Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Szybki update w sprawie RCZ. Sytuacja jest o tyle poważniejsza że dochodzą informacje o zainfekowaniu interfejsu płatności kartą (saferpay) na ich stronie. Zecydowanie nie polecam płatności kartą (nawet jednorazową) i  najlepiej wstrzymanie się od zakupów przynajmniej na kilka dni aż sytuacja się wyjaśni.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny prezent – tablica na narzędzia. Niestety nie było w komplecie usługi zawieszenia, dlatego musiała trochę poczekać, aż mi się zechce, a kolano pozwoli.
Blacha trochę wiotka, krawędzie nie pozaginane pod kątem 90 st., trzeba było podprostować, wieszaki przyspawane z tolerancją 2 mm. Poza tym, przy tej cenie, nie mam się do czego przyczepić. Trochę niestandardowe jest rozmieszczenie otworów, bo co 15 mm. Ale pasują jakieś chińskie zawieszki dostępne na Amazonie. Inne, niededykowane akcesoria, będę musiał trochę poprzerabiać.
Poszczególne formatki, żeby byłó sztywniej, połączyłem ze sobą nitami, w efekcie mam całkiem sporo miejsca na podręczne narzędzia – 2250x600 mm.

IMG20240122084546.thumb.jpg.53c22aa4dc048fca931a2094077fda07.jpg

Gdyby kogoś zainteresowało, to tu można zakupić. akcesoria-warsztatowe.pl

Edytowane przez Roballinho
  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Leży taka u mnie od dwóch lat, i czeka na zajechanie 10-51 ;)

Ostatnio kupiłem pompkę nożną SKS Airstep Digi - póki co, to nie jestem przekonany ani do pompowania, ani do poprawności wskazań (po dość długim dopompowywaniu 1.85 Bar)...  No i małe platformy Xpedo Traverse 9 - tu z kolei mniej pinów niż w opisie (12 zamiast 16 na pedał)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 letniego SKSa machanego mierzonego 3 miernikami (2analogowe i jeden elektroniczny) - odchyły od tego co pokazuje SKS w granicy błędu.  Za to mam inny z nią problem - wykonanie zaworu tragedia - trzeba ostro przycisnąć równo bez najmniejszego skosu - inaczej przepuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te digi to lipa. Siostra ma SKS Air-X-Plorer Digi 10.0 i  w porównaniu do sks-a analogowego i beto wskazuje inne cisnienia. Często  sam tez pokazuje rozne wzgledem siebie. SKS AIRWORX PLUS 10 fajnie działa.

Z platform z metalowymi pinami przerzucilem sie na platformy z plastikowymi bo mialem łydki poharatane 😂

Edytowane przez dfq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły i zakupy od Niemca.

- karbonowe koła szosowe DXC RD/FIFTY (brandowane Novatec R5)
- dętki Continental Race 28 Presta 42mm (2 szt.) - za 13,50 zł grzech było nie wziąć jak i tak musiałem zapłacić za wysyłkę ;)
- dętki Continental Race 28 Light Presta 60mm (2 szt.) - ok. 27 zł/szt., więc jak wyżej
- klocki hamulcowe Shimano G04Ti
- klocki hamulcowe Shimano K04S - jedne i drugie były sporo tańsze niż u nas, więc wziąłem na zapas

b24(2).thumb.jpg.d1905b41752af8e81da4b04016be9d33.jpg
b24(1).thumb.jpg.03e0e8baaab6c265afe465f2a3d006bd.jpgb24(3).thumb.jpg.a59fa9ec2d757e507715861d3c45e806.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2024 o 21:02, wr81 napisał:

Szybki update w sprawie RCZ. Sytuacja jest o tyle poważniejsza że dochodzą informacje o zainfekowaniu interfejsu płatności kartą (saferpay) na ich stronie. Zecydowanie nie polecam płatności kartą (nawet jednorazową) i  najlepiej wstrzymanie się od zakupów przynajmniej na kilka dni aż sytuacja się wyjaśni.

dzis zamowilem tam za 300e :D pozyjemy zobaczyc :D i tak zawsze do internetowych zakupów używam revoluta, którego doładowuje tyle ile potrzebuje więc mnie to lotto powiedzmy :) oby wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę taniego szajsu aby paździerz jakoś przetrwał obecną zimę:

- 3 pary używanych klocków od @il.ek.tro

- 1 para chińskich z radiatorkami (ludzie niby chwalą za taką cenę)

- 2x opaska na obręcz 29"

- okrągła, chińska zębatka 32t 104bcd

- dwie oponki CST 2,25" drut

IMG-20240124-035400.jpg

IMG-20240124-181733.jpg

Chińczyk mi coś tam jeszcze wysłał, ale to już wrzucę jak dotrze. W planie są testy taniego łańcucha 11rz od Ztto. 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uvexy 223 z amazona za 38.99PLN ( znalezione na  pepper.pl), stopniowo zastąpią porysowane trochę już  rockridery.

image.png.e3c74c9550dbaaf6cb1f44be692d43d9.png

W RCZ chyba zategowali infekcję na stronie. Newslettery też już płyną (Sidów brak w ostatnich dniach - @TheJW Ten sklep musi działać i (jakoś) działa; skąd by handlarze na olx i inne kleineinzeigen brali towar :)

@martinggKupowałeś z normalnej oferty czy z kodów rabatowych/newslettera? Jak towar on stock to w może miarę szybko będzie  (jak na to żródło tzn. tygodnie), jak np. 40 dni to już trzeba na spokojnie.. no i zawsze mogą odwołać ( a zwrot gotówki do 2 miesięct, szybciej w formie punktów). W każdym wypadku witam w gronie grających w ruletkę - każdy wchodzi na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wr81 kupuje amor akurat wleciał sid ultimate za 300e to długo nie myślałem. Był in stock normalnie. Wczoraj była manetka xtr za 50e pół dnia i nie było :) akurat manetka inny magazyn więc i tak mnie lotto. Pierwszy raz tam kupuje, zobaczymy. Nastawiam się na 3-4 tygodni, ale mi się nie spieszy 

Edytowane przez martingg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...