Skocz do zawartości

Ranking

  1. marcin_ostrów

    marcin_ostrów

    Użytkownik


    • Punkty

      14

    • Liczba zawartości

      2 477


  2. dfq

    dfq

    Użytkownik


    • Punkty

      14

    • Liczba zawartości

      1 203


  3. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      13

    • Liczba zawartości

      11 530


  4. CoolBreezeOne

    CoolBreezeOne

    Użytkownik


    • Punkty

      12

    • Liczba zawartości

      1 422


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 26.10.2025 w Odpowiedzi

  1. 8 punktów
  2. 8 punktów
  3. 8 punktów
  4. Bo to rzadko spotykana sytuacja. Zalana nowo wybudowana droga.
    7 punktów
  5. heh , kontrowersyjny outlet Prawie mnie do zawału ostatnio doprowadził. Kupowałem rower . Jedna paczka z moim emailem ( tracking fedexu ) i adresem dostawy gdzieś na Słowacje . Fedex nie chce ze mna rozmawiać , Nieves : sprawdzimy i się odezwiemy . Do dzisiaj czekam Druga paczka z moim numerem telefonu , mailem nie wiadomo kogo i adresem dostawy Konin. Ucieszyłem się jak zadzwonił kurier że ma paczkę z rowerem dla mnie . No ale Konin to tak jakieś 300 km od mojego adresu Zonk ... Nieves sprawdzi , czekam . W końcu następnego dnia dzyń dzyń do drzwi , jest fedex , i od razu z grubej rury : podał pan zły numer telefonu , dodzwoniłem się do Konina. Tia .... Naprawdę , sklep dla ludzi z mocnymi nerwami W końcu brat się ucieszył , tylko koła i tarcze trzeba było przełożyć ze starego roweru.
    5 punktów
  6. Bo na Klimczoku spotkały się jesień, zima i moja żona.
    4 punkty
  7. 4 punkty
  8. Bo szkoda że liście tak szybko z drzew lecą.
    4 punkty
  9. 3 punkty
  10. W końcu udało się złożyć wszystko do kupy na ramie Bombtrack Beyond ale łatwo nie było. Przy mufie 73mm i osi 142 mm aby GRX 1x12 działał. Zamiana korby na SRAM i zębatka Garbaruka chyba załatwiły sprawę, napęd wydaje się że chodzi w porządku i linia łańcucha jest utrzymana.
    2 punkty
  11. Czyli jesteśmy skazani na => https://posedla.eu/
    1 punkt
  12. Ostatnia dostawa z kontrowersyjnego outletu po ponad 2 miesiącach oczekiwania. Korby, ale w sumie jedna ciekawa i zostanie zapewne na dłużej - CUES-U8000 46-32. Pytanie w którym "projekcie" - czy w wersji 2x Czy też jako ramię z Deckasem NW Jak widać cięższa niż korby mtb z drązonymi ramionami ale lżejsza trochę niż "lite odlewy", no i bardziej klasyczna linia łańcucha. Poza tymmocowanie korby jest stylu klasycznym Shimano z osią zintegrowaną z ramieniem z zębatkami a nie jak w tańszych CUES U4000 i niektórych U6000 w stylu SRAMA. Co ciekawe ( niedawno dopiero zauwazyłem) w serii Cues 6000 występują korby w obydwu stylach (np.FC-U6000 vs FC-u6040).
    1 punkt
  13. U mnie HT od Żabojadów - może kiedyś wrzucę zdjęcie nietypowej ramy i dźwigni -klucza z dodatkową funkcją
    1 punkt
  14. Bo dlaczego ten koleś jedzie na moim rowerze ? 🤣
    1 punkt
  15. Mają ale jedna mała uwaga. Spotkałem się z dwoma rodzajami edncapów. Jedne wciskane jak w DT i w dwóch kompletach jakie też widziałem były one wkręcane na imbusa 11mm. Ten drugi typ dotyczy prawdopodobnie tylko wczesnej wersji piasty D272. Koła kupione w tym roku mają już chyba tylko wciskane endcapy.
    1 punkt
  16. Bo nadal żyję, nadal kręcę, z racji, że w koło komina to nie ma co focić, ale dziś po pracy wpadł ładny kard, to wrzucam
    1 punkt
  17. Bo chwilę później się dosłownie zgubiłem.
    1 punkt
  18. A bo takie słoneczko się zapowiadało na poniedziałek, że wziąłem urlopa na żądanie, wziąłęm gravela z pożądania i wziąłem doopę w troki na SK Tatry plesa se objeździć 😉
    1 punkt
  19. Bo spacerek po lesie (niecałe 50km w 5h, za to ponoć >900m w pionie):
    1 punkt
  20. Bo znalazłem stary luterański cmentarz - klimatyczne miejsce.
    1 punkt
  21. 1 punkt
  22. Bo powrót po chorobie, roweru i mojej
    1 punkt
  23. Bo trochę w śniegu, więcej w deszczu
    1 punkt
  24. Bo trzeba korzystać z pięknej pogody
    1 punkt
  25. 1 punkt
  26. 1 punkt
  27. 1 punkt
  28. Bo trzeba korzystać z okna pogodowego
    1 punkt
  29. Bo jeszcze nie włączyli świątecznych lampek
    1 punkt
  30. Bo jeszcze jedno leśne z udanego wyjazdu.
    1 punkt
  31. Bo żeby się przejechać czasem trzeba tam dojechać:
    1 punkt
  32. Dlaczego Państwo ma mi dopłacać do moich fanaberii? Jednocześnie podosząc cene tej fanaberii o wartość dopłaty conajmniej, hmm czy My już to przerabialiśmy? AAA przecież to nie jest dopłata dla mnie a dla tego kto sprzedaje, dla mnie będzie dodatkowe obciążenie podatkowe, Dziękuje bardzo, głupi pomysł. Przepraszam za chyba nieco polityczny post.
    1 punkt
  33. Elektryczny, a dlaczego nie do wszystkich? Spieszę z odpowiedzią! Lobbyści sprzedają elektryki 😁
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...