Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Rafał87 napisał:

chyba najgorsze rozwiązanie jakie można zaproponować do garażu

Możesz doprecyzować dlaczego jest takie złe? Bo przy zastosowaniu chłodniczki EGR można nawet pod to podłączyć normalny grzejnik, opcji jest wiele, i moim zdaniem opcja spalinowa wyjdzie taniej niż nawiewnica, w pracy mamy taką 9KW 400V i ta robi z licznika śmigłowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 11:49, Semtex napisał:

Zastanawiam się jak to się potoczy, czy fail ratio na bezprzewodowych może być większe niż na kablach, zakłócenia, etc. Sam mam SRAM AXS GX + AXS Reverb, raczej do przewodów nie planuję wracać, ale heble to już inna para kaloszy!

Mam nadzieję, że nikt z poważnych graczy tego nie podchwyci.

Nawet pomijając kwestie przewodów bądź ich braku, to największą wadą jest brak czucia hamulca. Musieli by dodać jakiś mechanizm force feedback, a to dodatkowe obciążenie, dodatkowy pożeracz prądu.
Druga duża wada, to baterie, kolejne o których trzeba pamiętać, żeby ładować.

Jak na razie widziałbym to w elektrykach, gdzie jest centralna bateria, z której można to zasilić. No i raczej jako wspomaganie, a nie sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gwoździami, a wkrętami, ale z całą pewnością błotnik zabezpiecza tu przed przypadkowym zahaczeniem o spodnie. Na filmie wyraźnie widać, że są to opony "samoróbki", gdzie wkręty (pewnie takie do drewna, z ostro zakończonym końcem) wystają po kilka milimetrów, a wystająca cześć ma dodatkowo jeszcze fragmenty gwintu, czyli kolejne ostre krawędzie. Taka konstrukcja bardzo dobrze zachowuje się na ubitym śniegu, a wszyscy którzy twierdzą, że kolce na śniegu nic nie dają mogą teraz zrewidować swoje poglądy. 

Ja używam takich opon już  od ponad dwudziestu zim i wiem co mówię. 

Wkręt do drewna i blach 4,2x16 mm Koelner WF 1000 sztuk (WF-4216) • Cena, Opinie • Gwoździe, wkręty, śruby, kołki 14843587672 • Allegro

Edytowane przez marvelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...