Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

jak ostatnio YARR TŁUMACZYŁ PREZESOWI NA PRIVIE jakieś zawiłości techniczne

e tam tłumaczył, skończyło się na raptem trzecim wykresie zależności składu stopu i topnika na naprężenia wtórnedla ruru o przekroju 25,4-34,9 i zgłupiałem do reszty :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo sniegu w Rzeczce jest snieg, nie ma argonu, jest tylko moj rower, jezdzi sie na deskach ktore oz grozo nie są z drewna,i nie ma ekipy nastu cyklstow, szkoda ze nie mam fata ani kolców...

a full moze jest ołfull, ale wystrczy na nim sie pokrecić po bajk parku chwile zmieniajac kąt główki zeby wyrobić sobie zdanie a rower tak wykonany wiadomo ze nie jest do nabijania kilometro skoków i katacji agesiwnej, konceptpruchno bajk

 

Yarr Twoja wlepka jest w Spiskowcach Rozkoszy w kibelku a kafelku :) fetor fetish is not hand made, its ass made, but real bikes are handmade :)

czy poza instagramem julii chudarowers, moge dostac na pryw Twoj insta ram pelen ram,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanku mój drogy żyjesz ty dyć? Ckni mnie się za twym bladym licem!

 

Marco! Ty wandalu jeden już ci nie dam żadnej naklepki. A żeby wysilić twoją istotę szarą to, jak popatrzysz na tę nalepkę i wpiszesz w przeglądarkę internetową to co na końcu napisane to trafisz na stronę z której na mojego instagrama bardzo blisko. To się zresztą tyczy wszelakich zainteresowanych i dociekliwych ;) .

 

Wooj jak najpierw mnie napoicie samogonem z dobra zagrychą to i śniegiem się dam natrzeć. Hm może być też twoja nalewka. Osz właśnie przypomniałem sobie jej smak. 

 

Rozbrajacie mnie potwory. :D Ciśnienie zeszło.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlepka była tekstowa, absolut liter z niej wyziera, z kontrapunktem na handmade, skupiającym się w słowie  fetish. Jest miła w dotyku i cudownie odciągać ją z folii zabezpieczającej. Długo szukałem  dla niej miejsca gdzie cieszyć będzie oczy a faceci bedą łapać swojego handmejda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do miętoszenia mam co innego, nawlepka leżakuje w encyklopedii między hasłami feta i fetysz ;)

 

Zaraz zapodkleję raz jeszcze, bez znaka B-2, może się ukaże...

 

 

...EDit: wygląda na to iż widać?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza próba zrobienia Dingulara nieudana. Piasta 135, jajopace z offsetem i jeszcze na dokładkę adapter 104bcd na pająk tez z wymuszonym offsetem to jednak juz za ciasno

 

ok, w końcu dinglespeed działa. Założyłem zębatke bez offsetu 34z jajopace od Banless (polecam!!!) i wszystko smiga jak należy. Tu również słowa podziękowania dla Trybo za adapter pająk-104bcd. Już nie muszę jeździć fullem w góry :)

 

jmENgqM.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siodło dalej zjeżdżalnia, taki duży chłopak a nie nauczy się! ;)

 

na podjazdy nie muszę siadać na czubku nosa ;)

 

wincy fotek napędu z bliskości plz

 

ok, zrobie

 

no genialne w swojej prostocie ;-))) Da się ogarniać ręcznie bez luzowania mimośrodu???? 

 

oczywiście! wystarczy zdjąć koło ;)

 

Bo to takie niewygodne :P

 

Niedomówiłem. W warunkach zimowych nie muszę jeździć fullem w góry. Cośtam ten + daje, niewiele, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marku tu nie o czucie chodziło, trzeba czytać opisy ;) "Jon designed his so you could unbolt the rear triangle from the front, making it easy to travel with."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...