Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam do wszystkich kręcących dookoła Parku. W jakim czasie wykręcacie dużą pętle?? 

Ja dopiero zaczynam treningi i wyszło mi:

14 min 12 sek, avs 26,8 km/h przy zmierzonym dystansie 6,34 km. Dodam, że latam na szerokich oponach z agresywnym bieżnikiem.

 

Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałeś wzdłuż płotu zoo koło wejścia czy bliżej żyrafy?

 

aaaa

 i w jakiej godzinie bo w niedzielę po południu to pewnie z 30 min byś kręcił;p

 

 

Leciałem wzdłuż płotu ZOO. Czwartek ok. 18. Było ciasno na wysokości ZOO, ale nie było tragicznie. W niedzielne popołudnie park jest nieprzejezdny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli normalna duża pętla. Ja w tamtym roku na oponach 2,25" miałem najlepszą średnią 5 okrążeń równą 31,15 km/h, a max. prędkość na wysokości stadionu była 48 km/h. Oczywiście jeździłem sam. Jazda z kimś jest o wiele łatwiejsza, bo na zmianę można ciągnąć, a nie ciągle samemu pokonywać opory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,niezłe tempo na tej zjazdówce ;)Aż nie chce mi się wierzyć.Podjeżdżacie wzdłuż płotu zoo?Bo jeśli tylko zjazd,to ... To się nie liczy:)

 

Tempo super!! Muszę jeszcze poćwiczyć!

 

Zawsze wjeżdżam do Parku przy bocznej bramie do ZOO od strony ul. Złotej i daję w prawo. podjazd, potem długi zjazd, stawik, potem budki, brama zoo i czerwoną ścieżką w lewo do bocznej bramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze znajomym objechaliśmy trasę i czas wyniósł 11 minut 10 sekund, tempo było ostre, jednak troszkę tłoczno i przypuszczam że można było dojść do 10 minut z haczykiem. Odnośnie do kolegi, który przejechał 11 kółek ze średnią prawie 33 km/h - z takim wynikiem to wygrywasz wszystkie maratony na dystansie mini, a i na mega byłbyś w czubie, coś mi się nie chce wierzyć w to tempo, ale jeśli się mylę to przepraszam i powodzenia. Rekord chyba należy do mojego znajomego z teamu, który przejechał tą trasę poniżej 9 minut, a raczej bliżej 8 ( na szosie oczywiście ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skromnie...11 dużych kółek ze srednia 32,3 km/h na góralu(18kg) opona 2,3"

Max z górki 60km/h, pod górkę (ostatni odcinek) 40km/h

nie wierzę w te wyniki..zamiast tu pisać powinieneś teraz jechać na giro..jutro miałbyś czasówkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ja 2 lata temu tam z Bikerem się mierzyłem o ile dobrze pamiętam to miałem 11min 40sek ale może Biker potwierdzi bo ja już zapomniałem

Tak dokładnie tyle mieliśmy, fajnie się wtedy śmigało, ostatnio miałem 12m 34s. Coś się pogorszyło tempo, ale startowałem z postoju i spod bocznej bramy zoo. Pogoda inna, deszcz i wiatr hmm swoje to też robi, ale za to pusto było  :teehee:

 

Rekord chyba należy do mojego znajomego z teamu, który przejechał tą trasę poniżej 9 minut, a raczej bliżej 8 ( na szosie oczywiście ). 

na szosie w parku po tych dziurach, żal sprzętu

 

Jeszcze wszystko zależy czy z lotnego mierzycie czy z postoju oraz z którego miejsca startujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie była powtorka z rozrywki, dzis pękło 12 kółek 4 pod prąd a 8 w normalna stronę:) w sumie 77 km bo z małym dojazdem i srednia 31,07km/h miało pęknac 100km ale brakło paliwa w bidonie i lipa! Trza zacząć jeździć z dwoma butlami.

Jednak do formy z zeszłego sezonu jeszcze daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za koło było 18 kg? dlaczego zmieniłeś na połowę lżejsze, nie boisz się , że połamiesz? Na trasie w parku jest tyle dziur :) bardzo niebezpiecznie...

Wrzucasz te ślady z Endomondo, Sportstrackera?

Kross Sign, dokładnie 17,8kg ważył:) byl troche zmodyfikowany prze ze mnie:kiera 750mm miała, a opony ważyły 1kg sztuka! Zmieniłem bo po każdej ostrej jeździe nie bylo siły zeby go do mieszkania wtoczyc ;)

 

Odnośnie trasy to fakt czasami niebezpiecznie w tym tłumie ludzi, którzy wiecznie wchodzą pod koła, ale bezcenne jest jak zostawiasz w tyle na podjezdzie goniacego Cie "rasowego" kolarza...:)

 

Szczerze... Co to jest Endomondo, czy ten Sportstracker??? Cos mi sie odbiło kiedys o uszy, ale to chyba dla biegaczy jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...