Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Mam. Używam. Żnaka mi uszyła z łyntów od pyr. (ITR) :)

 

Gleby nie było i się raczej nie zanosi. Komfort i obsługa urządzeń kierwoniczych nie do porównania z rekawicami.

Kuczem jest sztywność i mocowanie do kiery, moim zdaniem. Wersja 3.0 jak się uda będzie znacząco inna.

 

Uwielbiam to forum. Niektórzy pod nikami powinni mieć dopisek: "Nie widział, nie wie, nie próbował, ale własne zdanie zawsze ma!"

 

BTW chopoki mufka to coś takiego. Dla dam. :D ALe moje następne tez będą z futrem :)

 

mufka20.jpg

 

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się

sz2.jpg

 

mufki nożne tej Pani myślę że też są do skopiowania, fajny rudy bober na nodze zawsze się broni w zimie. Koń cófki spd tylko jakieś takie sprolongatowane nieestetyczne,  Spodzień apaczy już jednak nie na rower...

 

A tak poważnie to wygladam wersji trzeciej, może uszyjecie wersję w trzech egzemplarzach, przecież mam korzenie w Wielkopolsce ? Połowę korzenia dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały przegląd chińskiego rynku mini kuchenek :icon_cool:

 

c6ab0a6deeb86c7b.jpg

 

4e4d1d5422b4e298.jpg

 

Wszystkie dostępne na pewnym chińskim portalu handlowym, o dziwo działają :yes: Ceny w przeliczeniu na złotówki od lewej: 20,30, 50 zł.

Na kilkudniowe wypady rowerowe ta środkowa będzie w sam raz, zapalarka daje radę. Największa powinna się sprawdzić na wypadach pod namiot w większym gronie a najmniejsza będzie na zapas. 

Testy terenowe rozpocznę niestety dopiero na wiosnę.

Edytowane przez adambieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do dwòch większych:

 

https://pl.aliexpress.com/item/3000W-Folding-Camping-Gas-Stove-Outdoor-Picnic-Cooking-Stove-Super-Lightweight-Mini-Pocket-Cooking-Burner-With/32685621718.html?spm=2114.13010608.0.0.L0xvAL

 

https://pl.aliexpress.com/item/Lixada-Outdoor-Gas-Stove-Camping-Portable-Gas-Stove-Folding-Electronic-Stove-with-Box-Portable-Foldable-Split/32777025477.html?spm=2114.13010608.0.0.L0xvAL

 

Po zagotowaniu 1l wody najmnjejsza poddała się:-) Odchylane podpòrki zastygły w pozycji rozłożonej a pròba ich złożenia spowodowała pogięcie podstawki. Większe zakwalifikowały się do testòw terenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hahahaha!
Mocne, mocne!
Ale nie będę ukrywał, sami odczuliśmy coś podobnego wracając do Malagi z Sierry. Jechał koleżka z Francji, zdrowo zakręcony na trekingu, na bagażniku miał... walizkę! Radyjko na kierownicy, sama kiera jka z harleya, tors&włos na wietrze.
Jechaliśmy chwilę równo (kilka km) bez ścigania (słoneczko, wolny dzień, my już "po" w pełni wyluzowani) a potem nam ta walizka powoli zaczęła znikać z przodu i znikać... nosz k...! Jedyne co mam na wytłumaczenie to 3calowe na półflaku opony kontra jego 700x40 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kilometrowe przejażdżki do sąsiada wcale nie są takie proste :P Rzecz tkwi w rozgrzewce, jeśli ktoś dopiero zaczął jazdę to jednak organizm nie jest przyzwyczajony do zwiększonego wysiłku i taki podjazd wcale nie jest łatwy.

 

Ja stawiałbym raczej na zgubne zbyt miękkie przełożenia. A jak się ma twardsze, jak farmer to nie ma rady - trzeba wziąć rozpęd i trzymać stałą prędkość. 

 

 

 

Testy terenowe rozpocznę niestety dopiero na wiosnę.
 

Czekamy, czekamy. Z jakimi kartuszami używasz? Od strony szczelnego połączenia nie ma problemów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dober. Ja mam dziś do dorzucenia do puli książkę pt. "Mikrowyprawy". To fajna historia i trochę patentów na zrobienie przygodowych wypadów w budżecie i możliwie DIY.

 

Nie dotyczy bezpośrednio rowerów, ale autor idzie na przekór marketingowi który zachęca byśmy wydali jak najwięcej na sprzęt. 

Szczególnie fajna sprawa jeśli macie dzieciaki i szukacie przygód a budżet jest napięty. Slowo klucz: mikrowyprawy.

Jeszcze nie skończyłem, ale myślę, że warto. Niby nic nowego a jednak.

 

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,8298,Mikrowyprawy-w-wielkim-miescie

 

mikrowyprawy-w-wielkim-miescie.jpg

Edytowane przez BratDalton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny duży gracz chyba wchodzi do gry http://www.extrauk.co.uk/product/detail/Topeak/Saddle_and_Wedge_Bags/4836/ . Chyba, bo na stronie niec o tych produktach nie ma, a w kilku sklepach produkty są. Nic pewnie rewelacyjnego, chociaż na uwagę zasługuje system mocowania handlebaga, ale cenowo średnia półka.

Jeszcze w temacie rogów i kierownic. Kiedyś polowałem na taki wynalazek 

IMG_20140512_121436_zpsoton44qq.jpg

Jak by ktoś miał na zbyciu to chętnie przyjmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...