Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A czy 110x20 na 15 czy 100x15 na 110 to pewnie kwestia dogadania i pokombiniowania...   Skoro na MTBR są adaptery piast 135mm do Bluto, czyli 15x150 to bym raczej spokojnie kombinował i ewentualnie odkładał pensiki na amora.

 

zgłoś się do szweda

http://hellore.se/experimentalprototype/

 

co prawda mnie trochę olał, bo zębatka była zbyt prosta, ale twoje zlecenie pewnie go zaciekawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież już Uzurpator takie cosik wykombinował na forum EMTB pod 4 śruby jakiś czas temu.

 

Chcę tylko zobaczyć aluminiowy bębenek po dołożeniu np. 44.

Bez przynitowania do kasety czuję że długo nie wytrzyma, pomijając kombinacje ze zmieniarką aby jakoś to pracowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to zestawienie. Podejrzewam, ze czupaczups bedzie bardzo zbliżony do chronicle, szkoda, ze niedostępny. Dwa dni temu udało mi sie kupić dwie sztuki chronicle w wersji 120tpi exo na nextdaytyres :) będę musiał to cholernie żółte logo maxxis jakoś przeżyć...krampus frameset dotarł wczoraj, teraz tylko czekać na resztę gratów i znaleźć czas aby to poskładać.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj koleżka ogarnia Czupsa i wspomina o różnicach względem Twardziocha, Vee i Maxiora. Sam również gałkowałem te Kroniki na nextdaytyres, a Trax'y z kolei pojawiły się u CharlietheBikemonger.

 

A z Krampusem zaskoczyłeś, którego wziąłeś - zielonego czy czarnucha? Też poszedłeś w Lardża?

 

 

 

będę musiał to cholernie żółte logo maxxis jakoś przeżyć

 

 

Dokładnie o tym samym myślałem - są specjalne markery do opon, można próbować maskować tą żółć...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozwazalem te trax fatty od charliego, ale jednak chronicle chyba bardziej universalne. Wziąłem zielonego lardża, ett tylko 5mm dłuższa od fortitude, wiec powinien pasować jak ta lala ;)

Tez masz krampusa ? Nic sie nie chwaliłes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwaliłem się w rometowym kilka stron wstecz...też zielony lardż :)

 

Czytając te wszystkie recki o gumach 29+ dochodzę do wniosku że Kronika i Czups to jedyne opcje jakie obecnie wchodzą w grę...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo ;)

 

Różne przekazy twierdzą że się da upchać grube 650b w miejsce 29era, ale ja nie próbowałem więc wolę nie doradzać... gdzieś widziałem fotę mierzącą tylny trójkąt pod koło 29" i 650b+. Jak odszukam tak podkleję!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Smaczne ;)

A teraz poważnie: czemużeś tą brzozę taskał?

Sześćdziesiąta miesięcznica już dawno minęła... :)

 

Poratujcie: nie za krótko?

Najmniejsza:

oPHeVGQ.jpg

i największa koronka:

2vLBmMW.jpg

 

Co jakiś czas pojawiało się przeskakiwanie na najmniejszej koronce.

Kalkulator wskazywał 108 albo 106 ognow. Na fotkach wyżej 106 a skakało na 108 :)

Przetestować w terenie na razie nie mam jak. Ostanio pedałuję na bc-1700 (zrobiony ze stali i plastiku ;):D ).

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A teraz poważnie: czemużeś tą brzozę taskał?

...żem taskał (taszczył) z miejsca gdzie drwa rąbią na polanę, gdzie źdźbła nie znajdziesz bo ludzie wypalili. 
W packmanie był majowy kocyk i karimat stąd tak mało drzewa wlazło.

Co się tyczy napędu - a śrubka B dobrze wyregulowana? Może przerzutka za bardzo "odsunięta" od jedenastki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...