Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Łe, łatwiej wyłapać ewidentne dzwony, połamane/pokrzywione ramy.

Koszt wtopionej kasy w ewentualną wymianę podzespołów też mniejsze niż przy autach.

Natomiast pozostaje obawa, że rowery zaczęły swoją podróż do naszego kraju od nożyc do cięcia drutu.

Oby było jak Mateusz30 pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Taki facik znaleziony przez googla.

Wydawa mie się, że realizacja zdjęcia ze starszym Panem w kaszkiecie jeżdżącym na preFacie (był tu wrzucany... ze dwa razy chyba ;) ), bo chyba nie oryginał :)

b11cbf988fbe3fb38e17234415d8b0a3.jpg

Nie mogę kurna znaleźć twórcy tego dzieła. Jakby ktoś, coś to proszę o info, choć na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, łobuzy nam zabrali forum fatbike'owe więc tutaj zapytam. Ktoś może mi zmierzyć średnicę zewnętrzną koła fatbikowego z oponą 26x4,8" (lub którymś podobnym, chodzi o te większe niż 4,0")? Bardzo by mi się przydało tak na już. Wyjdzie około 770 mm. Tak samo szerokość wewnętrzna tylnych widełek tam, gdzie opona jest najszersza - ciekaw jestem, czy to jest więcej niż 140 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam! Tu tylko biedafaty na 4" :)

 

Bułka ma już focha i domaga się wincyyyj, a ja biedny się głowie czy wypruć sobie żyły na Beisties (4.6) czy może porobić sobie tylko sznyty na Buldożera (4.7) 

Najgorsze jest to, że nie wiadomo czy całość minie łańcuszek :/ 

 

PS.

Może to pomoże

http://45nrth.com/files/pages/13193_45N_Tire_Geo_Update_V3.pdf

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z beki ćwierćfatowej czyli dylematy emeryta po spotkaniu z Krossem :/
Czy ktoś lepiej szukający odemła znalazł w necie realne szerokości niemiaszków Rocketa i Nobbego 2,8 i 3,0? Zdjęć dużo, nawet rowery jeżdżą ale jak na razie nie znalazłem nic.
Dla Panasów Nimbli 27x3,5 znalazłem szerokości 73/76mm na wtb45mm, wersja 29x3 na obrączkach 30mm 69mm.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z beki ćwierćfatowej czyli dylematy emeryta po spotkaniu z Krossem :/ Czy ktoś lepiej szukający odemła znalazł w necie realne szerokości niemiaszków Rocketa i Nobbego 2,8 i 3,0? Zdjęć dużo, nawet rowery jeżdżą ale jak na razie nie znalazłem nic. Dla Panasów Nimbli 27x3,5 znalazłem szerokości 73/76mm na wtb45mm, wersja 29x3 na obrączkach 30mm 69mm.

 

 

Szmatławe Shwalbe? Tfuuuu!!! :)

 

TrailBoss 3.0

 

http://www.wtb.com/products/trail-boss-3-0

 

na obrączce 45mm (Scraper) ponoć ~74.42mm

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ishi, jak bym chciał wtb zostałbym na tym co miałem pod tyłkiem weekend temu, pomierzone, poważone..tyłka bym nie zawracał na forum...Nie pytam wróżki o radę, nie pytam jak dociążyć przód bitumem bo za bardzo podskakuje :D pytam o konkret.

a "szmatławe schwalbe" to chyba tekst zastrzeżony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...