Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na nowy sezon korki do butów fizik Terra Atlas. Po jednym sezonie fabryczne trochę się starły (były wypychy😁) i chcę mieć zapas w razie "W". Oryginalne od fizika dotarłyby z Włoch pewnie za dwa tygodnie DHL-em, co nie byłoby problemem ale koszt 7,99€ + wysyłka 9€ za taką pierdołę, skutecznie mnie zniechęcił. Te od NW (też włoskie😉) są ciut za długie ale nie robię z tego zagadnienia😎

QJmoO9w.jpg

Edytowane przez Marinbiker
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5217.thumb.jpeg.20b48ed056309921ba36fd5335ef53b5.jpegTylko nie wiem co to jest ten chiński prezent taka gumka niewiadomo na co, ale prezent :) w manetkach Slx rozczulający kolor linek pasują do dżinsów. Pudełeczko czarne to coś co rozpozna fanatyk starych aparatów foto, wsuwa się w sanki flesh… chińskie rączki wytwarzają światłomierz. Sklep 🌹 zgrabnie wysyła do Polski… 

IMG_5218.jpeg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 09:34, TheJW napisał:

Dziękuję. Użyłem kodu ze screena w koszyku i działa. Tylko tych widelców w wersji Base na tłumiku Rush już nie ma. Ale co ciekawe SID w wersji Select+ jest nawet bez rabatu dostępny za 249€. Zastanawiam się, czy warto wziąć - z wysyłką wychodzi ok. 1200 zł. Czyli tyle, co nowy tłumik + serwis mojego 5-letniego SIDa. A zastanawiam się tylko dlatego, że według opinii w sieci - sklep robi jakieś duże problemy ze zwrotem kasy w razie niezrealizowania zamówienia.

podobno tak jest ...

zamówiłem ultimate za 300e w poniedziałek, był na stocku. W czwartek wysłali, dam znać jak dojedzie ... o ile ;)

Zwroty robią tylko podobno się z nimi schodzi 1-3 miesiące ... no risk no fun jak to mówią. 50% wartość ceny nowego z OLXa także ... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martingg z tego co czytałem to zwroty na konto do 2 miesięcy, szybciej w postaci punktów do wykorzystania przy następnych zakupach (weźcie pod uwagę że duża część tam kupujących to handlarze regularnie korzystający z ofert). Jak pisałem w innym wątku 300eur za sida ultimate z szybką dostawą to była dobra oferta. Jak masz tracking to przyjdzie. U mnie dostarczało dpd. Co do nowego z olx to są szanse że też byłby z rcz, jak widzę sprzedającego z charakterystycznymi produktami (np. Raidon air 120mm 27.5 boost tapered - do niedawna w rcz za 19 (dziewietnaście euro), grupą NX (dostępna do niedawna "on stock" z korbą 170mm za 139EUR, kołami X1900 z bębenkiem MS i mocowanie tarczy IS (dostępne wciąż za 139EUR on stock) to mam przeświadczenie graniczące z pewnością że towar z tego samego źródła.

@TheJW

karawana jedzie dalej :) Niestety 20 dni roboczych RCZ (nie tożsamych ze zwykłymi dniami roboczymi) a nie on stock..

image.thumb.png.bb3eebe7a1f6ef0e0dfef107c6d49a53.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mareckiabc Select+ mają jeszcze tłumiki o słusznej objętości oleju i się nie przegrzewają jak Chargery RaceDay w SL Ultra. Są nieco cięższe. Poza tym w SIDach nie zmienisz skoku (tak samo jak we współczesnych Rebach). Zwykłe selecty (bez +) mają rozpadające się tłumiki (pokrętło luźno się obraca nie powodując żadnej zmiany, często występujące klikanie).

@w81 Być może coś poprawili w stosunku do zwykłych Selectów ale konstrukcyjnie nadal jest to samo.

Edytowane przez Dokumosa
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...