Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawia sie posty anonimowe czy fakeowe na roznych grupach FB o ALi i tam ktos sie chwali np ze kupil rower elektryczny za 1500zl...o super parametrach -   takze dla przestrogi :)

Opinia o takich w miare sesnownych chinskich ramach karbon itp rowerach - ogolnei jak marka nie krzak to chinczyk da wiecej karbonu zeby nei pekalo, a zachodnie sa bardziej wycieniowane bo gwaran obejmuje wymiane i koledzy kleinci sie sklada razem z toba na takie wymiany ram ;)  dla potomnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ porównanie do CC-4 z oficjalnej PL dystrybucji. Materiał nieco inny, bardziej błyszczący ale wyglądają jakby zeszły z tej samej maszyny jeden po drugim. Na pierwszym foto wyglądają jak różnej dł. ale zdjęcie robione pod kątem i perpekrywa tak skróciła jednego. W rzeczywistości rzecz jasna są takie same.

ptcc4.png

20240419_192736_resize.jpg

20240419_192904_resize.jpg

20240419_192908_resize.jpg

20240419_192910_resize.jpg

20240419_192914_resize.jpg

20240419_192923_resize.jpg

Edytowane przez Dokumosa
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie, to teraz druga skrajność, takie "rewelacje"😡 to tylko na Alledrogo:

Screenshot_2024-04-19-21-11-38-236_com.android.chrome.thumb.jpg.8837fa0b4dcf4b57a9b5757e7a190080.jpg

A to ciągle te same "zabawki"🤣.

A przecież można zainwestować w wyposażenie warsztatu i gdy potrzeba, zmierzyć i obliczyć zużycie łańcucha z dokładnością co najmniej 0,1% na każdym etapie rozciągnięcia👍, suwmiarką 250mm i większą:

Screenshot_2024-04-19-21-17-34-949_com.android.chrome.thumb.jpg.b81f131b2285acd0ae31385128c35b9d.jpg

No tak, niby prosta sprawa, ale kto potrafi dzisiaj zmierzyć?🥴  A jeszcze policzyć procenty???😰😭 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja, niektórzy sprzedawcy jak nie mają na stanie jakiegoś towaru i nie planują go zamawiać, a nie chcą zdejmować oferty z allegro, to zmieniają cenę na kosmiczna - to dotyczy wielu przedmiotów i wielu sprzedawców, ten przymiar to nie jest jakiś wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RabbitHood napisał:

hmm 40 zeta za coś co można wykonać z dwóch deseczek i gwintowanego pręta?

Pytanie było o gotowe rozwiązanie, a nie jakąś rzeźbę. Idąc tym sposobem rozumowania, wszystko można zrobić z odpadów. W większości przypadków będzie jakoś tam działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Roballinho napisał:

Mam taki:
https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs=1&goods_id=601099519727482

Nie z Aliexpress, a Temu, ale to jeden pies. Spełnia swoją funkcję, wykonany też jest bez zastrzeżeń. Warto przed montażem przesmarować oringi w adapterach.

O coś takiego mi chodziło

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka ostatnich przesyłek z Ali dostarczył InPost (kurier), za tydzień-dwa powinna być kolejna, zobaczę jak będzie tym razem.
Poczta Polska cienko przędzie i coraz częściej o tym słychać. Nawet kalendarze z Papajem ich nie uratowały. Swoją drogą ostatnio byłem na PP nadać paczkę i poza komunijnymi kartkami nie było ŻADNYCH przedmiotów związanych z kultem religijnym. A jeszcze w zeszłym roku zewsząd patrzył JPII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawsze kurier InPost wtedy przekierowuję na paczkomat. Albo kurier DHL - też mają swoje paczkomaty i dziś przyjdzie mi pierwszy raz z takiego skorzystać, zobaczymy czy nie będzie problemów.

2 minuty temu, TheJW napisał:

Swoją drogą ostatnio byłem na PP nadać paczkę i poza komunijnymi kartkami nie było ŻADNYCH przedmiotów związanych z kultem religijnym. A jeszcze w zeszłym roku zewsząd patrzył JPII.

Rząd z prawicowego zmienił się na lewicowy, więc to nie jest zaskoczenie. Tak samo jak i to: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-13/nie-maja-na-wyplaty-chca-kupic-miski-dla-psow-pracownicy-poczty-sa-wsciekli/ lewactwo to stan umysłu, zmieniliśmy dżumę na cholerę 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam taniej korby na kwadrat 1x z zębatką NW 32T (pod 9rzędów jeżeli ma znaczenie). od biedy może być 30 lub 34T ale 32 byłoby w punkt. A już osłona łańcucha w ogóle byłoby petarda - to do tuningu starego trekkinga. Ktoś coś poleci od dalekowschodnich majfrendów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią paczkę też dostałem z inpostu, akurat nie miałem tel. pod ręką i później sprawdziłem że dostałem esesmana z info że paczkę rzucił przez bramę w trawę 🫠

Wcześniej dostawałem info z poczy że paczka została nadana, później że jest w doręczana i finalnie listonosz zostawiał u mojej Kaśki w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...