Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tu rower w śniegu :-) Przypomnę Wam jak lato wygląda :-P Jako, że nie jeżdżę od października to fotek świeżych nie posiadam :-) Poniżej mój "egoista". W listopadzie została wymieniona na gwarancji rama, zmienione zostały opony na Continental Race King zwijane, pedały na shimano XT i siodło na PRO.

 

Co było z ramą nie tak, że Ci wymienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbek84 w tylnych dolnych widełkach koło nie było symetryczne. Wymienili w Velo ramę bez najmniejszego problemu :thumbsup:

 

Super wygląda w tym malowaniu ta rama! Chociaż podobno czerwone są szybsze :teehee::woot::thumbsup:  I nie żebym się czepiał ale jest taka zasada że wrzucamy tu foto od strony napędu, więc poproszę więcej lata :icon_exclaim:

 

Wiem, że czerwone są szybsze, ale cóż ja mogłem zrobić jak tak nie malują  :w00t: Twój vision tez fajnie się prezentuje :-) Mi tez się podoba i nie żałuję kasy na nią wydanej, a zastanawiałem się nad Peakiem i długo byłem przekonany, że to właśnie on u mnie zagości... Co do zdjęcia to biję się w pierś, musiałem nie doczytać regulaminu. Poprawę postanawiam w trybie natychmiastowym co pokazuje poniżej i w nagrodę ukazując trochę sierpniowego lata na Jurze  :woot:

a49014518734f70c.jpg

 

9e5863981f122d5e.jpg

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Jako że właśnie skończyłem budować swój rower to też się pochwalę. Tak w skrócie - został złożony na ramie Scotta, a (prawie ;)) wszystkie części pochodzą z Cuba ltd SL. Jedyne co mi nie podeszło, to przednia przerzutka i sztyca. Nie miałem jeszcze okazji potestować go w górach, ale mam nadzieję, że będzie miodzio. W każdym razie na asfalcie idzie jak przecinak :)

Co do mnie to jestem tu nowy i wszystkich witam (wiem wiem, nie ten dział, wybaczcie). Mam zamiar wrócić do ścigania jak zdrowie pozwoli, ale amatorsko i to pewnie w kategorii weteran ;) 20 lat temu to się działo, ale teraz rodzina, praca i swoje lata dają w kość :) Poza tym mieszkam w Irlandii to postaram się Wam pokazać jakie tutaj można znaleźć trasy dla górali. Pozdrawiam

post-201490-0-57823300-1484602549_thumb.jpg

Edytowane przez lucas80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moderator zrobi z tym porządek...

 

 

Ej no nie bądź taki, bo się rozpłaczę...  :sweat:

 

 

 

Żadnego współczucia. A ja sądziłem że Jesteś inny...

No dobra wrzucę zdjęcie, żebyś się tak, nie przejął za bardzo, bo jeszcze zawału dostaniesz   :teehee:  I będą potem płakać tutaj na forum za Tobą... Odszedł wielki Mechanik Rowerowy  :icon_lol: ...

Z ogromną wiedzą. Widać... po nabazgranych postach  :sick:

 

I jeszcze jedno... 

 

Jak będziesz tak przy okazji w (  Metrobike ) to ucałuj z " języczkiem "  :D  Grześka, i kup kwiaty za zajęcie pierwszego miejsca... ( Taki fajny wyścig rowerowy zimą )  :D

 

Powiedz tak ... Piotrek gratuluje zajęcia pierwszego miejsca...  :thumbsup:

 

 

 

B)

 

Mala prosba o skonczenie smiecenia tymi grafikami.

post-199271-0-32942900-1484727371_thumb.jpg

post-199271-0-66992100-1484727407_thumb.jpg

post-199271-0-99276800-1484727422_thumb.jpg

Edytowane przez 1415chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu troszku mniej śniegu. Troszku za mocne Heble na zimę.  Można wyciągać drugi rower  :D  Dartmoor ( 27.5 )   B)

 

W fatbajku " se " takie założę... na drugą zimę. I opony z kolcami. Już patrzałem. Rozmiar 3.8 / 4. 00  :033: ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-199271-0-62751100-1485191517_thumb.jpg

post-199271-0-00413700-1485191533_thumb.jpg

Edytowane przez Myszator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio coś tu posucha panuje, to dam zdjęcie z ostatniego mojego wypadu w góry - widok z Szyndzielni.

 

I jest to też ostatnie zdjęcie tego roweru, bo w ramach wymiany gwarancyjnej rama z damperem została wymieniona na nową, ale jeszcze jej nie odebrałem... czekam na koło :)

 

foto35goodv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na niej wadą lakierniczą:

 

foto3awod7.jpg

 

 

Zawiozłem do serwisu, zgłosili do centrali... po dwóch tygodniach dostałem informację, że gwarancja uznana i będzie wymieniona. Po kolejnym tygodniu dzwoni do mnie serwisant, że przyszła nowa... i mówi jaka... ja mówię chyba się pomylił i nie do tego gościa co trzeba dzwoni... on mówi, że to nie pomyłka. W zeszłym tygodniu zajrzałem podrzucić graty i zobaczyłem to cudo --> Enduro Pro Carbon 2017 Mówię OK, skoro tylko to mają na stanie, to biorę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest polska, patriotyczna firma, która stwierdza, że rama pęknięta w trzech miejscach nie jest podstawą do ubiegania się o wymianę...wieść gminna niesie, że poza trzecim światem polskim są firmy, które dbają o swoich klientów i swój wizerunek, a tym samym o swoje portfele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na niej wadą lakierniczą:

 

foto3awod7.jpg

 

 

Zawiozłem do serwisu, zgłosili do centrali... po dwóch tygodniach dostałem informację, że gwarancja uznana i będzie wymieniona. Po kolejnym tygodniu dzwoni do mnie serwisant, że przyszła nowa... i mówi jaka... ja mówię chyba się pomylił i nie do tego gościa co trzeba dzwoni... on mówi, że to nie pomyłka. W zeszłym tygodniu zajrzałem podrzucić graty i zobaczyłem to cudo --> Enduro Pro Carbon 2017 Mówię OK, skoro tylko to mają na stanie, to biorę :D

Ty farciarzu :) gratulacje !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie jestem pewien czy we właściwą galerię wklejam, bo to 29er, a i opony plus, ale koła to najprawdziwsze 650b. Dzisiaj pojeździłem i nie mogłem się oprzeć żeby nie wkleić:

https://zapodaj.net/b6d7a8c33919c.jpg.html

https://zapodaj.net/a91799b9115ad.jpg.html

 

 

Edytowane przez Waza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nastar,

 

na zestaw 1x 10 przeszedłem po najniższych kosztach, kupiłem zębatkę HCC 32 , zdemontowałem manetkę, przerzutkę, z korby odkreciłem dwa blat, założyłem HCC, kasetę pozostawiłem bez zmian XT 11-36. Uzyskałem z przodu 32 z tyłu 11-36. Na trasy w WLKP , zestaw dawał radę, natomiast mocno odczuwałem ograniczenia prędkości na  dłuższych prostych. W sezonie często dojeżdżam do pracy rowerem  i wtedy jest  odczuwalny brak ,, szybszego biegu,,. Aktualnie wróciłem do pierwotnego zestawienia , przód 38-26, tył 11 - 36 i jest optymalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...