Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Moje 5700 jest po prostu słabe. Rower Rose (Redbull) linki prowadzone wewnątrz bez pancerzy. Już to mocno upośledza działanie tylnej przerzutki. Puszczone całkiem pancerzem poza ramą jest trochę lepiej, dalej nie idealnie. Po prostu w środkowym zakresie kasety gdy chcę wrzucić na lżejszy bieg trzeba to zrobić mocno z wyczuciem, nie wystarczy usłyszeć klika - przerzutka przesuwa się za mało o te kilka mm i trzeba często mu pomóc. Hak prosty.

 

No to ja nie wiem...

 

U mnie pancerze też nie są ciągle, bo na górrurce mają linki na wierzchu. Chodzi jak burza, żadnych zawahań, żadnych wyczuć i rąk zegarmistrza nie trzeba...

 

Może felerna nieco sztuka?

 

Jak się przesiądę na Rivala (chyba...) to dam znać jak wychodzi przejście na sramolca...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Maciej aka Maciejas wspominał mi na prywatnym ale oficjalnie nie mogłem tego znaleźć. Aż tu nagle jep! na twarzoksiążce takie info:

"Stooge MK3 news! The new fames are currently being produced but in the meantime here's a quick rundown. First off, 2 sizes, an 18 and a 20 (23.5 and 25 ETT). There'a a fair few changes this time round too - 44mm headtube, tapered steel fork, fatter downtube, slightly fatter top tubes, and the chainstays have been shortened from 445mm to 430mm so its going to be a bike that likes to have its nose in the air and ditto will be really kind on the wrists. Clearance is based around a 27x3 rear tyre but it will also take a 29er rear/29+ front combo. Colours - Plum Crazy Purple is back, then we have a mid pastel green, and finally an orangey yellow, though i'm prone to changing my mind at the last minute. ETA is still on course for Spring, i'll know more in due course. Really looking forward to getting one of these built up, i think its going to be the closest i've come to building a rigid bike without limits. Big thanks to the people who've been in touch about this, i do appreciate your patience and aim to please in the not too distant future"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stooge MK3 news!
 

Będzie też FAT Stooge, z podobną geometrią, tylko mieścić ma 4" gumiaków. Jest już prowadzony w tej chwili pre-order, podobno potem będzie drożej. W dwóch rozmiarach. W ogóle nie ma być tego dużo, więc jak ktoś coś.... Polecam Stooge'a jako takiego - geometria w punkt, wykonanie pierwsza klasa, no i szacun na dzielni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te naświetlone oczy ;-) Brawo dla Toma.... gość nie odpuszcza a spawanie ram dalej go rajcuje - powrót do korzeni.

 

woojj

On nie spawa tylko lutuje a przy lutowaniu nie wystepuje zjawisko wydzielania  UV aż w takim stopniu jak np przy spawaniu łukowym czy nawet spawaniu gazowym.

Wiem, że to subtelne różnice ale tak jest. Jeśli ktoś by stale lutował bez okularów to faktyczni można sobie popsuć wzrok ale incydentalnie nic sobie nie zrobisz.

 

A ten pan to Andrew Denham, który uwierz mi wie co robi. :)

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...