Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

thomasz tylko bez takichtutaj... Temat jest do tego przeznaczony coby mędzić, smędzić i spamowa w nim... No chyba ze pragniesz koniecznie własnego temata...

 

W sumie to jak mi się zdawa kolejny raz padamy ofiarami zestawienia światło sztuczne/resztki frejmsejwera/poblask od innego materiału. W dziennym świetle sterówka czysta, tutaj wyglada jakby zachodziła... A foty fotosklepem nietykane, bo ja niekumaty, a prosić moja białkę... To szybciej bym sie sam nauczył :icon_mrgreen:

 

Smar panie yarr najtańszy, teflonowy z Bikehuta:

 

13588457235_0dfabcf3dd_o.jpg

 

No na SSEC na razie jestem jedynym przedstawicielem Polszy - w zeszłym roku była naz para, Ona z Holandii, ja z JuKeja - takie my Polaki ;) W tym rokiu miał byc jeszcze Lord ale niewyjszło. Odrobimy Wespół-w-Zespół na SSUK Moze sie skusisz? Pierwszy weekend września...

 

No rośnie stajenka, rośnie i wiem ze ja się nieliczę :P

... ale liczą się moje Trójmiejskie Rezydenty z Błękitnym Gromem na czele :P

 

 

Co zasie tyczy paputa z tyłu to zostanę przy Ardencie. 2.4 cala zadowala mnie zupełnie, na siłę upchnałbym Twardziocha ale nie chce mi sie kombinować i mieszać. Za dużo napinki i kombinowania czy się nie będzie o tylny widelec ocierać jak mi sie lekko za mocno opona skompresuje...

 

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anarchy, @ivan podziękował. Patrząc na sprzęty jakie składacie to ja tu naprawdę jak ubogi krewny...

Skoro mogę, to wrzucę tu foty z ważniejszych etapów z dziewiczą jazdą włącznie :) mniam :)

 

Jak dobrze pójdzie i w robocie nic się nie ze&*a to jutro będzie po pryskaniu woskiem.

Wszystko już oblookałem i powinno mi wsio zagrać. Czekam jeszcze na dostawę gratów z planety X. 

 

Jedynie co mnie trochę martwi to ilość farby na gwincie suportu. Jak sobie z tym poradzić nie mając gwintownika? Obawiam się, że bez usunięcia farby suport się tak gładko nie wkręci.

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Problem polega na tym że żona na amleuniowym rowerze jeździ i bedzie wstyd i wiocha


Problemu raczej nie ma, bo:

1. to typowo męska impeza
2. amelinium ma zakaz wstępu

3. no chyba, że Prezes będzie jakieś ustępstwa robił, ale mocno w to wątpię ;)
_________________________________________________________________

Kitayowa Choroba Grubolowa - czyli podsumowanie taipejskiego szoł:

http://www.bikerumor.com/2014/04/02/taipei-show-round-up-fat-bikes-are-big/

Taipei-Show-Fatbike-Round-up-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu raczej nie ma, bo: 1. to typowo męska impeza 2. amelinium ma zakaz wstępu 3. no chyba, że Prezes będzie jakieś ustępstwa robił, ale mocno w to wątpię

 

 

No i problem rozwiązany :)

 

A to to  w tym pomarańczowym miejsce na zapasówkę ?

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się fajnie robiiii...!!! 2014 - Rokiem Nietypowych Premier!!! Jak tak dalej dobrze pójdzie, to bedziemy mogli dorównać kolegom z fińskiego forum. :)

 

 

 

Po przejrzeniu ułamka tegoż forum, dwa wnioski:

1. fińczyki trzymają się mocno,

2. dorównamy im równie szybko jak zbudujemy nad Wisłą drugą Japonię.

 

Problemu raczej nie ma, bo:

 

1. to typowo męska impeza

2. amelinium ma zakaz wstępu

3. no chyba, że Prezes będzie jakieś ustępstwa robił, ale mocno w to wątpię ;)

_________________________________________________________________

 

 

 

Chodzi zapewne o to, by uniknąć podobnych ekscesów:

4147274052_cdd4dceaf1.jpg

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Hmmm....ciekawym czy te końce tylnego widła "wpuszczone" tak wysoko w górną rurę coś dają, czy to tylko estetyczny zabieg?

Jeżeli po drodze "zahaczają" spawem o podsiodłówkę to zdecydowanie poprawia to sztywność boczną ogona, jeżeli nie to poprawia.. elastyczność we wszystkie możliwe strony ;) 
A ja sobie gdybam jak by się tym pędziło/jechało/człapało* na szerokich, bezkresnych szutrach USA...

