Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

14 godzin temu, pitu napisał:

Ten akurat filmik "rozgrywał" sie na przestrzeni ok.10km. Przejechanie tej dziesiątki i filmowanie zajęło mi 6 godzin. No ale materiału było o wiele więcej. Tylko trzeba było to później ciąć i odrzucać. Większość klipów nigdy nie ujrzy światła dziennego, że się tak wyrażę.

Coraz bardziej mi się to bajkpakerstwo podoba :D

Ja jednak bardziej lubię jeździć :)

Filmik polubiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pitu napisał:

Miłego oglądania.
Nocka na lokalnych górkach
 

Znakomite ujęcia, rewelacyjnie zmontowane. Podoba mi się, że wykorzystałeś również te momenty, w których jest jakiś potencjalny błąd (np. kiedy kamera się przewraca). Ekstra film, dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12/17/2017 o 13:05, pitu napisał:

Jako, że ostatnio temat jakby trochę zwolnił to pozwalam sobie wstawić mój pierwszy (bardzo oszczędny w formie i treści) "film drogi" ;)
Uwaga. Nie ma ujęć z drona! :D
Miłego oglądania.
Nocka na lokalnych górkach
 

Super! Ja nie mam zdrowia ustawiać gopro i nawracać żeby się "nakręcić". Tym bardziej gratuluję :)

Fajna, spokojna muza - 100% dobrana w klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś koszyk od chińczyka "albobabyszybko" z małą prowizją czy azalisz polska dobra robota? Bo cena taka dość robocza... na świecie drogie są takie koszyki? Jakoś nie wpadłem dotąd na taką chuć by kupić, nie zna się dnia ani godziny kiedy potrzeba najdzie niczym kaprys...

A bardzo się pyli bagaż w tym miejscu zawieszony? Czy np ustnik bidonu na widelcu jest dużo bardziej w piachu niż wtedy gdy jest normalnie w ramie? Testowaliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, itr napisał:

nie zna się dnia ani godziny kiedy potrzeba najdzie niczym kaprys...

Można zrobic samemu, szlak przetarty :) http://singletrackworld.com/forum/topic/diy-anything-cargo-cages

1 godzinę temu, itr napisał:

na świecie drogie są takie koszyki?

Na przykład takie: Salsa Any Cage $30 Blackburn Outpost Cargo Cage $25. Istnieją zapewne tańsze ale nieznaju.

 

Pozdr,

zuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrutnie wystają mu skrzydełka. Temu koszyku. Zwłaszcza dolna płetewka sprawia wrażenie, jakby miała zahaczać o cobądź, kiedy koszyczek niezaładowany. A kto na fizyce nie spał, ten wie, że im dłuższe ramię, tym mniejszą siłę przyłożyć trzeba. Wieszczę gięcie - konkurencja jest bardziej zwarta.

Edytowane przez jendrzych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz woze termosc 0.7l w koszyku na bidon, jest tylko jedno ale, robie to dosc sporadzycznie, poniewaz pomimo tego, ze termos jest dopasowany to ze wzgledu, ze jst sliski to nie trzyma sie tak dobrze jak bidon. Gdybym mial jezdzic czesciej to owinalbym go tasma izolacyjna materialowa. Bidon ma identyczna srednice jak termos. Drugi termos 0.5l ma srednice mniejsza o 3-4mm i juz potrafi wyleciec przy zjezdzie po wiekszych kamieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31/12/2017 o 18:56, rufiano napisał:

ale chętnie odpowiem na pytania

Jak oceniasz stosunek tubylców do przyjezdnych? dzieciaki nie rzucały w Ciebie kamieniami?
Noclegi w hostelach itp wcześniej bukowałeś czy na żywca?
Masz ten wyjazd gdzieś na mapach/gpx'ach? tak z ciekawości rzucił bym okiem
Jak z zaopatrzeniem w wodę na trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...