Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z kompletnie innej beczki. Wiecie może czy ktoś w Polszy ma taki kask na przymiarkę?

 

 

Miałem go przez chwilę zanim posłałem dalej. Na moim sporym baniaku leżał niczym grzyb na mario.

 

Co do Deadłuda to było pierwsze wrażenie (whaaat?!) ale teraz jak sobie przypomne demo Staszka to taki mikrofull może mieć jednak sens.

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pytanie z kompletnie innej beczki. Wiecie może czy ktoś w Polszy ma taki kask na przymiarkę?

http://www.planetx.co.uk/i/q/HEOOEND/on-one-enduro-mtb-helmet

58-62cm

 

 

Uhmm... Ale poprzednią wersję. Leży u mojej babci na Witominie.

 

Jak jestem w Polszcze to w nim śmigam. Miałem go na Stallovym...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Fajna niedzerwka z ogonem 420 (40c) i 430-440 (50c)

 

https://www.bikerumor.com/2017/02/14/new-option-in-stainless-steel-now-shipping-as-otso-warakin-hits-the-streets-or-dirt/

 

Firma zasię to Zbrojne Ramię Wilczozęba: https://otsocycles.com/pages/warakin

 

Otso_Warakin_Ultegra_Side_1024px_1024x10

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C'nie? Więcej info o dropsach by się zdało - wygląda na to że adapter pod hebla rusza się razem z osią/kołem. MIÓD! 

 

Tu w nieco inszej osłonce:

 

Tuning-Chip-3-Positions.jpg

 

 

CUDO:                                                                                                                                                                                        :wub:

Left_dropout_brake_side_1024x1024.jpg?v=

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet plastikowej osłony nie zdjąłem - potrzebna?

 

Jak masz dobrze wkręconą śrubkę od stopu to nie. Ale nie daję gwarancji ;)

 

 

 

Zastanawia mnie stabilność położenia osi w tych hakach. Nie będzie to się przesuwać, gdy się porządnie po korbie pociśnie np. na podjeździe i analogicznie przy hamowaniu?

 

Najlepszą odpowiedzią na wszelkie pytanie jest rysunek  :) w eksplodowanym widoku (uwielbiam tłumaczenia literalne są takie głupie)

 

Tuning_Chip.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewne prowadziłby sie do kitu? Zwróć uwagę że siodło już w tym rozmiarze jest cofnięte w zasadzie na maxa - w mniejszej ramie trzeba by mocno kombinować. Na przykład tak:

 

40493_2.jpg

 

:devil:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...