Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
* * * * - 7 głosy

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania

650b

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1165 odpowiedzi w tym temacie

#1161 PeGie

PeGie

Maniak

• Użytkownik
  • 504 postów
  • Imię:Piotrek

Napisano 08 marzec 2017 - 15:16

Trance poszedł w odstawkę. Po ostatnich zawodach w Baligrodzie nabrałem ochoty na coś więcej i tak oto spóźniony Święty Mikołaj, dostarczył nową furę :)

Jeszcze przed pierwszym wyjazdem zmieniona korba na FC-m825, zębatka na 34t NW od dartmoora, manetka sztycy na Woolftooth (ispec II), pedały na HT AE02

p5pb14358260.jpg

p5pb14358275.jpg

p5pb14358262.jpg

p5pb14358263.jpg

• 4

moje filmidła: Wisła, Kouty&Rychleby

Reklama

Reklama

#1162 Qbek84

Qbek84

Pro

• Użytkownik
  • 185 postów
  • Imię:Jakub
Garaż Rower

Napisano 08 marzec 2017 - 15:27

No no no... dwa lisy po lesie harcują :)

• 0

#1163 Qbek84

Qbek84

Pro

• Użytkownik
  • 185 postów
Garaż Rower

Napisano 12 marzec 2017 - 23:22

No i nastał ten dzień sobotni kiedy zatrzymała się Ziemia i odebrałem stary rower z nową ramą :)

Poprzednie enduro kiepsko skończyło, brutalnie przepiłowane przez serwis :(

Nastała era węgla, Öhlins'a i schowka na graty w ramie :D

Z racji nowych rozwiązań konstrukcyjnych szarpnąłem się na sztycę (Kind Shock) z wewnętrznym prowadzeniem przewodu i musiałem poskładać nowe tylne koło, bo rama ma BOOST'a.

Foty z dzisiejszego wypadu w okoliczne lasy by zaznajomić się z nowym sprzętem.

Jeszcze zostało parę rzeczy do poprawy, m.in. kosmetycznych jak wymiana naklejek na Pike'u.

foto2g9ck02.jpg

foto3gizjwh.jpg

• 6

#1164 MartinH

MartinH

Master

• Użytkownik
  • 1584 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 13 marzec 2017 - 11:18

Patriotyczne malowanie, fajne są te Spece, tylko w nowych z cenami poszli mocno w górę, a z drugiej strony potrzebuję coś uniwersalnego :)

• 0

Niebieska Barania i czerwony do Węgierskiej Górki. Beskid Śląski 26.09.2016 -> https://goo.gl/photo...6aEL4A3LevBrTU6

Beskidy -> https://picasaweb.go...666108479221380

#1165 PeGie

PeGie

Maniak

• Użytkownik
  • 504 postów
  • Imię:Piotrek

Napisano 13 marzec 2017 - 15:51

Bardzo ładny rower. Ciekaw jestem jak ten SWAT się sprawdza i czy to ma w ogóle rację bytu?

• 0

moje filmidła: Wisła, Kouty&Rychleby

Reklama

Reklama

#1166 Qbek84

Qbek84

Pro

• Użytkownik
  • 185 postów
Garaż Rower

Napisano 13 marzec 2017 - 16:25

@MartinH
Biorąc pod uwagę Cambera i Enduro - Camber był bardziej uniwersalny. Wiadomo - w dół na Enduro można wymiatać do woli, ale na całodniowe wyprawy po górach na Camberze było przyjemniej. Po informacji, że dostanę nową ramę miałem nawet myśl by sprzedać Enduro, ale jak się dowiedziałem, że dostanę praktycznie wersję S-Works i pojawił się kupiec na Cambera, postanowiłem ten sezon pobawić się nową zabawką. Natomiast po doświadczeniach z tych dwóch rowerów jakbym teraz miał coś kupować dla siebie i swojego stylu jazdy (całodniowe wypady rowerowe, nie jeżdżę w zawodach i po bikeparkach) wybrałbym coś na kole 29" z nowoczesną geometrią ze skokiem 120-140mm - pewnie Stumpjumpera.

@PeGie
SWAT - po zdjęciu pokrywki jest cała przestrzeń rury do wykorzystania. Prawdopodobnie wrzucę sobie tam jakieś podręczne graty typu multitool itp. Podręczne jedzenie w stylu batona albo banana tylko niezbyt wygiętego :)

• 0

Reklama

Reklama