Skocz do zawartości

znajomy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    116
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez znajomy

  1. Cześć Mam pytanie co uważacie za leprze rozwiązanie przy naprawie opony na trasie. Przy założeniu, że mleko nie dało rady. Wciskać tam jakiegoś knota i próbować pompować, czy zażyć dętkę. Pozdrawiam
  2. Dzięki za informację Pozdrawiam
  3. Cześć Używa ktoś pola danych HMs DIY od hundsmiachn? Chciałem zrobić ekran mapy a pod nim kilka pól danych. Nie wiem jak zaznaczyć, że ma wyświetlać mapę. Pozdrawiam
  4. Cześć Wygląda na to, że droga jest już przejezdna. Może ktoś to potwierdzić? Jak to wygląda? Pozdrawiam
  5. Wracając do samych lampek to gdyby dać na tył MagicShine SeeMee 400 to jakie propozycje na przód?
  6. Dzięki za odpowiedzi Puki co mam na czym jeździć (stary bontrager ion 200 rt + flare rt). Poczekam może pojawi się coś nowego wartego uwagi. Pozdrawiam
  7. Cześć Czy trek ion 200 rt + flare rt ma obecnie jakiś tańszy zamiennik o podobnej mocy i wielkości. Ewentualnie może być i droższy ale mocniejszy przy zachowaniu podobnych rozmiarów. Pozdrawiam
  8. Dzięki za odpowiedź i sugestię. Pozdrawiam
  9. Cześć Dotychczas jeździłem tylko na pedałach SPD PD-M540 i PD-ES600. Chciałem jednak do szosy spróbować SDP-SL. Tu moje pytanie. Czy warto dopłacić do PD-R7000 czy kupić i spróbować pojeździć na PD-R550. Pozdrawiam
  10. Cześć Orientujecie się czy Giant sam robi opony dla siebie czy zleca to komuś? Pozdrawiam
  11. Cześć Zastanawiałem się, czy ma to jakieś znaczenie dla sprężyn w przerzutkach jeśli po skończonej jeździe zostawiam je napięte lub zrzucam na najmniejsze przełożenie. Pozdrawiam
  12. Cześć Na tej drodze na mapie jest zaznaczony jakiś remont za Niegowonicami przed Dąbrową. Orientuję się ktoś czy przejadę tamtędy szosówką? Pozdrawiam
  13. Tiagra CS-HG500
  14. Dlatego pytam bo ten założony łańcuch jest nowy i coś tam przeskakuje na najmniejszej zębatce. To wygląda na to, że trzeba będzie dorzucić nową kasetę (ta ma 12 tys).
  15. Cześć Czy ta kaseta przyjmie jeszcze nowy łańcuch? Dzięki Pozdrawiam
  16. Cześć Nie mogą znaleźć w EDGE 540 jak (gdzie co kliknąć) ustawić ręcznie zoom mapy. Może ktoś podpowie? Dzięki Pozdrawiam
  17. Miałem na myśli profilaktyczny pomiar w domu (jakaś sensowna waga czy coś innego).
  18. Rozchodzi mi się konkretnie o pomiar
  19. Cześć Wszyscy mówią pijcie dużo wody. W zasadzie to nie wiadomo ile togo pić. Jest jakaś sensowna domowa metoda by sprawdzić że jesteś prawidłowo nawodniony. Pozdrawiam
  20. Przy Login Details Mam tylko: - Change Email Address - Download or Delete Your Account
  21. Cześć Przez nieuwagę przestawiłem sposób logowania do strony www. Wiecie, jak powrócić do starego - na hasło? Pozdrawiam
  22. Cześć Mam z przodu korbe SHIMANO ALTUS FC-M311 42-32-22. Połamała mi się przednia przerzutka - co mogę najfajniejszego tam podpiąć. Pozdrawiam Dzięki
  23. Dzięki za uczciwe zniechęcenie. Odpuszczam temat. Pozdrawiam
  24. Cześć Czy miał ktoś z Was kontakt z jakąś fajną małą (dokładną) pompką godną polecenia? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...