzie, poza koniecznością zlania mleka i przetarcia szmatką. Oczywiście można bawić się w czyszczenie i opona może być trochę oblepiona, ale jak kupujesz koła już bez opon, to nie widzę przeciwskazań.
  2 punkty
 4. bo w 2024 prawdopodobnie ciąg dalszy trasy... chorwackie klimaty
  2 punkty
 5. Gdy 5 km od domu dochodzi Cię ledwo co słyszalny głos: Łuuuukasz, kask zapomniałeś!
  2 punkty
 6. Tylko trzeba szybko myśleć. Ja miałem jeszcze zaproponować Santa Cruz Blur, ale to raczej ciężko dostępny u nas rower. Nawet jeśli, to ciężko będzie go wyrwać w założonym budżecie.
  1 punkt
 7. U mnie pierwsze problemy zacząłem zauważać po około 10 latach i sądzę że przy przebiegu 25-30k km. Potem zacząłem go zakładać mniej entuzjastycznie ale i tak po następnych kilku latach pojawił się ból. Niestety było już za późno i opinia kilku niezależnych lekarzy była zgodna - trwałe zmiany. Teraz każde zapocenie i owianie wiatrem przy temperaturze niższej niż 25 stopni wywołuje ból. Im większe i temperatura niższa tym bardziej i dłużej boli - od bólu podczas jazdy do bólu który trwa kilka dni i bez maści oraz środków przeciwbólowych nie chce ustąpić. Zawsze starałem się unikać plecaka ale nie mogłem znaleźć żadnego sensownego sposobu na przewożenie delikatnego sprzętu. Jak zaczęło mnie porządnie zasuwać to natychmiast sposób się znalazł. No ale cóż - mądry polak po szkodzie. Natomiast wrzucanie sobie wody na plecy którą można przewieźć wszędzie ? Jaki to ma sens ?
  1 punkt
 8. @bogus takie coś rzuciło mi się w oczy: https://eu.intensecycles.com/products/sniper-t-pro-bf23 Przy tym rabacie, który teraz dają i osprzęcie to chyba warto przemyśleć;)
  1 punkt
 9. Warto dowiedzieć sie czy pod nyplami są zalożone podkladki. W przypadku tej obręczy są wymagane a 3/4 kołodziejów w PL to olewa.
  1 punkt
 10. Mi się to podoba, że nie ma takiej znakozy. Nawet znajomi z biura mówią, że w NL uważają, że mają za dużo znaków i pracują nad redukcją (a na moje standardy to tam w ogóle praktycznie nie ma znaków XD). Przynajmniej to powoduje, że się poruszasz ostrożniej. U nas ruch jest przeregulowany i to dla każdego uczestnika. Znakoza zabiła zdrowy rozsądek.
  1 punkt
 11. Same piasty tyle kosztują. XR391 to dobre obręcze. A czy warto, to musisz sobie sam odpowiedzieć. Jeśli masz potrzebę wymiany kół, to tak. Jeśli chcesz kupić tylko dlatego, że cena jest okazyjna...to zależy od zasobności portfela.
  1 punkt
 12. Wszystko? Od wygody, po bezpieczeństwo (zwłaszcza po ciemku). To dlaczego takich barierek nie ma na wylotach z podporządkowanych? W końcu samochody wymuszające to znacznie częstszy przypadek i znacznie więcej ofiar roczne. Naprawdę lubicie jak ktoś wam tarasuje mało widocznymi barierkami lub słupkami?
  1 punkt
 13. POZDROWIENIA DLA KOLEGI , który wczoraj w parszywych warunkach w NOCY !!!!! ubrany na CZARNO !!!!! bez żadnych ODBLASKÓW CZY OŚWIETLENIA !!!!! zrobił sobie trening na szosie w okolicach Dzianisza. CUD CIEBIE URATOWAŁ . ŚMIGAJ TAK DALEJ A ZOSTANIESZ KOLEJNĄ "CYFRĄ" W STATYSTYKACH !!!!!!
  1 punkt
 14. Blackbird to mały butik, raczej nie ściągają masowo rowerów tym bardziej XC. Są zorientowani typowo grawitacyjnie.
  1 punkt
 15. Załatw ze sprzedawcą żeby wysłał z obszaru celnego UE - zwykle za niemałą dodatkową opłatą ale masz gw że nie zapłacisz cła i dodatkowego cła antydumpingowego.
  1 punkt
 16. To makieta z płyty, ale kawałek dalej są prawdziwe. Takie ładne i puchate, że człowiek ma ochotę wskoczyć za ogrodzenie i pogłaskać.
  1 punkt
 17. 😁 @dfq Wiem o tej promocji .Właśnie z niej wczoraj skorzystałem przepraszając się z Rouvy.Tylko 7,5 $ jest za jeden miesiąc . Dziesięć niecałe za dłuższe plany.
  1 punkt
 18. 1 punkt
 19. Bo po tygodniu bez kontaktu z rowerem, każdy kilometr to radocha, nawet w dwustopniowy mróz Dzisiejsze rowerowe losowanie wygrał Unibike 😉
  1 punkt
 20. Bo wreszcie jakieś promienie Słońca.
  1 punkt
 21. 1 punkt
 22. Jak chcesz coś porządnego to PARK TOOL BBT-9. Ewentualnie klucze do misek hollowtech 2. Nasadki zazwyczaj mają frezowane końce, przez co na nakrętkę od centerlocka pasują średnio i potrafią się ześlizgiwać. Lepiej coś w takiej formie jak BBT-09.
  1 punkt
 23. Bo jesienno-zimowy sezon rozjeżdżania dróg leśnych rozpoczęty ☹️
  0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...