Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2020 o 14:22, cervandes napisał:

Ale to nie jest ten Lidlowski.

A te z linku jaki podałeś bywają po 130 zł z wysyłką ( wysyła to jakaś firma z magazynu w Niemczech ), sam kupiłem taki w tamtym roku za tyle, a w tym roku brat kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaxCava napisał:

Ale to nie jest ten Lidlowski.

A te z linku jaki podałeś bywają po 130 zł z wysyłką ( wysyła to jakaś firma z magazynu w Niemczech ), sam kupiłem taki w tamtym roku za tyle, a w tym roku brat kupił.

 

Byłem w Lidlu, kupiłem stojak. Mam go pod wiatą, używam, wiem jak wygląda i jakiej jest firmy. Crivit to marka Lidla, tylko i wyłącznie. Na zdjęciach stojak wygląda identycznie jak ten z aukcji. Jeśli sprzedawca wysyła inny niż oferuje to jest to oszustwo, ale szczerze mówiąc nie wierzę w to. Masa pozytywnych opinii, dużo samych recenzji stojaka. Moim zdaniem wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cervandes napisał:

 

Byłem w Lidlu, kupiłem stojak. Mam go pod wiatą, używam, wiem jak wygląda i jakiej jest firmy. Crivit to marka Lidla, tylko i wyłącznie. Na zdjęciach stojak wygląda identycznie jak ten z aukcji. Jeśli sprzedawca wysyła inny niż oferuje to jest to oszustwo, ale szczerze mówiąc nie wierzę w to. Masa pozytywnych opinii, dużo samych recenzji stojaka. Moim zdaniem wszystko jest ok.

Kurde, to ja widziałem te Lidlowskie i one nóg nie miały rozkładanych na 4 strony świata, tylko te dwie najbardziej odległe były w linii prostej - tak, że można było go pod ścianą ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tylna lampkę, uchwyt na telefon i sakwy.

1108286380_swiatlotylne.JPG.e3ab849ffd00178f846227cfb7bb232f.JPG1613649234_uchwyttelefon.JPG.5a734d6e46ecabb7d0b74878be9f850e.JPGsakwy.JPG.5fc461e698ec111204880ef1613bed11.JPG

po założeniu rower przytył, ma już ponad 10kg ;)

Dodatkowo wymieniłem "chińską" opnę 700x35 która nie przetrwała nawet jazdy próbnej na Schwalbe 700x32

1653262549_schwalbeMarathonsupreme.thumb.JPG.d2fc5af2958b6d047a7ee5797d223191.JPG

Czekam na koniec kwarantanny i jade do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lukasdnb napisał:

suport FSA megaexo bb-9200 Ceramic,śnił mi się po nocach i wreszcie się trafiła promocja z ok. 800zl na niecałe 200zl,długo się nie zastanawiałem

Capture+_2020-04-02-00-05-47~2.png

Jakoś mnie nie przekonują ceramiczne, a też te aukcje widziałem. Token w bdb. cenie jest, a chodzi wyśmienicie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ! Wrócił @SoloTM :)

Cóż - pierwszy link na zdjęciach ma różne korby - jedno zdjęcie SLX drugie pewnie Deore i to na kwadrat. Ściema. Druga - 170mm

Potrzebuje HT - płaską korbę pustą w środku 175mm (najlepiej ze śrubami :D ). Chcę ją wysłać do Inpeak-u żeby mi zamontowali pomiar mocy. Najlepiej SLX bo wolałbym mieć oryginał ale to w sumie mniej istotne. Deorka (nie pusta w środku, nie płaska) się nie nadaje bo montują tylko na płaskiej.

https://allegro.pl/oferta/shimano-deore-xt-fc-m770-175mm-ramie-korby-lewe-8400122126 To by pewnie pasowało ale drogo jak diabli - po prostu nie chce tracić tygodnia lub więcej na wysyłki i montaż ale wolałbym nie rozbijać banku :) Ramiona od tych nowych korb nie pasują (kupiłbym z bólem) bo Q-factor czy coś tam a całego napędu zmieniać z 10x na 11x czy 12 x nie będę na razie nie wiedząc, czy jeszcze kiedyś wyjdę na rower przez to świństwo :D. No to musi byc SLX dziesiątkowe. Była fajna korba 36-22 ale się spóźniłem - miałbym w góry na wymianę.

Jak znajdę coś to zapytam czy pasuje bo mi się te modele mieszają.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...