Witam.
Postanowiłem dać drugie życie mojemu hornetowi z ramą 14stką z 2012 roku. Jazda mieszana nie jestem wyczynowcem , ale lubie schody , jakiś amatorski DH itp. , hopki to nie moja bajka. Szukam widelca w miare dobrych pieniądzach , używke. Doradzi ktoś coś wartego uwagi w granicach 400-500 zł ?