Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem okularki

Tripout Optics Endo z szłem Orange Fire i do tego klarowne szkiełki

Dziś

Jagwire zestaw narzędzi Elite Mineral Oil Bleed Kit
Jagwire Needle Driver
Jagwire narzędzie do przeciągania wewnętrznych linek i pancerzy w ramie
Jagwire obcinaczki do przewodów hydraulicznych Sport Hydraulic Hose Cutter

:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czcibor napisał:

Rękawiczki fajne,  3 sezon na nich śmigam i dopiero teraz zaczęły mi się przecierać, te wkładki żelowe są usadowione w idealnych miejscach, jak dla mnie.

Mówisz o tych co zalinkowalem i które kupiłem? Kurde ostatnio kupiłem marki Rogelii, wytrzymały o zgrozo 2,5 miesiaca i poprostu się tak zniszczyły że oddałem na reklamacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thomass13 napisał:

Mówisz o tych co zalinkowalem i które kupiłem?

 

Tak, o tych co kupiłeś mowa, tylko kolorystyka była bardziej pastelowa.

A przy okazji, miesiąc temu dostałem takoż rękawice Rogelli, i nie polecam tego modelu:

https://www.rogelli.pl/rekawiczki-rowerowe-rogelli-ducor-czarne/

3 godziny temu, Thomass13 napisał:

Kurde ostatnio kupiłem marki Rogelii, wytrzymały o zgrozo 2,5 miesiaca i poprostu się tak zniszczyły że oddałem na reklamacje. 

Możesz wkleić linka tych felernych rękawic, ku przestrodze innych ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Czcibor napisał:

Tak, o tych co kupiłeś mowa, tylko kolorystyka była bardziej pastelowa.

A przy okazji, miesiąc temu dostałem takoż rękawice Rogelli, i nie polecam tego modelu:

https://www.rogelli.pl/rekawiczki-rowerowe-rogelli-ducor-czarne/

Możesz wkleić linka tych felernych rękawic, ku przestrodze innych ???

To są dokładnie te rogelii PRESA. Nie rozumiem takie podejścia tej firmy do robienia tak kiepskich rękawiczek, ale jak marka chce sobie kopać doły proszę bardzo. Ja tej marki rękawiczek żadnych już nie kupię. Chyba od 100 zł albo wiecej materiał dopiero jest dobry na to chyba wychodzi. Oddałem na reklamacje jak do tego podejda zobaczymy. Raczej takie cyrki nie powinny mieć miejsca jak dla mnie. Jak na razie 51 zł jestem w plecy. 

https://allegro.pl/oferta/rogelli-presa-rekawiczki-rowerowe-orange-9381607858?snapshot=MjAyMC0wNi0xM1QwODowNzowMi4yNjZaO2J1eWVyO2FiNzAxNjQ1NTZkMDMyMzljNzI1MGFmZjY1ODk5ZWVlZTlmMmI4NGUzYjE5ZTE5NDE1YWI0ZmUxNjliNjVkZDc%3D

Edytowane przez Thomass13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy kask sobie zasponsorowałem

GIRO AGILIS - kurcze tyle tych kasków już miałem,  ( Rudy Project, Uvex, Alpina, Met, Boplight, ) gorsze, lepsze, ale jak tego GIRO założyłem to mi szczęka opadła. No RWELACJA jak dla mnie. Może go na mój łeb zaprojektowali bo dopasowany lepiej niż bloki w egipskich piramidach. Świetna regulacja, zgrabny i lekki. Jedyny minus brak siatki na owady, ale jestem w stanie to przeżyć bo reszta na plusie.

Buty SHIMANO SH-ME701SL1 - celowałem w buty typu Enduro. Okazało się, że nie są one tym czego oczekiwałem.  Ciut za sztywna podeszwa. Dla innych może to być plus, mnie się jednak trafiają dłuższe spacery gdy  bywam w góryach na MTB i taka sztywność nie zawsze jest wskazana. Design też taki trochę dyskusyjny. Poza tym jednak buciki bardzo fajne, udało się trafić z rozmiarem, chyba sobie zostawię.

BUTY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwila. Wszystkie rumaki w stajni są z wungla, więc zakupiłem klucz dymamo...dymano...no ten klikający. ;) Przekonała mnie karbonowa sztyca montowana w karbonowej ramie na klin rozporowy (nie ma opcji, żeby to wyczuć zwykłym kluczem).

https://www.bikestacja.pl/klucz-dynamometryczny-radon-1-4-2-14-nm-z-koncowkami-p-3501.html

Ciekawe, jak Bikestacja się spisze...średnio podobało mi się zamawianie u nich, ale nigdzie indziej nie ma, a popularny Mighty jakoś słabo dostępny i znacznie podrożał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...