* niepotrzebne skreślić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przy dobrych wiatrach za 2 tygodnie po trojmiejskich laskach będzie sobie śmigał tłuścioszek od One Ona (chyba , że koncepcja z tłustym przodkiem wygra i romet dostanie 4 cale z przodu) 

 

Hell yeah!!! Kibicuję jak smok, niezależnie od wyniku ostatecznego.

 

 

A tak przy okazji... Nie pierwszy raz Prezes poruszają temat Paprykarza przytacza date 2015... Czy to znaczy ze w bieżącym roku impreza nieprzewidywana? Jakas karencja czy dajecie terenowi odpocząć?

 

 

I taka sugestia, coby przesunąć może termin bardziej na poczatek paździerzownika... I dnia wiecej i pogoda może być jeszcze przyzwoitsza niż pod koniec paździa na początku listopadnika...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...ja nie wiem co z tym 2015 mi się kiełbasi, muszę podejść do Działu Marketingu i Wody z Mózgu i opieprzyć kogo trzeba.....
Spokojnie - będzie 2014 - ani Ekolodzy ani Proboszcz nie widzą problemu w Masowym Ataku Żelaza tej jesieni (roku 2014). Co do terminu i tego co by było ciepło słonecznie i czysto, złocistą Puszczą zapachniało..... no cóż, mamy chyba odmienne zdanie ;)
ale i tak to pogoda sama pokaże co nam zgotuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A ja myślalem, że Ty tak piszesz bo SP2014 już rozplanowany i rozpisany, a tylko nad 2015 się zastanawiasz. :D

A co by jeszcze zapachu jesiennego Paprykarza nie wywoływać, a pozostać w temacie stalovvych imprez: Marinowy Klunking 1979 (z Gary Fisher'em i Charllie Kelly'm w tle) ;)

Pełna relacja na mtbr.

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 Co do terminu i tego co by było ciepło słonecznie i czysto, złocistą Puszczą zapachniało..... no cóż, mamy chyba odmienne zdanie ;)

ale i tak to pogoda sama pokaże co nam zgotuje

 

 

 

Nie mówie, że tam odrazu ma być sierpień, ale nieco, ciutkę wcześniej niż w ubiegłym roku... Zawszeć to przyjemniej z lekka odkuwać błoto a nie odstawiać drugi zestaw spodni do ogrodu ;)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany ale mi ulżyło. Straszył mnie ten 2015. Czy lista stalowych odszczepieńców jest zamknięta? Bardzo chciałbym odwiedzić resztę staluchów i pogawożyć na temat losów Sekcji Terenowej Polskiego Ruchu Jednobiegowego.

Żeby nie oftopić to muszę nie tyle pochwalić się co zrzucić z siebie ciężar. Odkryłem w warszawie w jednej z klimatycznych pracowni rowerowych cudo na dwóch ogromnych kołach! znalazłem fotę w necie i jestem na 90% pewien że to ten model. Mój kumpel pracuje w tym miejscu i opowiadał o wrażeniach z jazdy. podobno nie można tego porównać z nichym innym na czym dotychczs jeździł :) krawężniki miękną i zapadają się pod ziemię a dachy samochodów zniżają się do poziomu piwnicznego okienka. Prędkości są ponoć niesamowite.w linku rower z neta ale na pewno to to, tylko jakiś kolo wlazł w kadr.

 

http://tingilinde.typepad.com/.a/6a00d83451b54669e2013480bdaafe970c-pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , żę coś sie u nas w kraju ruszyło. Śledze ten wątek ( i rometowy) od samego początku i cieszy fakt , że coraz więcej fotek prezentuje rowery użytkowników , a nie foty z targów.  

 

Wracają do roweru wygląda jak zabawka z lat 60 tych w rękach rudego kojota;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.. to jeszcze w temacie Wielkojajecznych, były już na tej stronie GrandeMosterro, był MegaEleganto a teraz czas na OgromoGooralo ;)
(ale po co mu ten lefty  i podsiodłówka canecreeka z przodu za cholerę nie wiem..)

Keener 36"
keener-1.jpg


ps:  bobbudowniczy - lista jak najbardziej otwarta, ale żeby nie robić przedwczesnej burzy w szklance wody napomknę tylko, że są całkowicie poważnie rozważane pomysły wprowadzenia ... ograniczonej liczby  uczestników...
@Adamos - wszystko prawie zapięte na ostatni guzik, czekamy tylko na  potwierdzenie samolotów z Moskwy do rozbijania chmur oraz daty przyjazdu IRON Maiden ;)


 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...