Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie czytałem, zdążyłem jedynie przekartkować. To pierwsze wydanie na które się zdecydowałem, i przyznam że spodziewałem się jakiejś lichej gazetki z kilkoma artykułami i atrakcyjnymi zdjęciami. A tu przyjechała cała książka i 200 stron zaistości :D Jestem miłe zaskoczony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

ale szkoda tu wrzucać, bo i tak zniknie a bajkpaking się rozmywa
 
No skoro wrzucamy filmiki o wyrypach w stylu bikepackingowym to czemu nie wzmianki o magazynie w którym chyba 70-80% tras robione jest w ten sposób. Ten magazyn wygląda prawie jak czysty bikepacking ;)

Dla mnie osobiście to potężny skok jakościowy względem poprzednika. "Poziom" jest choć wyobrażałem sobie trochę większy rozmiar. 
Co do terenu jest dobrze wyważone - trochę szosy, trochę ciężkich gór, sporo tzw off roadu. 
Jak by nie było 3 kontynenty, różne trasy, różne góry, różna nawierzchnia i podejście do turystyki  (Bikendfire vs ekipa Canyona vs Nepal vs Australia).

I całość zaczyna być czytelna. Nie ma jakiś dziwnych dwustronicowych wstawek jak w pierwszym wydaniu. Teksty lepsze choć od razu widać kto się do tego urodził (Przemek "Dusza") a komu idzie to z trudem hehe

Zdjęcia i układ to górna półeczka i tu ciężko się do czegoś przyczepić. Sam mam bardzo dobry przykład bo z tego samego terenu zdjęcia tego samego fotografa trafiły i tu i do bB. I to jak Trybuna Ludu i BRAVO :D

Czego mi brakuje to pod tekstami na koniec krótkiego technicznego info - jak dolecieć, w jakiej porze roku, ile to kosztowało, na co zwrócić uwagę. Było by przyjemnie z pożytecznym.
Ale może nie być już okazji. W tym magazynie udało się umieścić JEDNĄ reklamę i to był cud nad Wisłą. Na kolejne wydanie może nie być normalnie kasy, a jeśli to wydanie się nie rozejdzie to będzie gwóźdź do trumny :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku kilometrach ogon opada :D

Co do noclegów z dnia na dzień się coś planowało ;)

 

A co ten ogon tak zwisa bez werwy ;)

Co ogarniałeś temat spania? Na dziko czy po cywilizowanych miejscówkach umówionych wcześniej?

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...pytanie do autora dlaczego zamiast wyższej sterówki i prostej górnej dla dowolnie dobranego thank baga zrobili garba i tyle podkładek :) No po czemu? Żeby było ładnie, nowatorsko wyglądało czyli podobnie do trekingowego treka, mondrakeera, fuli od canyona itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pytanie do autora dlaczego zamiast wyższej sterówki i prostej górnej dla dowolnie dobranego thank baga zrobili garba i tyle podkładek :) No po czemu? Żeby było ładnie, nowatorsko wyglądało czyli podobnie do trekingowego treka, mondrakeera, fuli od canyona itd itd

 

żeby po wsunięciu  siodła max w dół powstawała linijna harmonia dla oczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Outpost przy luźnym rolowaniu trzyma fason. Fotka robiona rankiem drugiego dnia wyprawy. Pakowane na odwal [emoji6]

 

 

 

 

Witam

Widzę że masz opony Schwalbe Hurricane nad którymi się obecnie zastanawiam :)

Jaki rozmiar ,jakie wrażenia z jazdy ?

Pozdrawiam Waldek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...