Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Eee tam, zaraz tam trzepak górą. Lekki sloping, jak u mnie. ;)

Zresztą wiesz dobrze, że ja Ci życzę 36 różnych wersji, z wyborem dowolnej tkaniny i customizowanymi kolorkarmi nici. :)

PS. ślij tego prototypa, to zobaczymy co i jak. I nie zapomnij o naklejce. :P

2z5oxog.jpg
33x80fp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no Tobie Adamos przydało by się co nie co bo nie mogę patrzeć ;)
już sam nie wiem czy na ten wór czy na ten plecak  :wallbash: 



ps: gdyby to fr działało na innych zasadach mógłbym wrzucić tutaj torby i przepuścić przez Wasze sito wątpliwości i uwag
zawsze w grupie ktoś mógłby wychwycić coś czego przypadkiem nie przemyślałem 17 razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

No ale link to takiej "tablicy" do naniesienia uwag (jak było z Pacmanem), to chyba możesz tutaj wrzucić?

 

Dito :thumbsup:

 

27.5+ od Gienków... Smolił wideł, bo można podmienić, ale mufa suportowa PF??? Zaczęło sie cięcie kosztów :verymad:

 

Co do żwirożera to ja nie kumam o co Wam chodzi? 3 bidony są? Są. Kapeć 2.1 z klockiem wejdzie? Wejdzie? Przypominam, ze ostatnio 45c jakoś wam w zupełności wystarczało, a teraz 53c za mało? To ma jeździć nie tylko po szutrach przypominam... Błotniki, bagażniki, nawet korbę z młynkiem 28T i kasetę 11/36 wsadzili...

 

 

... a ja tymczasem uzywajac dejofa złożyłem wizytę Kudłatym Krowom w Rother Valley Country Park.

 

16663233635_53cff34bd1_c.jpg

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ishi, nie marudź tylko wyjmuj kabonę na stół...
 

 

W kwestii pompek to ostatnio się wściekłem na swoją graciarnie i wyeksmitowałem wszystkie (działające i nie działające) pompki z mojego inwentarza!

 

Został zestaw minimum: Lezyne (na ramie) i  airstation Black'n'Decker (w domu).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzony Dżoł nie ma zbyt dobrej pasji w naszym warsztacie - ostatnio apdejtowany model wciąż ma problemy z uszczelką obok manometru. Objawia się to zastopowanym podaniem powietrza do wentyla któe skutkuje "odbijaniem" rączki i ciosem na szczęnę jak się który zbyt mocno pochyli na nim. Dystro ma zapasowe części które wydają się uzdrawiać pomnianego Joe. Wcześniejsze wersje działały w warunkach warsztatowych conajmniej dwa lata...

 

Marudzenia ciąg dalszy: Pepikowy Grizzly u mnie skreślony ze względu na konieczność demontażu przewodów/ponownego zalewania przed montażem. Nie ma problemu jak kto zapoda heble i zapomina o bożym świecie, ale co z tymi którzy wciąż nieustannie kombinują/zmieniają części? Poza tym cacy...no, poza geo może ;)

 

 

...a z własnego podwórka: lisek zakwitł na przedzie HaeL'a i stwierdzam iż nie wracam poniżej 2.4" :D  Nieodczekanie moje na szersze obręcze oraz Dirt Wizzard'a...

 

IMG_2055.JPG

 

 

POZDRo-:ver


p.s.: 780mm kierownika już nie straszy jak onegdaj...ale kilka razy się zdążyłem zdziwić jak mało miejsca mam na fisiowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...